NAJBLIŻSZE IMPREZY. WAŻNE INFO

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

NAJBLIŻSZE IMPREZY. WAŻNE INFO

Post autor: Dante »

Witam.
Mam bardzo ważną informację i prośbę.
Jak wiecie 28 listopada jest impreza Niktowa. jest to w tej chwili najważniejsza impreza dla nas. Ma najwyższy priorytet.
Przed Ta imprezą, w połowie listopada jest Falkon.Falkon bedzie dla nas bezposrednia probą tego co pokazemy w CBA. A przed Falkonem będą warsztaty w B24 ( najbliższy weekend).Na ktorych chcemy maksymalnie duzo czssu paswiecic na przygotowania do imprezy NIKTOWEJ. Oczywiscie warsztaty odbędą sie rownież (bedzie mniej przerw :-) ).
I teraz moj apel :
Potrzebuje aby kazdy z zaangazowanych w sprawe wampirow,
skontaktował sie ze mna lub Acerola bezposrednio (telefon, mail, skype itp.). Do kazdej osoby ktora sie zglosi odzwonimy i osobiscie ustalimy zakres dzialania.Przemyslcie sobie sprawe i skontaktujcie sie z ktoryms z nas. Bardzo, ale to naprawde bardzo zalezy nam na jak najbardziej pewnych informacjach.
Namiary na mnie :
Dante
mail.: maciekm@tasknet.pl
kom .: 600 033 296 ( sms 24h/d ; telefon najlepiej po 17:00 )
skype.: mmanowski ( wlaczam po umowieniu sie )
codziennie po 21 do ok 23:30 jestem do dyspozycji.
Acerola
mail: arepka@interia.pl
kom: 607 216 102 (sms 24/7/365, nawet jeśli nie będę mogła odebrać, na pewno oddzwonię)
gg: 6366864
Jestem do dyspozycji codziennie od 18.00 do 04.00.
Wcięłam się - Ace.


PS. Starsze wampiry ktore z jakis przyczyn nie beda mogly pomoc tez prosze o kontakt.Nieobecnosc na dwoch pierwszych spotkaniach nie oznacza braku udzialu w przygotowaniu do imprezy NIKTOWEJ.
PS2.Mlodsze wampiry. Macie szanse przebojem wejsc do zabawy. kazda pomocjest mile widziana.
Ps3. Temat zamykam.Żadnych komentarzy.Bezposredni kontakt.

DANTE
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Zablokowany