Koszulki Forumowe

Naklejki, naszywki, breloczki, kubki, tapety, szmery, bajery, halabardy, świeczniki.....
Awatar użytkownika
Domel
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 305
Rejestracja: 2 kwie 2017, o 23:32
Płeć: Mężczyzna

Re: Koszulki Forumowe

Post autor: Domel »

Tshirty są klasyczne. Nie widzę opcji w Serek, ani innych. Nie widzę też opcji wyboru koloru. Jak będę wysyłał pliki do produkcji zapytam w emailu o to i wtedy dopiero potwierdzę 100% jak wygląda opcja wybory w serek itp. i kolor.
"- Są tylko trzy takie zespoły jak wy - orzekł ze zgrozą. - Mazowsze, Gawęda ... i zespół Downa. Trudno powiedzieć, który lepiej strzela."

Magdalena Kozak - Renegat

- Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże!

Awatar użytkownika
Domel
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 305
Rejestracja: 2 kwie 2017, o 23:32
Płeć: Mężczyzna

Re: Koszulki Forumowe

Post autor: Domel »

Mam złą wiadomość :( Niestety są małe szanse, że koszulki będą na Twierdzę, gdyż do dziś nie odezwała się do mnie firma w której do tej pory robiliśmy koszulki :(. Jeśli ktoś ma namiary na sprawdzoną firmę, która zrobi koszulki haftowane(wyrobi się na Twierdzę) to proszę o namiary.
"- Są tylko trzy takie zespoły jak wy - orzekł ze zgrozą. - Mazowsze, Gawęda ... i zespół Downa. Trudno powiedzieć, który lepiej strzela."

Magdalena Kozak - Renegat

- Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże!

Awatar użytkownika
Domel
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 305
Rejestracja: 2 kwie 2017, o 23:32
Płeć: Mężczyzna

Re: Koszulki Forumowe

Post autor: Domel »

Raczyli się odezwać wreszcie... ale niestety nie ogarną zamówienia na Twierdzę :(. Najwcześniej na koniec września :( Pytanie czy zamawiać czy ogarniamy gdzie indziej? Ma ktoś jakiś pomysł/firmę która zrobi nam koszulki?
"- Są tylko trzy takie zespoły jak wy - orzekł ze zgrozą. - Mazowsze, Gawęda ... i zespół Downa. Trudno powiedzieć, który lepiej strzela."

Magdalena Kozak - Renegat

- Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże!

Awatar użytkownika
LunaticProphet
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 223
Rejestracja: 2 lis 2015, o 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Koszulki Forumowe

Post autor: LunaticProphet »

Mam znajomego oraz firmę niedaleko pracy co się zajmują robieniem koszulek. Popytać?
"Taka jest najokrutniejsza z oczywistości: śmierć -niepodważalny pewnik biologii, ponieważ wszystko co żyje, musi umrzeć -przejawia charakter ponadczasowy i metafizyczny zawsze jednak pozostawia trupa, nieustannie obecnego i rzeczywistego, będącego ośrodkiem głębokich przeobrażeń organicznych. Cóż więc trzeba, aby powstał trup? Co różni trupa od martwego ciała żywej istoty?"

Awatar użytkownika
Domel
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 305
Rejestracja: 2 kwie 2017, o 23:32
Płeć: Mężczyzna

Re: Koszulki Forumowe

Post autor: Domel »

Tak, jaka cena, czas realizacji i czy naszywki też robią?
"- Są tylko trzy takie zespoły jak wy - orzekł ze zgrozą. - Mazowsze, Gawęda ... i zespół Downa. Trudno powiedzieć, który lepiej strzela."

Magdalena Kozak - Renegat

- Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże!

Awatar użytkownika
LunaticProphet
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 223
Rejestracja: 2 lis 2015, o 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Koszulki Forumowe

Post autor: LunaticProphet »

Odezwałem się do Motóra - do firmy odezwę się jutro :)
"Taka jest najokrutniejsza z oczywistości: śmierć -niepodważalny pewnik biologii, ponieważ wszystko co żyje, musi umrzeć -przejawia charakter ponadczasowy i metafizyczny zawsze jednak pozostawia trupa, nieustannie obecnego i rzeczywistego, będącego ośrodkiem głębokich przeobrażeń organicznych. Cóż więc trzeba, aby powstał trup? Co różni trupa od martwego ciała żywej istoty?"

ODPOWIEDZ