O bieliźnie, powitaniach i... New stanikowy wątek od str. 34

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Post autor: Qadesh »

>falka
taka blada i chorowita i - o - jeszcze jedno oko ci się większe zrobiło... musisz zadbać o siebie, więcej orzeszków itd.... :twisted:

> k & d
trampki moro są czaderskie wręcz, a nie czadowe. szalone widziałam w tarnowie, zdaje się, całe czarne z jakimis gotyckimi znaczkami, wysokie oczywiście - shał. 8)

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

qadesh pisze:>falka
taka blada i chorowita i - o - jeszcze jedno oko ci się większe zrobiło... musisz zadbać o siebie, więcej orzeszków itd.... :twisted:
To wszystko wina tego, że ktoś aktywował System Eliminacji Studentów >.<
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Post autor: Qadesh »

trzeba go dorwać i wyeliminować :D a wiewiór odzyska kolorki :twisted: są chętni?

Awatar użytkownika
Deliaard
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 534
Rejestracja: 11 lut 2007, o 01:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec/Wrocław/Szczecin
Kontakt:

Post autor: Deliaard »

qadesh pisze:trzeba go dorwać i wyeliminować :D a wiewiór odzyska kolorki :twisted: są chętni?
ja mogę, ale proszę pamiętać, że jestem wampirem najemnym i dużo kasy biorę na zlecenia ;)

When you're gone
I never land
in neverland

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Czy ja mam Cię za takie teksty zdegradować, Poruczniku? Jakim najemnikiem? Tekst Roty poczytaj, bo chyba słońce przypiekło i wyleciała z głowy. Funkcjonariuszu Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Niech to będzie potraktowane jako ostrzeżenie.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Vorevol »

qadesh pisze:trzeba go dorwać i wyeliminować :D a wiewiór odzyska kolorki :twisted: są chętni?
Czekam na oficjalne "zlecenie"... Ja w przeciwieństwie do poniektórych na prawdę jestem najemnikiem.
Cedo Nulli

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Dog of war, eh? Najemnik = wojskowa prostytutka :twisted: Miejże honor i się nie sprzedawaj! Jak juz masz zabijać, to gratis :twisted: :twisted:

A ty się tak Kasiek nie denerwuj. Dorobic sobie chłopak chce. Lepiej go trzymaj nim do Anglii układac tynk wyjedzie. :twisted: :twisted:
Show some respect, DOG!!!

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Post autor: Qadesh »

a mnie sie może sprzedawać! nie mam nic przeciwko! grunt, żeby krew płynęła :D

Awatar użytkownika
Deliaard
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 534
Rejestracja: 11 lut 2007, o 01:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec/Wrocław/Szczecin
Kontakt:

Post autor: Deliaard »

Kasiek pisze:Czy ja mam Cię za takie teksty zdegradować, Poruczniku? Jakim najemnikiem? Tekst Roty poczytaj, bo chyba słońce przypiekło i wyleciała z głowy. Funkcjonariuszu Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Niech to będzie potraktowane jako ostrzeżenie.
Chyba nie muszę znać roty (chociaż uczyłem się w gimnazjum kiedyś), żeby być nocarzem. przestrzegam pewnych zasad. żartów pogodzinach nie traktuj poważnie, Kasiek, moja droga majorko :D
nie sprzedałbym się nikomu :)

When you're gone
I never land
in neverland

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

Widzę, że u Nocarzy rygor panuje i Podpułkownik Kasiek go sprawuje...
Aby wynikło z tego coś... :twisted:
No Deliaard każdy szanujący się Nocarz powinien znać Rotę :P he he...

Awatar użytkownika
Deliaard
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 534
Rejestracja: 11 lut 2007, o 01:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec/Wrocław/Szczecin
Kontakt:

Post autor: Deliaard »

Tamos pisze:Widzę, że u Nocarzy rygor panuje i Podpułkownik Kasiek go sprawuje...
Aby wynikło z tego coś... :twisted:
No Deliaard każdy szanujący się Nocarz powinien znać Rotę :P he he...
te, renegacie, nie mów szanującemu się nocarzowi, jak ma istnieć, okej?
kula zanuci ci rotę
przechodząc przez twoją głowę

aaale! :D

When you're gone
I never land
in neverland

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

I niech wam ziemia lekka bedzie jak ołów :P Macie chyba za malo cwiczeń a za duzo wolengo czasu. A od żartów niejedej już pożegnał sie z życiem. I uważaj majorka nie bardzo sie posługiwać swoją bronią boczną. Wczoraj miała nawet problemy z przeładowaniem broni. Jeszcze jej ręka drgnie i co bedzie ??
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Będzie kupa, mój drogi :twisted: A swoją droga z tych nocarzy to straszne wapniaki :twisted: Może czas już zacząć zażywać Geriawit, co?
Show some respect, DOG!!!

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Mcbet, zapytaj swojego szefa jakie miałam problemy z przeładowaniem broni dziś rano.

Deliaard, Rota ABW.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Przeniosłem tutaj watek o stanikach z tematu " Co Cie dzisiaj wkur... znaczy zdenerwowało.." Niestety wątki pomięszane strasznie były więc musiałem troche copy and paste porobić, żeby to miało ręce i nogi. [IKS]
Kasiek pisze: Choroba mi trochę przeszła, za to wkur**ły mnie sklepy z bielizną. Nie dość ze jak się wchodzi i powie rozmiar to patrzą jak na mutanta, jak się nie poda rozmiaru tylko wymiar, to najpierw sprzedająca pyta a co to za rozmiar a jak sprawdzi w tabeli to patrzy jak na mutanta, a potem jeszcze powie że takich nie ma bo to nienormalny rozmiar. Noż.... :evil: :evil: :evil:
Rogal pisze: Hmm Kasiu ale to tak jest z niewymiarowymi ludźmi :wink: Nie umniejszam w tym samym twojej skromnej OSÓBIE, pomyśl jak mi sie łatwo kupuje spodnie :wink: ...
Kasiek pisze: To nie jest tak, że jestem niewymiarowa. Tylko rozmiar 75B będzie pokutował jeszcze do trzeciego pokolenia sprzedawców.
Dante pisze: Twoje piersi sa w porzadku :lol:

Wielkosc,ksztalt ... nie, nie widze zadnych ulomnosci :-)
Ale byc moze potrzebne bylyby dodatkowe badania, konsultacje ... :lol:

Nie jestes mutantem. A na Sylwestrze wygladalas jak modelka, powaznie.
Ja bylem pod wrazeniem ...


pozegnam sie zenim dostane w pysk :-)
Dante
Mcbet pisze: Dante nie musisz sie bac dziewczyny zazwyczaj lubia skrycie takie komplementy a co do zony to coz.... To ze jestes na diecie nie znaczy ze nie mozesz popatrzec na menu i tym razem nie mowie o tuszy :wink:
Kasiek pisze: Hmm, Dante, dziekuje. Ale jestem w szoku. :shock: O takim. I jeszcze o tak: :oops:

Ale powiedz to producentom bielizny. O.
Delein pisze: Kasiek, ale ja mam ten sam rozmiar i nie mam problemu z dostaniem odpowiedniej bielisny, a nawet jak np. w obwodzie wydaje sie za ciasna, to po paru praniach przechodzi :) i nawet gorset na siebie dostalam, o. Zapraszam na Śląsk :D
Kasiek pisze: Delein, to, że nosisz 75B to prawdopodobnie znaczy, że jesteś źle wymierzona tylko. Problem zaczyna się jak chcesz kupić 65 "pod" ... Żeby nie offtopować, zajrzyj tutaj:
http://www.science-fiction.com.pl/forum ... r=&start=0

Niejedna po poczytaniu wątku Matrvej zaczęła się mierzyć prawidłowo i nosić rozmiar mniejszy "pod" niż 70 a większy w niż E.
Columb pisze: Co prawda czasem to zależy od firmy (bywają drobne różnice w rozmiarach) ale generalnie 75B to chyba dość powszechnie dostępny rozmiar, przynajmniej w Poznaniu.
:P
PAT_Brainer pisze: e tam, ja mam 102 pod 104 w, ale miseczki nie mierzyłem, jak sądzicie, jak pójdę do sklepu to mnie panie zmierzą? (hmmm)
http://www.oui.pl/tabela_rozmiarow/ - hmm, mojego rozmiaru nie ma, wychodziłoby że mam 102/-A co najmniej :/
Alienor pisze: Dla mnie w bieliźnie denerwujące jest to, że znakomita większość jest usztywniona jak zbroja rycerska. Tudzież drapie.
Kasiek pisze: eee, nie znalazłaś dobrej po prostu. Brainer, jak masz 102 pod to kupuj 95B. Widzisz? Nie jest tak źle :D Na pewno dostaniesz. (Zresztą, zmierzyłeś się dobrze? Na wydechu i bardzo ciasno? Ale na wydechu? :Wink: :wink: :wink: Gorzej z 65G jest. Zdecydowanie gorzej.
Magnus pisze: Co do bielizny - nie noś i po problemie.
Kasiek pisze: wg tej tabeli co zamieściłeś, nie istnieję.
X-76 pisze: @Kasiek

Dlaczego większość moich znajomych ma rozmiar 75B ? Rolling Eyes zaczynam dopuszczać taką ewentualnośc, że to rozmiar uniwersalny.... jakby nie było to statystycznie powinien pasować :roll: :lol:

@Magnus
Cytat:
Co do bielizny - nie noś i po problemie.


A potem ideał murzyńskiej kobiety... :D

@Alienor
Cytat:
Dla mnie w bieliźnie denerwujące jest to, że znakomita większość jest usztywniona jak zbroja rycerska. Tudzież drapie.


O! Brawo ta pani !!! jak ja nie cierpie u kobiet staników PANCERNIAKÓW... zresztą już kiedyś była tu dyskusja w podobnym klimacie
Kasiek pisze: No statystycznie tak, tylko, że to jest mocno statystycznie.
http://docs.google.com/View?docid=dfq559j5_1fjkt4n
Tu masz rozmiarówkę i sprawdź sobie jaki to "biust B"
To jest góra 14 cm róznicy przy "obwodzie pod" mierzonym możliwie najciaśniej na wydechu a "obwodem w" mierzonym na wdechu. Tyle to może statystyczna 14tolatka ma. Albo Brainer :P
A przecież obwód pod się zaniża-zależy od budowy ciała (np dla rzeczywistego 75 pod biustem jest obwód stanika 70 lub nawet 65) więc jest to góra 8 cm różnicy. Gratuluję zatem upodobań do B (który zresztą wcale nie jest wielkością biustu tylko różnicą, ale to w większości przypadków przerasta możliwości zrozumienia u facetów :wink:)

Statystyczna 75B ma najprawdopodobniej 70E. Albo 65G. O. Tyle
Mcbet pisze: Nie przejmujcie sie niedlugo wasz problem przejdzie do lamusa. Gdyz poniewaz iz grupa koreanskich naukowcow ( i to nie zart) przygotowala tabele obejmujaca 200 rozmiarow i to zupelnie inaczej powymierzanych niz teraz.
X-76 pisze: Kasiek, ja wiem że masz rację :lol: no ale w necie tyle jest o stanikach a nadal są z tym problemy..... :shock:

http://www.pinezka.pl/content/view/2926/203/ Cz1
http://www.pinezka.pl/content/view/2975/203/ Cz2
http://www.pinezka.pl/content/view/2975/203/ Cz3

http://www.figleaves.com/uk/fitting_room.asp?cat=161 [ENG]

http://www.figleaves.com/uk/fitting_room.asp?cat=164 [ENG]

http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Na- ... a8221.html

http://besame.blox.pl/2007/02/Stanikowo ... ikowo.html

Wszystkie te adresy z jednego linku w googlach..... a jeste tego setki tysiace...

Dziiiiwne dziwne..... :roll:
Kasiek pisze: Stanikomania jest git. A wiesz jak się zdziwiłam, o czym już kiedyś pisałąm, widząc wydrukowaną piersiówkę w łazience na KULu zawieszoną na haczyku na ubrania? :lol:

A problemy są, bo goopie laski wchodzą do sklepu a sprzedawczyni jak automat zna 3 rozmiary 75B, 80C i 85D. No i goopie: ja nie będę mogła oddychać, to mnie będzie ściskać jak gorset. Kurdę, ja zeszłam 15 cm i zejdę jeszcze 10! A co! :P :P :P Dopiero teraz nie czuć stanika na sobie.
X-76 pisze: Alleeee nie udusisz sie prawda ? Kasiek ?
Kasiek pisze: Eeee, jeszcze żyję, drugi raz, ale zawsze :P. Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie :P
EDIT: poprawiłem emotsy w cytatach [IKS]
Ostatnio zmieniony 14 lut 2008, o 19:14 przez X-76, łącznie zmieniany 2 razy.
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

ODPOWIEDZ