poszanowanie cudzej prywatności

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

W takim wypadku złożę do organów wyższych tego forum wniosek zgodny z moim sumieniem i odczuciami wobec sprawy.
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Kurde, dajcie sobie spokój z tą nowomową. I tak niczego to nie zmieni.
Dyskusja jest bezprzedmiotowa, bo nawet kiedy ktoś jest z całego serca za czytaniem cudzej korespndencji, to i tak się do tego nie przyzna. Dlatego uważam, że temat powinien zostać zamknięty.

Tyle mojego.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

Falk, tu nie chodzi o czytanie cudzej korespondencji tylko o to że Psychotique postawiła Masonowi i Madzik niczym nie podparte zarzuty. Przejrzyj sobie stronę wcześniej.
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

Awatar użytkownika
Harna
Na misji...
Posty: 250
Rejestracja: 13 sie 2006, o 16:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Harna »

Falku, temat zostanie zamknięty, kiedy tylko znajdzie się w nim wyjaśnienie, na które wciąż czekam. Jestem cholernie cierpliwą osobą, ale do momentu. Natychmiast znaczy natychmiast.

Najlepiej, jeśli osoby, które uważają dalszą dyskusję za bezsensowną itd., po prostu nie będą zabierały tu już głosu. Tematów na forum jest od groma, dla każdego znajdzie się coś ciekawego. A jeśli nie — zawsze można założyć nowy wątek :-)
Wszak rodzić się nie jest to, co zmartwychwstawać;
trumna nas odda, lecz nie spojrzy na nas jak matka.

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Na pierwszej bodaj stronie Psychotique wywołała mnie do tablicy, więc się odezwałem.

Nie zauważyłem żadnych zarzutów, tylko jakieś nieskonkretyzowane pretensje i nie uważam za przedmiotowe czekanie na wyjaśnienia, ale róbcie, co chcecie. W każdym razie ja się w tym temacie już udzielać nie będę.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
dareko
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 82
Rejestracja: 23 sty 2007, o 12:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Post autor: dareko »

Ooooooo, widze, ze troll glodny, troll chce am-am. :D

W smuie nigdy trolli nie karmie, jednak gdy troll wywolal mnie po imieniu, do tego z takim kompelmentem, nie moglam sie oprzec. psychotique, po wyprodukwaniu ponad 800 postow, mnie marnego szaraczka z 80 postami i sednia 0.8 posta dziennie, nazwalas jednym z najbardziej zaprawionch użytkownikow. No czuje sie nadzwyczajnie doceniony. :D Ciekawi mnie jednak, skad to cieplo i zainteresowanie moja skromna osoba? Musisz miec cholernie przerosniete ego, by miec do mnie pretensje, ze smialem nie wypowiedziec sie w watku ktory zalozylas.
Co do tematu, nie wypowiadam sie bo mam to w rzyci, takie to trudne do wydedukowania, czy moze system iluzji przyslonil?
Ogolnie trolle mi nie przeszkadzaja, dopominaja sie jesc, czasem dostana jakies ochlapy, czasem nie. To problem ich i ich chorej psychiki, nie moj. Jednak czasem pojawia sie troll twojego rodzaju psychotique. Posluguje sie insynuacjami, poslowkami, zawoalowanymi pomowieniami i oskarza w ten sposob kogo tam akurat nie lubi, a ogolnie nie lubi ludzi najczesciej. Tego rodzaju podlych praktyk trolli niecierpie. Odraza mnie to napawa i wstretem.
Nie spodziewam sie zadnych specjalnych wyjasnien. Bardziej przeintelektualizowanego odwracania kota ogonem, gry slowek, dalszych "zamaskowanych" pomowien, sugestii i tym podobnych pierdol, potocznie zwanych rznieciem glupa. Trolle juz tak maja.
Nocarzu, zaloz nakolanniki!

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Harna pisze:Psychotique, w Twojej wypowiedzi kryją się niejasne, obrzydliwe insynuacje. Najwyraźniej do czegoś pijesz, pytanie brzmi — do czego, bo za cholerę nie wiem.
Uwierzę Ci. Na słowo.
Jeżeli masz ku temu podstawy, to mów wprost i bez kluczenia po wsiach i opłotkach.
A ne, ne, ne..... w grze narzucono pewne zasady i ja się do nich sumiennie dostosowałam.
Pamiętaj, że dorosły człowiek bierze odpowiedzialność za swoje słowa. Lepiej hamuj.
Jak najbardziej - biorę stuprocentową odpowiedzialność, za wszystko, co tu napisałam.
I to jest jak najbardziej oficjalny, nie podlegający jakiejkolwiek dyskusji komunikat.
Rozumiem i przyjmuję do wiadomości.
Kasiek pisze:Ja też widzę co mówi Psycho i jest to dla mnie jasne, ale w ogóle tego nie rozumiem.
Heh. Jeśli jest tak, jak piszesz, to jeszcze 999,99 osób takich jak Ty i być może mój obmierzły cynizm odrobinkę stopnieje :mrgreen:
Jeżeli masz dowody na to co mówisz, przedstaw je.
Akhem. Tzn. na co konkretnie....?
Jeżeli nie masz dowodów, powinnaś przeprosić.
To nie przedszkole, Kaśku miły. Nikt nikogo przepraszał nie będzie. Nawet za największe świństwo......

Chociaż.... jakiś czas temu pewien osobnik mnie zapamiętale przepraszał. Ba, wręcz błagał o przebaczenie. Dosłownie! Było to jednak z jego strony tylko chytre zagranie taktyczne.... tfardziel z niego jest, mówię Wam.... a przy tym inteligentna bestia.......
To, co sugerujesz, wskazuje na złamanie Konstytucji.
Konstytucja...... fajna rzecz :mrgreen:
Bo to, co na razie robisz, to zasiewanie wrednych podejrzeń.
Mylisz się. To, co robię, to coś w rodzaju machania rączką okraszonego słodkim "juuuhuuuuuuu!" :mrgreen:
Ja nie mam żadnych podejrzeń co do tego, co sugerujesz, nic mi się nie przydarzyło, niczego nie dostałam. W związku z tym, uważam, że to co mówisz nie przystaje do rzeczywistości.
Taak, ogólnie ludzie są z natury dobzi i sobie nazwajem życzliwi :mrgreen:
A jeśli tak, to szczere przeprosiny będą najlepsze. O ile wystarczą.
Uhm! Wszyscy się przeproszą, ładnie pogodzą, potem dostaną cukierka i zapomnimy o całej sprawie :lol:
Jeśli zaś nie przedstawisz dowodów na to co mówisz, albo nie przeprosisz, wystosuję wniosek o ukaranie Cię. Karą, jaką zespół uzna za stosowne.
Uuuuu..... powiało grozą! :mrgreen:
Bebe pisze:Dajcie ludziska spokój. Pseudo dyskusja zemrze sobie sama z braku paliwa i za 2 miesiące nikt nie będzie nawet pamiętał o "kontrowersjach" i "pomówieniach".
Czy aby na pewno "nikt"....? A swoją drogą; czyżby 999,98? :mrgreen:
X-76 pisze:Kaczka wodna no (jestem poprawny politycznie :lol: ) to ja sobie trochę porządzę dobra ? raz, ten jeden raz ok ? :lol:

SPOKÓJ MI TU :twisted:

Zadziałało ? :roll:
Bebe pisze:Nie. :P
No, w zasadzie to.... na tamtego studenta na strefie - tak :mrgreen:
Są pewne nieprzekraczalne granice.
A jużci!
X-76 pisze:Czar prysł :/
Fumiko pisze:Czar zawsze pryska kiedy ktoś rzuca publicznie oskarżenia, które podpadają pod prokuratora. Skoro oskarżenie padło publicznie, to publiczność czeka na dowody...
Mało wiesz o naszym prawie i systemie sądowniczym, droga Fumiko... Przy okazji; jak tam pozew przeciwko nizzari i reszcie? :lol:
Annikki pisze:Naprawdę wątpię Fumiko, że się doczekasz
Fumiko pisze:W takim wypadku złożę do organów wyższych tego forum wniosek zgodny z moim sumieniem i odczuciami wobec sprawy.
Twoja moralność i poczucie sprawiedliwości są zaprawdę wzruszające :lol:
Falk von Breslau pisze:Nie zauważyłem żadnych zarzutów.
Ot, i wypowiedź fachowca. Słuchajcie go - facet zna się na rzeczy :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Harna
Na misji...
Posty: 250
Rejestracja: 13 sie 2006, o 16:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Harna »

Dziękujemy za uwagę.
Wszak rodzić się nie jest to, co zmartwychwstawać;
trumna nas odda, lecz nie spojrzy na nas jak matka.

Zablokowany