Do Autorki...

może się czasem odezwie i powie co mądrego
Awatar użytkownika
poohaty
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 413
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań City

Do Autorki...

Post autor: poohaty »

W sumie to nie wiem jak zaczac... Ok pojdzie jakos tak srednio skladniowo

Od jakiegos miesiaca tak woze ze soba zeszycik i pisze w drodze do i z pracy (ok 3h w sumie). I wybazgralem jakies tam pomysly i koncepcje na fanfika w universum nocarza.
teraz nasuwa mnie sie pytan pare..
Mianowicie nie mam kiedy zebrac tego w calosc i upiekszyc na zasadzie cos dodac cos oddjac cos ulepszyc. Brak czasu u mnie jest spowodowany praca od PN-PT po 16h dziennie.
Ile Tobie to zajelo?
Czy wogóle, moge coś kombinowac w uniwersum Nocarskim? Wiem że prawa autorskie są.
Chetnie bym tez (po tym jak wyrazisz zgode )opublikowal to tutaj na forum.
Nadmienie tylko że historia u mnie jest historią alternatywną Umiejscowioną po "Nikcie". Nie ma zwiazku z żadną postacią z twoich książek, poza Lordami, bo tych jakoś cięzko mi bylo usunąc i kogoś innego wstawić. No i rzecz dzieje sie w Poznaniu. Kto wie może i pewien Siewca i Nocarz sie tam znajdą (panowie bo wiecie o kogo chodzi-zgodzili byscie sie na umieszczenie siebie w formie zmienionej/niezmienionej w moim dziele)?

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Re: Do Autorki...

Post autor: Magnus »

Sprostowanie poohatego:

Chodzi mu o uzyskanie zgody na użycie samych imion Lordów.
TKM!

Klaudia
--------
--------
Posty: 1
Rejestracja: 8 cze 2009, o 09:49
Płeć: Kobieta

Re: Do Autorki...

Post autor: Klaudia »

Właściwie zadałam to pytanie już na forum Science Fiction, ale chyba rzadko tam zaglądasz, to może tutaj:

Słyszałam, że projektujesz grę "Nocarz RPG", która będzie prezentowana na konwencie Goblikon w Raciborzu przez jej współautora, Dawida Rathora Pawlicę. Mam w związku z tym pytanie: czy Ty sama pojawisz się może na tym konwencie?

Zaraz się tłumaczę, dlaczego mnie to interesuje: pomagam w organizacji tego konwentu i chciałabym zwabić na tę imprezę miłośników ASG; myślę, że Twoje nazwisko byłoby niezłą przynętą :)

Awatar użytkownika
poohaty
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 413
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań City

Re: Do Autorki...

Post autor: poohaty »

Pytanie takie czysto techniczne Madziku.
Czy wampir może "szybować"?
Chodzi mi o właściwości odpychania o których była mowa w Nocarzu. Chce coś wpleść w fanfika. Zarys sytuacji/zdarzenia jest taki. są dwa budynki. odległość miedzy nimi to ok 80m Budynek A ma ok 110m wysokości budynek B ma ok 15 m wysokości. Czy wampirki z Twojego uniwersum są w stanie "przeszybować" taką odległość( z pkt A do B)?
-=POHAŃBIONY=-

Kurt

Re: Do Autorki...

Post autor: Kurt »

Wiesz poohaty...dla mnie przy takiej odległości i różnicy wysokości, oraz zdolności lewitacji jest to jak najbardziej możliwe i nie trzeba rozbierać sytuacji na czynniki pierwsze.

Awatar użytkownika
Silmeth
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 496
Rejestracja: 10 cze 2008, o 19:58
Płeć: Mężczyzna

Re: Do Autorki...

Post autor: Silmeth »

Teoretycznie starczy, żeby wąpierz "się odpychał" od ziemi z nieco mniejszą siłą niż go ciągnie grwitacja... I będzie powoli opadać ;-).

Z szybowaniem sensu stricto byłby problem - trochę za mała powierzchnia nośna, nie? :P
Jam po prostu jest librofil - antychómanista.

Давай за жизнь, давай брат до конца,
Давай за тех, кто с нами был тогда.
Давай за жизнь, будь проклята война,
Помянем тех, кто с нами был тогда.

Awatar użytkownika
__Raven__
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 662
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 20:23
Płeć: Mężczyzna

Re: Do Autorki...

Post autor: __Raven__ »

Teoretyzując - odpowiedniej wielkości jedwabna peleryna + telekineza żeby utrzymać jej kształt i masz ile chcesz powierzchni nośnej.
God grant me the serenity to accept the things I can not shoot,

The courage to shoot the things I can,

and the wisdom to hide the bodies.


Bądź erotomanem i bądź z tego dumny. / By Acry

Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Do Autorki...

Post autor: Dante »

Tylko po co ?
Odpychajac sie odpowiednio(Nie tylko prostopadle,ale do przedmiotow pod roznym katem), wampiry sa w stanie osiagnac ruch posuwisty ( I nawet jesli dobrze pamietam jest to w ksiazce ).
Pojecie szybowania jest po prostu w tym przypadku zbedne.
dante
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

ODPOWIEDZ