Strzelnica

Nieaktualne rozkazy informacje i ogłoszenia

Moderator: Smilodon

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Strzelnica

Post autor: Mcbet »

Gady a może kiedyś jak przyjdą koszulki zrobimy sobie zorganizowany wypad na strzelnice razem a potem zdjęcia i relacja na FB ?
Kto za ?
Może to jest właśnie sposób nie rzucać cytatami tylko konkretne działanie relacje z konkretnych zabaw obstswiona jest stolica i slask zebrać sie w kilka osób i zorganizować SE szkolenie z wspinaczkowe, może wypad na quady a może jesteśmy w stanie swoimi siłami cos zorganizować dla siebie ? Zronic dwie sekcje aktywne i np raz na dwa miesiące razem się spotkać i gdziesc iść kajaki, pepoz głupia sprawa zabaw gaśnica ja np teorię znam ale żeby ja wyjąć i cos ugasić to nie było mi dane dochodząc do sedna Ruszmy dupy i dzialajmy i tak się pokaźny.
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Strzelnica

Post autor: Smilodon »

Jestem jak najbardziej za i czekam na wasze propozycje.
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Strzelnica

Post autor: Falka Valiarde »

Pomysł mi się jak najbardziej podoba. Nie wiem czy mam prawo większego głosu, bo dopiero wróciłam zza grobu ale podpisuję się pod tym wszystkimi 4 kończynami chwytnymi (jak te wampirki co to pazurami wbijają się w sufit i tak zapierdzielają).

Z pomysłów jeśli godzi o Wawe kajaki jak najbardziej do ogarnięcia nawet nie wyjazdowe. W poprzedni weekend ze znajomymi byliśmy na krótkie kajaczkowanie po Świdrze z Woli Karczewskiej do plaży miejskiej w Otwocku. Cenowo wyszło 50 zł za kajak 2 osobowy plus na 8 osób 50 zł transport.
Z kajakowych klimatów bardzo fajny jest Rawka pod Skierniewicami. Kiedyś ze znajomymi robiliśmy tam zjazd taki 2-3 dniowy w ośrodku Sosenka w Budach Grabskich (ośrodek bardzo mocny PRL ale miał swój uroczy klimat). Sosenka była położona nad samą Rawka i można było na miejscu wypożyczyć kajaki i spływały się do ośrodka albo od niego dalej. Było to w lesie wiec jakieś podchody można by zorganizować, jest miejsce na ognisko itp. Tylko ja mówię to teraz z pięciu co było parę lat temu wiec trzeba by zerknąć dokładnie, ale na wypad 2-3 dni z kajakami podchodami itp byłoby moim zdaniem super.

Strzelnica fajny pomysł chociaż nigdy nie byłam ale chętnie bym spróbowała.

Zawsze są jesżyczę jakieś paintballe albo laserowe, kiedyś byłam na Gierdziejewskiego na Ursusie b.fajnie zrobione miejsce. To był chyba GAMP Paintball czy jakoś tak.

Z quadami nie wiem jak to wygląda, ale na pewno są gokarty. Fajne miejsce jest koło lotniska, jakiś czas temu chwalili się ze maja chyba najdłuższy tor pod dachem w Warszawie czy w Polsce.
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Geru
Mangust
Mangust
Posty: 84
Rejestracja: 26 maja 2017, o 20:41
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Świętochłowice / Śląsk

Re: Strzelnica

Post autor: Geru »

Jeśli chodzi o Śląsk to ja jak najbardziej za. Jest kilka fajnych strzelnic, tor gokartowy też się znajdzie, kajaki czy inne takie atrakcje to nie wiem ale można poszukać.
Jeśli ktoś z poza Ślaska chciałby też przyjechać to u nas jest trochę miejsca więc mogę kogoś przenocować.
MOŹDZIERZ NA FLAGĘ!!!

ODPOWIEDZ