Nowa storna nocarz.pl

Naklejki, naszywki, breloczki, kubki, tapety, szmery, bajery, halabardy, świeczniki.....
Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowa storna nocarz.pl

Post autor: Smilodon »

Domel Dlahcima zapytaj on ma coś na pewno!
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Domel
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 305
Rejestracja: 2 kwie 2017, o 23:32
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowa storna nocarz.pl

Post autor: Domel »

Smilodon pisze:
12 cze 2017, o 18:17
Domel Dlahcima zapytaj on ma coś na pewno!
Ok
"- Są tylko trzy takie zespoły jak wy - orzekł ze zgrozą. - Mazowsze, Gawęda ... i zespół Downa. Trudno powiedzieć, który lepiej strzela."

Magdalena Kozak - Renegat

- Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże!

Awatar użytkownika
Heos
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 415
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 08:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nowa storna nocarz.pl

Post autor: Heos »

Sądzę jestem jedną z ostatnich osób, która mogłaby mieć. A to, że mam lub i nie nijak się ma do faktu, że na autorskiej stronie powinna być głównie autorka. IMHO
Czarna chmura

Awatar użytkownika
Domel
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 305
Rejestracja: 2 kwie 2017, o 23:32
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowa storna nocarz.pl

Post autor: Domel »

Heos pisze:
13 cze 2017, o 18:13
Sądzę jestem jedną z ostatnich osób, która mogłaby mieć. A to, że mam lub i nie nijak się ma do faktu, że na autorskiej stronie powinna być głównie autorka. IMHO
Myślę że jesteś jedną z ostatnich osób, która powinna komentować cokolwiek...
"- Są tylko trzy takie zespoły jak wy - orzekł ze zgrozą. - Mazowsze, Gawęda ... i zespół Downa. Trudno powiedzieć, który lepiej strzela."

Magdalena Kozak - Renegat

- Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże!

Awatar użytkownika
Heos
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 415
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 08:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nowa storna nocarz.pl

Post autor: Heos »

Domel pisze:
13 cze 2017, o 18:23
Heos pisze:
13 cze 2017, o 18:13
Sądzę jestem jedną z ostatnich osób, która mogłaby mieć. A to, że mam lub i nie nijak się ma do faktu, że na autorskiej stronie powinna być głównie autorka. IMHO
Myślę że jesteś jedną z ostatnich osób, która powinna komentować cokolwiek...
Dosyć agresywne? Czemu? To jakaś sugestia, że mam się usunąć permanentnie z forum?
Czarna chmura

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Nowa storna nocarz.pl

Post autor: Annikki »

Pax! Zamiast się kłócić, zajmijcie się odstrzeliwaniem Renegatów. Ostatnio mnożą się jak mrówki.
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowa storna nocarz.pl

Post autor: Smilodon »

Ok wszystko rozumiem, ale mrówki? No mogła Pani Głowa rodu na coś lepszego wpaść.
😉
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Nowa storna nocarz.pl

Post autor: Annikki »

GR Smilodon, proszę zauważyć, że użyłam całkiem ładnego i neutralnego słowa ;) Zawsze mogłam Wam nawrzucać od karaluchów i innych insektów, więc chyba jest całkiem nieźle ;)
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowa storna nocarz.pl

Post autor: Smilodon »

Ja to bym wolał osobiście np. szczury GR Annikki :)
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Nowa storna nocarz.pl

Post autor: Annikki »

Na "szczury" to trzeba sobie zasłużyć.
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

ODPOWIEDZ