Ród vs. Ród...

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Tamos pisze:Z chęcią przyjąłbym twe wyzwanie, Kasiek lecz moi rodzice raczej mnie nie puszczą tak daleko...:(
Z moich okolic jest mało, bardzo mało Wampirów...wielce nad tym ubolewam
No trudno Tamosie, trudno! Rodziców trzeba słuchać :) .
Ja na manewry mam nadzieję się wybrać... już się udaję sprawdzić co się dzieje w temacie "Spotkania w realu". Muszę przecież w końcu kiedyś poznać Ród Nocarski... :wink: .
Czosnka

Awatar użytkownika
A.Mason
Wrażencjusz R.P.M.
Wrażencjusz R.P.M.
Posty: 156
Rejestracja: 20 lip 2006, o 00:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z MONu
Kontakt:

Post autor: A.Mason »

Czy ja mam drugi raz powtorzyc to, co napisalem w poprzednim poscie?

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

Nie musisz A.Mason, nie musisz...tak wiem dałem się wyrolować ale to już się nie powtórzy, macie moje słowo ;)

Aremo
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 508
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 20:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

Post autor: Aremo »

Magnus pisze:A Ty się przykleiłeś do mnie i do Kasiek, jak zużyta guma do żucia do buta. Czepiasz się naszywek, jak zapach smażonych ryb do ubrania...
:lol::lol::lol: Kojarzy mi sie to troche z Austin Powersem ;)
Ale Wy, dzieciaczki, zamieszanie robicie :P Klotnie o naszywki, offtopowanie, kapcie...
Czy to nie jest pewnego rodzaju bledne kolo? ;) Podajcie sobie reke na zgode i po klopocie. A Ty, Tamosie, zrob pare projektow naszywek (jako symboliczny czyn pojednania :))
"Trudno jest być człowiekiem,
stać samotnie pośród wirujących
na szklanym oceanie gwiazd."
A.K.

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Aremo pisze: Ale Wy, dzieciaczki, zamieszanie robicie :P Klotnie o naszywki, offtopowanie, kapcie...
Powiem Ci Aremo w tajemnicy, że mnie się wydaje, że ten temat jakby zaprasza do kłótni.... zamiast zrobić wątek Ród z Rodem, pełna współpraca, to się kłócą. :twisted:
Postuluję więcej miłości między Rodami!!
:P

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Dobra, nie wiem czy dobrze trafiłem z tematem, ale podejmę się niemożliwego.

Obrona Tamosa.

Pisze ten tekst na podstawie własnych przemyśleń poczynionych w pociągu. A że podróż z Warszawy do Torunia trwa blisko 3 godziny, miałem czas by zastanowić się nad jedną sprawą.

Kolega Tamos stanowi, jakby nie patrzeć, część naszej społeczności. Gdy on przyszedł na świat zdecydowana większość z nas uczęszczała już do szkoły czy uczelnie. Nie mam tu chęci prawić o różnicy pokoleniowej, jednak od pewnego czasu obserwuje tu coś co średnio mi się podoba.

Ostatni wybryk polegający na oskarżeniu kilku użytkowników o szerzenie offtopów, z resztą rzeczywiście mało zasadny, spotkał się z bardzo gwałtowną reakcją części forum. Jak najbardziej, postępek Tamosa jest karygodny. Ale o dwóch rzeczach szanowne towarzystwo zapomniało:

1. Tamos został zmanipulowany. Ktoś go zwyczajnie podpuścił, nabrał i wykorzystał. Stał się tylko przekaźnikiem dla myśli tego kto to zrobił. Dla mnie bardziej naganna wydaje się sytuacja w której ktoś podpuszcza jednego z młodszych użytkowników by realizować własne brudne cele.

2. Gdy Tamos przyszedł na nasze forum, był młodym i nieokrzesanym dzieciakiem. Ale swoją postawą udowodnił że potrafi się zmieniać na lepsze. Proponuje Wam byście przejrzeli pierwsze jego posty, i porównali je z dzisiejszymi. Jest różnica? Jest. Tamos stara się pozatym coś wnieść na forum, może jego wierszy nikt nie czyta, ale jednak czyn się liczy. W porównaniu do psyche która nie robiła tu nic poza sianiem konfliktów, jest to spora różnica, i ja osobiście to doceniam.

Proponuje zatem, zanim ukrzyżujemy kolegę, byśmy zajrzeli we własne wnętrze (ja wiem jak to zabrzmiało :)) i pomyśleli , czy zachowalibyśmy się inaczej na miejscu Tamosa, gdybyśmy mieli jego lata.

Z pozdrowieniami, Esh.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Bachio
--------
--------
Posty: 67
Rejestracja: 20 lut 2007, o 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Bachio »

Esh ma racje i podejście bardzo artruistyczne... (tak się to pisze?)
I właśnie szerzeniem sobie wzajemniej pomocy i zrozumienia powinnismy sie zajmować, bądź łagodnym nakierowaniem, bo chlopak sie faktycznie zmienił, a nie obrzucaniem masowo go błotem. Przepraszam za moj post w którym naskoczylem na Ciebie Tamosie. :P
Ostatniej bitwy płomień
Palący zrodził gniew.
Bezwględnej ciężkiek karze
Ostateczny nada sens.
By sięgnąć po zwycięstwo,
By PRAWDZIE oddać ster.
Za głosem wiecznej rasy
Wieczna podąży krew.

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Ależ oczywiście że Esh ma rację. Mój post (może faktycznie zbyt napastliwy) napisany był zaraz po pamiętnym poście Tamosa, kiedy nie wiedziałam wszystkiego. Oczywiście, Tamos popełnił błąd, jednak większa wina spoczywa na tym, który go podpuścił. nie wiem, jak był cel tego kogoś. Chciał skłócić ludzi z forum? Sprawić by ktoś się obraził i porzucił przebywanie na forum? Bał się sam wyrazić swoją opinię?
Niewątpliwie jednak dobrze wiedział jaki efekt nastąpi - naskoczymy na Tamosa, który jako młody użytkownik forum nie wiedział był jak się zachować. chociaż teraz muszę przyznać zrobił olbrzymie postępy.
Ok, Tamos zrobił coś głupiego (ale czy my nie mamy na koncie żadnych głupot?) ale potrafił przeprosić i przyznać się do błędu. Dlatego myślę, że możemy wszyscy podać sobie ręce. W końcu Ród vs Ród ma być tematem do podgryzania się między Rodami, a nie rzeczywistymi osobami, które piszą na forum.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
A.Mason
Wrażencjusz R.P.M.
Wrażencjusz R.P.M.
Posty: 156
Rejestracja: 20 lip 2006, o 00:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z MONu
Kontakt:

Post autor: A.Mason »

Jak rany! No przestancie, prosze...

Ja rozumiem, gdyby urzadzic sobie zabawe, ale to, co robicie wyglada zbyt powaznie. Schiza psycho teraz na Was przeszla, ze zaczynacie szukac spiskow?

Tamos nie jest szczylem, ktory dopiero co skonczyl siusiac do nocnika. Czy zostal podpuszczony, czy nie, i tak on odpowiada za to, co napisal. To on sie powinien rozliczyc z osoba, przez ktora zostal podpuszczony, a nie uzytkownicy forum.

KONIEC TEMATU I KOMENTARZY

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

Dziękuję wam za słowa otuchy i że się za mnie stawiliście (co po niektórzy ;) )
Chcę poinformować iż sprawa jest już zamknięta wszystko sie wyjaśniło i jest ok :D całe szczęście...

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Tamos, napisz coś jeszcze bo ci temat zamiera :P Jakby nie było, parę dni żywiołowej dyskusji było :P:P:P
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

No to może troszkę samokrytyki... :evil:
Jak z pewnością wielu z was zauważyło rozwinął się temat z Dzieci Nocy... choć przyznam iż wolałbym aby do tego doszło w inny sposób no ale cóż...
Tu możecie o tej sytuacji pisać!!!

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

Przeczytaj sobie co Mason napisał parę postów wyżej - koniec dyskusji, prawda?
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

To było w innej sprawie, uważniej czytaj.
Zablokowano mój temat przez was, czy wy w ogóle wiecie co robicie?!?

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Tamos, załóżcie z czosnek drugie Dzieci Nocy i spokojnie dalej wrzucajcie wiersze. Przecież możesz. Daj spokój rozdzieraniu ran. :)

Zablokowany