Ulubione filmowe wampirki

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Angelus
--------
--------
Posty: 49
Rejestracja: 24 lut 2006, o 13:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: stąd

Ulubione filmowe wampirki

Post autor: Angelus »

No właśnie.Którą postać filmowego wampirka lubicie najbardziej?Jakiego aktora w roli wampira cenicie i dlaczego?

Co do mnie to już wszyscy pewnie wiedzą, ze moim ulubieńcem jest Dracula z filmu Copolli, w którego wcielił sie genialny Gary Oldman. :twisted: Dlaczego?Dlatego, ze postać ta w przeciwieństwie do książkowego Draculi, jest bardziej naznaczona tragizmem, bardziej romantyczna, bardziej nieszczęsliwa i piękna w swej niezmierzonej miłosci.Dlatego, ze wypowiada najpiękniejsze słowa:Przemierzyłem ocean czasu aby Cie odnaleźć. :wink: Dlatego, ze Gary Oldman to aktor o wielu twarzach, kameleon,potrafi być okrutny i piękny jednocześnie,jest wiarygodny i uczłowieczył postać Draculi swoją kreacją aktorską. :D Dlatego, ze odkąd po raz pierszy obejrzałam ten film, postać Draculi w kreacji Oldmana jest dla mnie jedyną słuszną i nie przyjmuję do wiadomosci istnienia innych. :wink: Dlatego, ze film jest piękny wizualnie, ma wspaniałą scenografię, świetne aktorstwo i piękną muzykę, która potęguje grozę i emocje towarzyszące widzowi podczas seansu. :)

ufff...mogłabym długo o tym filmie rozprawiać ale myslę, ze z grubsza wyjasniałam swoją nim fascynację. :wink:

To teraz Wasza kolej! :wink:
Nowe forum.Nowe wyzwanie.:)

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Nie pamiętam kto grał tą małą dziewczynkę w "Wywiadzie z wampirem", ale ta postać najbardziej mi się podobała - z filmowych oczywiście.
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Angelus
--------
--------
Posty: 49
Rejestracja: 24 lut 2006, o 13:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: stąd

Post autor: Angelus »

Tą dziewczynkę-Klaudię, grała dziewczyna Spidermana, Kirsten Dunst bodajże. :wink: Poważnie to Twój ulubiony wampir/rzyca? :shock: Przecież to dziecko?mawete, zaczynam sie o Ciebie martwić... :wink:
Nowe forum.Nowe wyzwanie.:)

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Aniele: a czy ja chciałem z nią spać?!? :shock: Po prostu mi się najbardziej podobata postać. Jest genialna!
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Angelus
--------
--------
Posty: 49
Rejestracja: 24 lut 2006, o 13:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: stąd

Post autor: Angelus »

To ja poproszę o uzasadnienie. :wink: Postać jest genialna czy aktorka a moze obie?W czym się objawia ta genialność?Wysil sie trochę mawete... :)
Nowe forum.Nowe wyzwanie.:)

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Aniele: Dorosła osoba jako wampir to norma, dziecko nie. Ta postać mi się bardzo spodobała. Jest niewinna, a jednocześnie zwodnicza. Cicha, a jednocześnie stanowi centrum. itd... Wiesz że nie umiem artykułów pisać... pomęcz innych :D
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Angelus
--------
--------
Posty: 49
Rejestracja: 24 lut 2006, o 13:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: stąd

Post autor: Angelus »

No widzisz!Jak chcesz, to potrafisz! :D
A teraz inni niech sie biorą do roboty jak mawete ładnie prosi... :wink:
Nowe forum.Nowe wyzwanie.:)

Awatar użytkownika
MarrrGott
--------
--------
Posty: 72
Rejestracja: 24 lut 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontakt:

Post autor: MarrrGott »

Ech, kiedy mnie wampiry wcale nie kręcą w filmach. Ani "Dracula" (średnio mi się film podobał, chociaż Oldman jak zwykle świetnie zagrał), ani "Wywiad...", o "Underworldach" nawet nie wspomnę.
Znaczy: ulubionego nie mam wampira z filmu.
Grawitacja jest dla mięczaków

Awatar użytkownika
Angelus
--------
--------
Posty: 49
Rejestracja: 24 lut 2006, o 13:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: stąd

Post autor: Angelus »

W sumie to masz sporo racji.W realu wypadamy o wiele lepiej niz na ekranie. 8) :twisted: :wink:
Nowe forum.Nowe wyzwanie.:)

Awatar użytkownika
Nattfiarill
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 67
Rejestracja: 26 lut 2006, o 11:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Z Warszawy pod
Kontakt:

Post autor: Nattfiarill »

A ja dziś na Underworld się wybieram :)
A z ulubionych to jednak ten grany przez Antonio Banderasa w "Wywiadzie..."
No i Blade... choć nie wiem, czemu. Ale jego historia mnie urzekła :D

Awatar użytkownika
Angelus
--------
--------
Posty: 49
Rejestracja: 24 lut 2006, o 13:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: stąd

Post autor: Angelus »

Armaund był świetny w Wywiadzie z...!To prawda! :D Chociaż przyznaję, ze i Tom Cruise jako Lestat był niezły.Czytałam Lestata dwukrotnie i jest to moja ulubiona postać z kronik wampirzych Anne Rice(poza Mariuszem).Cruise oddał charakter tej postaci choc moze nie w pełni ale widać było, ze się chłopak stara. :wink:
Nowe forum.Nowe wyzwanie.:)

Awatar użytkownika
Nivak
--------
--------
Posty: 42
Rejestracja: 27 lut 2006, o 14:24
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Post autor: Nivak »

mawete pisze:Nie pamiętam kto grał tą małą dziewczynkę w "Wywiadzie z wampirem", ale ta postać najbardziej mi się podobała - z filmowych oczywiście.
Tak btw, to postać inspirowaną Claudią właśnie pojawia się w anime Helsing, no ale to tak tylko btw, bo kończy podobnie :P Nie, to nie spoiler jeśli nie czytało się dalszych części Kronik..., które to łączą się potem beznadziejnie z Kronikami czarownic :?

Ulubionych wampirów filmowych chyba nie posiadam :roll: Ale ja w ogóle nie posiadam czegoś takiego jak ulubiona postać filmowa, ulubiony aktor/aktorka i inne takie 8)

Awatar użytkownika
Dunadan
--------
--------
Posty: 23
Rejestracja: 24 lut 2006, o 00:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa/Tomaszów Maz.
Kontakt:

Post autor: Dunadan »

Hah no własnie... Hellsing :) Alucard i Victoria to chyba mje najbardziej ulubione wamipirki - ale cóż, japońce mają talent do tworzenia takich postaci...
Nanye Dunedain

Awatar użytkownika
Angelus
--------
--------
Posty: 49
Rejestracja: 24 lut 2006, o 13:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: stąd

Post autor: Angelus »

Właśnie do mnie dotarło, ze ja nie znam żadnego wampirka -Japończyka. :cry: Buuu... :cry: Chyba pora wybrać się w odwiedziny do Kraju Kwitnącej Wiśni. :wink:
Nowe forum.Nowe wyzwanie.:)

Awatar użytkownika
nosiwoda
Referent
Referent
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2006, o 16:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wuwua

Post autor: nosiwoda »

No, przecież to jasne, że Kate Beckinsale jako Selena. Ale Josie Maran w kilku scenach z "Van Helsinga" także była mniam mniam (bo ona po prostu jest mniam mniam).

Przy okazji chciałem dać znać, że w kioskach właśnie pojawił się kolejny numer PlayDVD, tym razem dołączony jest film wampirzy - "Dracula 2000". Nie mam pojęcia, czy dobry, pewnie nie, ale na pewno wampirzy.

ODPOWIEDZ