Druki 3D

Naklejki, naszywki, breloczki, kubki, tapety, szmery, bajery, halabardy, świeczniki.....
Awatar użytkownika
Geru
Mangust
Mangust
Posty: 84
Rejestracja: 26 maja 2017, o 20:41
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Świętochłowice / Śląsk

Druki 3D

Post autor: Geru »

Witajcie,

Z racji dostępu do drukarki 3D i wolnego czasu udało mi się we współpracy ze znajomym stworzyć Godło Rodu Renegatów na drukarce. Pierwsza prezentacja była na ostatnim WKU. Tutaj pokazana jest nakładka na kufel piwny, żeby nie wietrzało *:]]]* Oczywiście można używać dowolnie.
Mamy możliwość zrobienia takich w dowolnej ilości i oczywiście nie tylko Renegatów. Jeśli pozostałe Rody również by takie coś chciały da się zrobić.
Kosztowo klaruje się to w okolicach 20 zł za szt. Jeśli znaleźli by się chętni prosił bym o kontakt czy to przez PW czy na FB.

Oczywiście można pomyśleć też nad innymi rzeczami związanymi z forum i książkami, które możemy wydrukować czy to dla nas czy w ramach "rozdawnictwa" na ECC

PS. aktualnie trwają prace nad zrobieniem przypinek tego typu: http://cdn3.volusion.com/p47su.y695r/v/ ... 1377948759
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
MOŹDZIERZ NA FLAGĘ!!!

Awatar użytkownika
Ceviliel
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 272
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 22:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław

Re: Druki 3D

Post autor: Ceviliel »

Mimo że renegackie, to wow :) Mam nadzieję, że coś się fajnego wymyśli, druk 3D jest kochany :D
(w wątku o bajerach proponowałam takie "minizakładki" do książki, ale może tylko ja się tym jaram, więc nie wiem... :P)
- Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże!

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Druki 3D

Post autor: Smilodon »

Na 2 foto ręce watykańskiego.... samo zło :P
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Geru
Mangust
Mangust
Posty: 84
Rejestracja: 26 maja 2017, o 20:41
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Świętochłowice / Śląsk

Re: Druki 3D

Post autor: Geru »

Ceviliel pisze:
27 cze 2017, o 19:48
Mimo że renegackie, to wow :) Mam nadzieję, że coś się fajnego wymyśli, druk 3D jest kochany :D
(w wątku o bajerach proponowałam takie "minizakładki" do książki, ale może tylko ja się tym jaram, więc nie wiem... :P)
Nocarskie tez do ogarnięcia :P
MOŹDZIERZ NA FLAGĘ!!!

Awatar użytkownika
XaZaX
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 497
Rejestracja: 4 lis 2008, o 23:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Druki 3D

Post autor: XaZaX »

Super sprawa!
If you not serve in combat, then you will serve on the fireing line! - Imperial Guard Commissar

Tata! Tata! Biją renegata!!
Przyjdzie Tata i pozamiata!

Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże! <cytat niedokładny :P>

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Druki 3D

Post autor: Annikki »

Geru pisze:
27 cze 2017, o 20:09
Nocarskie tez do ogarnięcia :P
Na druku 3D znam się...wcale :P W związku z tym pytanie.
Geru, czy jesteś w stanie powiedzieć, czy jakoś naszego orzełka na takiej podstawce będzie dobra?
Dla tych, co ich nie było na WKU: renegackie wyglądają zacnie (widziałam, macałam, nie naplułam ;) ;)).
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Geru
Mangust
Mangust
Posty: 84
Rejestracja: 26 maja 2017, o 20:41
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Świętochłowice / Śląsk

Re: Druki 3D

Post autor: Geru »

Annikki pisze:
28 cze 2017, o 07:35


Na druku 3D znam się...wcale :P W związku z tym pytanie.
Geru, czy jesteś w stanie powiedzieć, czy jakoś naszego orzełka na takiej podstawce będzie dobra?
Dla tych, co ich nie było na WKU: renegackie wyglądają zacnie (widziałam, macałam, nie naplułam ;) ;)).
Muszę znaleźć na forum (gdzieś było na pewno, nie pamiętam gdzie) tą grafikę i zrobić wydruk testowy. Chyba, że masz gdzieś na kompie i możesz mi podesłać.
MOŹDZIERZ NA FLAGĘ!!!

Awatar użytkownika
Domel
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 305
Rejestracja: 2 kwie 2017, o 23:32
Płeć: Mężczyzna

Re: Druki 3D

Post autor: Domel »

Po pracy podesle Ci pdf z logiem w krzywych
"- Są tylko trzy takie zespoły jak wy - orzekł ze zgrozą. - Mazowsze, Gawęda ... i zespół Downa. Trudno powiedzieć, który lepiej strzela."

Magdalena Kozak - Renegat

- Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże!

Awatar użytkownika
spinacz
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 82
Rejestracja: 1 lip 2017, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Druki 3D

Post autor: spinacz »

Daje radę :) Ale takie male wpinki fajna sprawa :)

ODPOWIEDZ