Zajęcia w terenie i nie tylko

Nieaktualne rozkazy informacje i ogłoszenia

Moderator: Smilodon

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: Zajęcia w terenie i nie tylko

Post autor: Vorevol »

Proszę o uważne przeczytanie nazwy działu
1. INFORMACJE - oznacza to, że w tym dziale przekazujemy sobie informacje a nie dyskutujemy.
2. Dla RENEGATÓW - dość wyraźnie wskazuje adresatów informacji.


Są jeszcze jakieś wątpliwości? Nie zabraniam innym rodom czytać tego działu (inaczej byłby on działem zamkniętym) jednakże posty proszę ograniczyć do niezbędnego minimum. A wszelkie dyskusje BĘDĄ USUWANE!!!
Cedo Nulli

Awatar użytkownika
SniperWolf
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 49
Rejestracja: 11 cze 2009, o 19:16
Płeć: Mężczyzna

Re: Zajęcia w terenie i nie tylko

Post autor: SniperWolf »

Chętnie dowiem się gdzie (o ile) są spotkania renegackiej braci w Warszawie. Mogę pomóc je organizować i podzielić się swoją wiedzą w zakresie strzelectwa i innych dziedzin.
Will you settle for the bull`s run
For the second best of fun, we're turning
For the fire of a handgun
Burns brighter than the sun, we're burning

Dante: "A ty kto?"
Ja: "Renegat"
Dante: "A wydajesz się taki rozsądny..."

Ja: Testosteron mi buzuje
Delein: Mi też

Awatar użytkownika
Isine
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 159
Rejestracja: 29 cze 2009, o 18:25
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Re: Zajęcia w terenie i nie tylko

Post autor: Isine »

Ja osobiście byłabym chętna, gdyby ktoś organizował takie zajęcia w okolicach Łodzi. Póki co pojęcia o strzelaniu nie mam żadnego:P Sprzęt kupuję w niedalekiej przyszłości i przydałoby się, żeby ktoś pokazał co i jak. SniperWolf już się zadeklarował, że zrobi mi fotki instruktażowe, ale jednak wolałabym, żeby ktoś pokazał to w praktyce, poprawił błędy itd. Ktoś chętny?;>
I wróci ekstaza
Krew...


Polcon 2009

Isine vs. przedmioty codziennego użytku

5:9

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Zajęcia w terenie i nie tylko

Post autor: Czosnek »

Snow pisze:Mam taką nieśmiałą propozycję, aby zorganizować renegacką brać z poszczególnych miast i robić jakoś regularnie spotkania w terenie (coby mniej zdolni nauczyli się strzelać oraz zdobyli trochę sprawności ogólnie [tak, mam na myśli między innymi siebie]) no i zajęcia nie w terenie, przez co rozumiem spotkanie się w jakimś lokalnym Moonwalkerze i prowadzenie ożywionej dyskusji na fajny temat ze szklanką zimnej krwi (np Carlsberg) w dłoni. Co wy na to? No i kto by się chciał tym zająć od strony technicznej? Ekipa Wrocław? Chętni są? :)
Dobry pomysł.
W jakim % został zrealizowany? Powinnam poszukać w innym miejscu na forum?
Czosnka

Awatar użytkownika
Fenek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2010, o 09:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zajęcia w terenie i nie tylko

Post autor: Fenek »

... Czy Renegacka Brać ma zamiar spotkać się w niedalekiej przyszłości w terenie w okolicach stolicy? ...
Jako że jestem nowa w towarzystwie, pragnęłabym przedstawić się, obgadać kilka spraw i zwyczajnie posocjalizować z towarzyszami broni. Może Paradox Cafe lub, dla miłośników cięższego brzmienia Park w czwartek (Hardzone) ?
Give your soul to me for eternity
Release your life to begin another time with her

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Re: Zajęcia w terenie i nie tylko

Post autor: Magnus »

W Warszawie odbywa się WKU, jest do tego odpowiedni temat, który polecam poszukać. Odgadywać sprawy można zarówno na tymże forum. Na WKU spotykają się nie tylko Renegaci. Samych Renegatów raczej ciężko wyciągnąć. Bo to Renegaci.
TKM!

ODPOWIEDZ