O dobrej pisowni

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

No z całowaniem byłaś blisko. Ale nie do końca. Seks oralny. W życiu jakby mi nie powiedzieli, to bym nie zgadła.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Victus
Licencjat
Licencjat
Posty: 273
Rejestracja: 23 gru 2006, o 13:26

Post autor: Victus »

Przyszłem, chciałem się gibkać, usłyczałem "Na"



:shock: :shock: :shock:
TRA GE DIA.
Quidquid latine dictum sit altum videtur

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Mnie szlag jasny trafia jak słysze czarodziejskie kombinacje alpejskie.

Przykłady dwa:

1. zaniedługo (niech sie pani uspokoi autobus zaniedługo przyjedzie)
2. ostatnio na tym forum zobaczyłem :twisted: : coponiektórzy

Powiedzcie mi skąd to sie bierze ?

Młodzi skracają i mówia "na" a inni komponuja turbo składanki :lol:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
A.Mason
Wrażencjusz R.P.M.
Wrażencjusz R.P.M.
Posty: 156
Rejestracja: 20 lip 2006, o 00:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z MONu
Kontakt:

Post autor: A.Mason »

X-76 pisze:Powiedzcie mi skąd to sie bierze ?
Bo ja wiem? Ja tak mowie i nikt mi dotad na to nie zwracal uwagi.

--
______________________

Bo moja ortografia jest Chwiejna. Jest to dobra
ortografia, ale sie Chwieje i litery trafiaja
w niewlasciwe miejsca.
A.A.Milne - "Fredzia Phi-Phi"

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Wiesz Iks, turboskładanki może nie wyglądają zbyt estetycznie, ale nie są chyba niepoprawne. Zapytaj tych którzy się na tym znają.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

Mnie denerwuje coś innego, mianowicie sposób wysławiania się wielu dziennikarzy i komentatorów. Z zapamiętanych przeze mnie wypowiedzi:

1. ...tam właśnie znajduje się nasz camp Babilon
2. ...nasz goalkeeper świetnie się spisał
3. ...no i będzie jednak corner
4. ...nasz team jest już w Argentynie

wytłuszczone przeze mnie słowa były oczywiście wymawiane z takim charakterystycznym amerykańskim zaciągniem...krew mnie zalewa jak słyszę takie rzeczy.

A co do tych wszystkich ziomalów, foczek, gibkania się czy jakoś tak, to ja tej mowy nie rozumiem i wcale nie staram się jej pojąć.
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Ja kiedys slyszalem taką akcję w autobusie:

Jedzie dwóch panów w dresikach i obok nich nawet nie brzydkie dziewczę. Panowie ze sobą rozmawiają aż w końcu jeden z nich rzuca tekst. "A wiesz sorry ale chciałem ci przedstawić moją świnię Jolę" po czym panienka sie uśmiechneła i przywitała. Poprostu mnie ta akcja rozwaliła Co takie laski widzą w takim towarzystwie? Czy naprawdę dziewcznyną taki język imponuje
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

Wiesz, mnie dużo bardziej razi jak wsiadają do autobusu 2 panny, ubrane i umalowane jak panienki lekkich obyczajów i używają języka który mnie po prostu rozkłada na łopatki. Szczebiotanie i zdrobnienia, przetykane gęsto k*rwami tudzież stwierdzeniem że coś jest zajeb*ste... Taka niekonsekwencja językowa po prostu mi mózg lasuje...
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Czyli następny 8 marca to będzie Dzień Świń? :wink:

Co do szczebioczących ćwierćinteligentek:
Jakiś czas temu jechałem tramwajem, obok mnie stały dwie panienki, tak na oko w wieku 15 lat. I jedna drugiej coś zawzięcie opowiadała. I nagle w połowie wątku usłyszałem: "no i ten FINLANDCZYK... ( i coś tam dalej).

Normalnie nie wtrącam się w ludzkie rozmowy, ale tym razem nie mogłem powstrzymać się od komentarza:

Dziewczyno, zlituj się, FIN, nie ma czegoś takiego jak FINLANDCZYK. Tak jak nie ma miasta Lądyn.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Nimfa
Nimfa
Posty: 238
Rejestracja: 25 lut 2007, o 23:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Millenium Falcon »

Jechałam kiedyś autobusem, jechało nim też paru chłopaczków, wiek tak na oko koniec podstawówki. Okna były zaparowane, no i na tych oknach pracowicie chłopaczek kreślił napis.
I tak sobie pomyślałam wtedy, że każdy osobnik płci męskiej powinien mieć obowiązek wiedzieć, że w spodniach ma CE HA.

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

Mcbet pisze: "A wiesz sorry ale chciałem ci przedstawić moją świnię Jolę"
Koleś dostałby glanem tam, gdzie żaden facet nie chciałby oberwać...ja nawet nie lubię, jak się na mnie per laska mówi.
Nie dziwię się, ża tacy kolesie nie szanują swoich "foczek"...skoro one same tak dają się określać, to nic dziwnego.
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

Oj, nie przypominaj. Kiedyś stałam na przystanku pod Ogrodem Saskim (Lublinianie wiedzą gdzie to), słuchawki w uszach (tradycyjnie) i jakiś podpity gościu się zaczął przyczepiać.
"Ej, lala, daj posłuchać".
Kazałam mu się odczepić. Jak wyciągnął łapę wystawiłam ostrzegawczo łokieć. To on do mnie:
"A co ty dupcia taka niedotykalska"
Użyłam łokcia. Gość dostał w zęby aż siadł. Dwóch starszych panów nagrodziło mnie oklaskami bo "należy mu się za taki język przy młodej panience".
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Mcbet pisze:Ja kiedys slyszalem taką akcję w autobusie:

Jedzie dwóch panów w dresikach i obok nich nawet nie brzydkie dziewczę. Panowie ze sobą rozmawiają aż w końcu jeden z nich rzuca tekst. "A wiesz sorry ale chciałem ci przedstawić moją świnię Jolę" po czym panienka sie uśmiechneła i przywitała. Poprostu mnie ta akcja rozwaliła Co takie laski widzą w takim towarzystwie? Czy naprawdę dziewcznyną taki język imponuje
Dialog drechów (zasłyszany z drugiej ręki):

-Joł bejbe!
-Joł men!
-Du ju łont tu goł łif mi ze mną do kina?

(pisownia oddaje jakość dresiarskiej pronałsjejszyn)
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Wiecie, tak w pracy to my i laseczki na siebie mówimy, i lachony i lachoniątka (kabaret moralnego niepokoju, skecz Lachony>polecam, świetny jest ), ale facetowi tak na siebie nie pozwalam mówić, chyba że żartobliwie i gdy jesteśmy sami. Są tacy ludzie w moim życiu, tórzy się nazywają przyjaciółmi i im wolno więcej, ale żeby mój własny facet, któremu bym się podobała, byłby mną zauroczony, we mnie zakochany, kochał mnie nad życie (niepotrzebne skreślić) mówił do mnie: cześć świnio? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Kasiek pisze:Wiecie, tak w pracy to my i laseczki na siebie mówimy, i lachony i lachoniątka (kabaret moralnego niepokoju, skecz Lachony>polecam, świetny jest ), ale facetowi tak na siebie nie pozwalam mówić, chyba że żartobliwie i gdy jesteśmy sami. Są tacy ludzie w moim życiu, tórzy się nazywają przyjaciółmi i im wolno więcej, ale żeby mój własny facet, któremu bym się podobała, byłby mną zauroczony, we mnie zakochany, kochał mnie nad życie (niepotrzebne skreślić) mówił do mnie: cześć świnio? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

A kto powiedział że on był w niej zakochany przecież to był tylko czysty seks nic więcej ;)
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

ODPOWIEDZ