Inne miejsca...

i ja tu byłem, miód i wino piłem... Warszawa dniem i nocą
Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Inne miejsca...

Post autor: mawete »

Madzik czy planujesz jakieś sytuacje w innych miastach w Polsce? Jeśli chcesz to po różnych dziurach mogę Cie w Lublinie oprowadzić... :D :twisted:
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

Niom.... Czemu nie, czemu nie. Trzeba będzie coś zaplanować w tym kierunku, bo mi się zaraz Wawa skończy ;)
Arma virumque cano

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

heh... to się nastaw na niezapomniane chwile... :twisted:
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Referent
Referent
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2006, o 16:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wuwua

Post autor: nosiwoda »

No, cmentarz na Lipowej nadaje się świetnie na lokalizację dla wąpierzy. Przez grobowiec powstańców styczniowych mogłoby być wejście do jakiejś kwatery... Jaki wybór wyznań, narodowości, dat przejścia w stan nieumarłości! A jakby jeszcze 1 listopada zrobić rajd od Kalinowszczyzny, przez Unicką na Lipową, z przystankiem na cmentarzu żydowskim, to mamy ful turistik rajd. Pod Zamkiem na bazarze mogłyby balować ruskie (w sensie staroruskie, nie rosyjskie) upiory, żydowskie golemy rozniosłyby Kowalską, a budowa hotelu na Lipowej obudziłaby jakieś śpiące prasłowiańskie moce. No dobra, za dużo tego dobrego :)
No i mawete z miodzikiem jako azyl wytchnienia :twisted:

Awatar użytkownika
MarrrGott
--------
--------
Posty: 72
Rejestracja: 24 lut 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontakt:

Post autor: MarrrGott »

E, tam! Madzik, przenieść wąpierzy do Twierdzy, będą mieli jak znalazł - parę gotyckich budowli jest, sporo piwnic (bardzo starych, średniowiecznych, a może nawet wcześniejszych) i bunkrów (już nie z wieków średnich, ale za to i pod ziemią, i nad ziemią, wszędzie bunkry), są też tunele (można pościgi samochodowe robić pod miastem) i w ogóle fantastycznych atrakcji mnóstwo. Wiadomo :))))
Grawitacja jest dla mięczaków

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Margot: nie wiesz co mówisz... zresztą cmentarze to magines - chociaż o nich też opowiem.... ale rajd po ciemnych zaułkach i miejscach gdzie obcy zginie to jest to!!
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
MarrrGott
--------
--------
Posty: 72
Rejestracja: 24 lut 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontakt:

Post autor: MarrrGott »

mawete pisze:Margot: nie wiesz co mówisz... zresztą cmentarze to magines - chociaż o nich też opowiem.... ale rajd po ciemnych zaułkach i miejscach gdzie obcy zginie to jest to!!
Jakie cmentarze, no, jakie? Kogo obchodzą cmentarze, wiąpierze, to nie hieny cmentarne czy inne ghule-trupojady!
Pod Twierdzą, to autostrady są lepsze niż te na wierzchu :))))
I labirynty, że Eco by dostał amoku ze szczęścia.
A zaułków, gdzie obcy zginie, to i w Twierdzy wszak nie brak - że choćby o Trójkącie Bermudzkim wspomnę, choć on sławny już. A takich miejsc o wiele więcej - zresztą, to żadna atrakcja, każde miasto ma takie obszary, gdzie ludzie i nieludzie znikają... :twisted:
Grawitacja jest dla mięczaków

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Margot: pijesz wódke? Jęśli tak to może zakładzik? O litre Wyborowej? Ja Ciebie oprowadzę, a Ty mnie... Stoi?
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
MarrrGott
--------
--------
Posty: 72
Rejestracja: 24 lut 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontakt:

Post autor: MarrrGott »

mawete pisze:Margot: pijesz wódke? Jęśli tak to może zakładzik? O litre Wyborowej? Ja Ciebie oprowadzę, a Ty mnie... Stoi?
Cholera, chwilowo jestem na odwyku. I nie wolno mi się zakładać, bo jestem nałogową hazardzistką. :evil:
Ale możemy się wzajemnie oprowadzać, bo propozycja zacna sama w sobie. Najlepiej zabierzmy jeszcze Madzik - najwyżej ona wypije tę wódkę :D:D:D
Grawitacja jest dla mięczaków

Awatar użytkownika
gorat
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 25
Rejestracja: 23 lut 2006, o 19:58

Post autor: gorat »

MarrrGott pisze:są też tunele (można pościgi samochodowe robić pod miastem) i w ogóle fantastycznych atrakcji mnóstwo. Wiadomo :))))
A napiszesz coś więcej o nich? Są gdzieś dostępne? Czytałem jedynie, że istnieją, owszem, i są tajne... :/

Awatar użytkownika
Nivak
--------
--------
Posty: 42
Rejestracja: 27 lut 2006, o 14:24
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Post autor: Nivak »

mawete pisze:Margot: pijesz wódke? Jęśli tak to może zakładzik? O litre Wyborowej? Ja Ciebie oprowadzę, a Ty mnie... Stoi?
Taka wycieczka byłaby całkiem fajna 8)

Awatar użytkownika
MarrrGott
--------
--------
Posty: 72
Rejestracja: 24 lut 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontakt:

Post autor: MarrrGott »

gorat pisze: A napiszesz coś więcej o nich? Są gdzieś dostępne? Czytałem jedynie, że istnieją, owszem, i są tajne... :/
Oż... Że tajne, to nie wiedziałam :?
Bunkry, te rozsławione przez Ziemskiego, to i owszem, dostępne (jeden w pobliżu nawet mam i wchodziłam bez trudności, bo tam wolny rynek i sklepiki różne są) :twisted:
Podziemne poniemieckie bunkry służą czasem za magazyny i inne pomieszczenia gospodarcze (dostęp utrudniony, lecz nietajny), część jest zalana (tu na pewno dostęp zabroniony, niestety) lub zasypana.
Do gotyckich piwnic dostać się nieco łatwiej - wbrew pozorom, wystarczy poprosić lub po prostu wejść (w niektórych są zwyczajnie knajpki fajne) :D
Grawitacja jest dla mięczaków

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

MarrrGott pisze:
mawete pisze:Margot: pijesz wódke? Jęśli tak to może zakładzik? O litre Wyborowej? Ja Ciebie oprowadzę, a Ty mnie... Stoi?
Cholera, chwilowo jestem na odwyku. I nie wolno mi się zakładać, bo jestem nałogową hazardzistką. :evil:
Ale możemy się wzajemnie oprowadzać, bo propozycja zacna sama w sobie. Najlepiej zabierzmy jeszcze Madzik - najwyżej ona wypije tę wódkę :D:D:D
Madzik nie pije o ile mi wiadomo...
a Ty nie zwalaj problemu - jak sie boisz to powiedz... :D
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
K. Night Coleman
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2006, o 01:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Angst

Post autor: K. Night Coleman »

To ja mam propozycje rozjemcza. Przyslijcie obie butelki mi, a ja w zamian za to, w Waszym imieniu wybiore sie na wycieczke do Whitby. To w sumie tylko jakies 60 mil stad...
You an' me, Lord. You an' me.

Awatar użytkownika
MarrrGott
--------
--------
Posty: 72
Rejestracja: 24 lut 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontakt:

Post autor: MarrrGott »

Mawete, niczego nie zwalam => na oprowadzanie się zgadzam, na resztę - nie mogę :D
Colemanie, chcesz pić czystą?? :shock:
Grawitacja jest dla mięczaków

ODPOWIEDZ