Renegackie stoisko na ComicConie

Nieaktualne rozkazy informacje i ogłoszenia

Moderator: Smilodon

Awatar użytkownika
Theo
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 166
Rejestracja: 30 sie 2010, o 01:29
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Llanelli
Kontakt:

Renegackie stoisko na ComicConie

Post autor: Theo »

Jak w temacie, ciekawie by było pozbierać jakieś rzeczy z których można by zrobić nasze stanowisko. Ja wiem, że renegat zawsze prezentuje się najlepiej sam, ale jakieś tło fajne by skołować czy coś...
Może ktoś ma siatkę maskującą? Inny skrzynię na amunicję a może dwie? Materiał w panterkę? Czołg na podorędziu? Wyrzutnię rakiet? Nie bójmy się wymyślić coś naprawdę fajnego *X-76* Nie bądźmy nudnymi nocarzami :-D
What we loose in the fire we will find in the ashes.

Awatar użytkownika
LunaticProphet
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 223
Rejestracja: 2 lis 2015, o 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Renegackie stoisko na ComicConie

Post autor: LunaticProphet »

Siedzimy tam trzy-cztery dni, tak? Kupić dwie rolki worków na śmieci i zrobić okopy :V . Dodatkowo zgarnąć trochę drutu (jakiegoś elastycznego, co by krzywdy nie robił) i zrobić zasieki :V

Można by przeprowadzać rekrutację do rodu - jednak nie wiem jak by to mogło wyglądać. Po za tym myślę że można by wyznaczyć tam obowiązkowe warty - na których każdy zajmie się tym co mu się podoba ale siedzieć tam będzie.
"Taka jest najokrutniejsza z oczywistości: śmierć -niepodważalny pewnik biologii, ponieważ wszystko co żyje, musi umrzeć -przejawia charakter ponadczasowy i metafizyczny zawsze jednak pozostawia trupa, nieustannie obecnego i rzeczywistego, będącego ośrodkiem głębokich przeobrażeń organicznych. Cóż więc trzeba, aby powstał trup? Co różni trupa od martwego ciała żywej istoty?"

Awatar użytkownika
Theo
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 166
Rejestracja: 30 sie 2010, o 01:29
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Llanelli
Kontakt:

Re: Renegackie stoisko na ComicConie

Post autor: Theo »

Jeśli chodzi o okopy... Co do tych worków chcesz włożyć? Nocarze będą krzyczeć/krwawić/brzydko pachnieć.

EDIT. Myślałam nad zrobieniem flagi z logiem renegatów tak do przywieszenia gdzieś przy stoisku. Co wy na to?
What we loose in the fire we will find in the ashes.

Nikki

Re: Renegackie stoisko na ComicConie

Post autor: Nikki »

Flaga super, serio.

Ale te okopy to trochę przesada, stylizacja bardziej na mroczny Dom Krwi.
Mamy siatkę maskującą i lockery.

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Re: Renegackie stoisko na ComicConie

Post autor: Mcbet »

siatka maskujaca będzie co do worków na śmieci kamannnnn..... Flaga fajny pomysł tylko co na niej ( logo renegatów ?) tylko w/g mnie troszke podniszczona
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Renegackie stoisko na ComicConie

Post autor: Smilodon »

Może to i dobry pomysł z tą flagą, ale przecież my działamy z ukrycia. lepiej jakieś coś z napisem CHWDN!
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Theo
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 166
Rejestracja: 30 sie 2010, o 01:29
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Llanelli
Kontakt:

Re: Renegackie stoisko na ComicConie

Post autor: Theo »

We własnym Domie Krwi mamy się ukrywać? No daj spokój, takie bondy to nie jesteśmy :D Myślałam nad logiem z podpisem "Renegaci" i kilkoma rozbryzgami krwi naokoło. Podniszczona? Da się zrobić. Druga flaga z CHWDN? Też da się zrobić.
Ej, a co jeśli na podłogę dać tą no... folię malarską, tu i ówdzie poznaczoną ładnymi rozbryzgami? Brak konfortu psychicznego u potencjalnych ofiar yyy znaczy uczestnikòw toru gwarantowany :D Bo jeśli nocniki robią wersję militrną i "proszę tutaj taki fajny glock do pomacania" to nam pozostaje (jak robimy konwencję "Dom Krwi") otoczka horroru i psychodelki, tak? Kilka butelek z krwią na stole, jedna opróżniona leży wywrócona a zawartość nieco kapie, taki fajny rzeźnicki nóż gdzieś sobie leży, kilka worków z krwią wisi, do wystroju jakieś pociski, kałasz oparty gdzieś. Szkoda, że zapachu się nie podrobi :D Łańcuch z obrożą walający się na podłodze?
Najfajniej byłoby zrobić namiastkę pokoju zamkniętego ze ścianami i sufitem, by go całkowicie wycharakteryzować ale podejrzewam, że takie coś nie wyjdzie?
What we loose in the fire we will find in the ashes.

Awatar użytkownika
Pablo
Brygadier
Brygadier
Posty: 54
Rejestracja: 11 gru 2014, o 19:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sverige

Re: Renegackie stoisko na ComicConie

Post autor: Pablo »

A może by jakiś plakat uświadamiający Nocarzy, co by wybrali odpowiednią stronę nocy? Na plakacie, z mroku nocy widać tylko wyciągnięte renegackie ręce, w jednej torebka krwi, w drugiej "klamka" i napis w stylu "Nocarzu! I Ty masz wybór być wolnym" czy coś takiego :)
A krew w butelkach czy innych naczyniach niech będzie pitna, co by się można było posilić co jakiś czas ;)


Wysłane za pomocą Tapatalk
"Nie jestem zły, po prostu mam ostre kły i nie boję się użyć ich.
Każdy chce żyć, gotów jest by walczyć,
wstać i bronić swojej prawdy."

Kajman - Kły

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Renegackie stoisko na ComicConie

Post autor: Smilodon »

Zgadzam się z Pablo. Mamy nawet zdjęcie jak "ratujemy" nocnika. Prawda MC? :)
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
LunaticProphet
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 223
Rejestracja: 2 lis 2015, o 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Renegackie stoisko na ComicConie

Post autor: LunaticProphet »

A może i przeprowadzać takie rekrutacje? Wpadać na samotnych nocników i pozostawiać wybór, krew albo kula? A za plakatami rekrutacyjnymi jestem bardzo na tak.
"Taka jest najokrutniejsza z oczywistości: śmierć -niepodważalny pewnik biologii, ponieważ wszystko co żyje, musi umrzeć -przejawia charakter ponadczasowy i metafizyczny zawsze jednak pozostawia trupa, nieustannie obecnego i rzeczywistego, będącego ośrodkiem głębokich przeobrażeń organicznych. Cóż więc trzeba, aby powstał trup? Co różni trupa od martwego ciała żywej istoty?"

Awatar użytkownika
Pablo
Brygadier
Brygadier
Posty: 54
Rejestracja: 11 gru 2014, o 19:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sverige

Re: Renegackie stoisko na ComicConie

Post autor: Pablo »

Z rekrutacją nocników może być ciężko, ale można potencjalnym nowym wąpierzom dawać taką ofertę. Żeby się zastanowili, że u nas prawdziwa krew, a nie dla jakichś wampirycznych wegan bezglutenowy sik z probówki. A jak nie, to tylko kula potem. I nie ma odwrotu.


Wysłane za pomocą Tapatalk
"Nie jestem zły, po prostu mam ostre kły i nie boję się użyć ich.
Każdy chce żyć, gotów jest by walczyć,
wstać i bronić swojej prawdy."

Kajman - Kły

Awatar użytkownika
LunaticProphet
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 223
Rejestracja: 2 lis 2015, o 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Renegackie stoisko na ComicConie

Post autor: LunaticProphet »

Rekrutacja u nocników: jakieś ćwiczenia fizyczne, poświadczenia bezpieki, formularze rekrutacyjne, opinia przełożonego, biurokracja jak w urzędach...
u nas - wystarczy streścić co i jak, że nocniki to w sumie takie świry które przypominają sektę, pokazać kandydata rekrutującemu i do cichowęża. Proste.
"Taka jest najokrutniejsza z oczywistości: śmierć -niepodważalny pewnik biologii, ponieważ wszystko co żyje, musi umrzeć -przejawia charakter ponadczasowy i metafizyczny zawsze jednak pozostawia trupa, nieustannie obecnego i rzeczywistego, będącego ośrodkiem głębokich przeobrażeń organicznych. Cóż więc trzeba, aby powstał trup? Co różni trupa od martwego ciała żywej istoty?"

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Renegackie stoisko na ComicConie

Post autor: Smilodon »

Dosyć, ale trzeba to robić z rozmysłem i spokojnie!
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Theo
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 166
Rejestracja: 30 sie 2010, o 01:29
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Llanelli
Kontakt:

Re: Renegackie stoisko na ComicConie

Post autor: Theo »

Jutro mam czas to postaram się machnąć plakata.

Ale pomyślcie nad stanowiskiem no!
What we loose in the fire we will find in the ashes.

Awatar użytkownika
LunaticProphet
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 223
Rejestracja: 2 lis 2015, o 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Renegackie stoisko na ComicConie

Post autor: LunaticProphet »

moja wizja partyzanckiego posterunku nie przeszła, więc też chętnie usłyszę inne wizję.
chyba że zrobi się coś w rodzaju dixy bar - kto chce przyjść, posiedzi i pogada, ale panom w czerni i z urzędów podziękujemy na samym wejściu (poza obstawą Ukrytego, oczywiście)
"Taka jest najokrutniejsza z oczywistości: śmierć -niepodważalny pewnik biologii, ponieważ wszystko co żyje, musi umrzeć -przejawia charakter ponadczasowy i metafizyczny zawsze jednak pozostawia trupa, nieustannie obecnego i rzeczywistego, będącego ośrodkiem głębokich przeobrażeń organicznych. Cóż więc trzeba, aby powstał trup? Co różni trupa od martwego ciała żywej istoty?"

ODPOWIEDZ