NZS UW 22 lutego

może się czasem odezwie i powie co mądrego
Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: NZS UW 22 lutego

Post autor: X-76 »

No i mamy potwierdzenie od..... Esha :D Trollu dołączy do emsiego przy obstawie.

No, to już jest nieźle. Troll bedzie w okolicach 19:00 pewnie jakos.
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: NZS UW 22 lutego

Post autor: Madzik »

Orgowie wyrazili zgodę na opcję drugą (bez flashbanga). Ucieszyli się bardzo z potencjalnej draki, a ponieważ będzie jakaś transmisja, postarają się wszystko dobrze nagrać :)
Arma virumque cano

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: NZS UW 22 lutego

Post autor: X-76 »

Eeeech..... no trudno. Czyli opcja numer dwa jest obowiązująca. Wezmę flashbanga ze sobą. Niech chociaż "wyglada" w kamizelce :D
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: NZS UW 22 lutego

Post autor: X-76 »

Ma ktoś kij baseballowy ? Albo duuuuuuuża kosę ? Dajmy coś do ręki mrocznemu co ? :D Bo tak zdejmować nieuzbrojonego to nie po krasnoludzku :D
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: NZS UW 22 lutego

Post autor: Vorevol »

Duża kosa jest, maczeta jest, dwie pałki teleskopowe są. Tudzież kilka groźnie wyglądających pałek samoróbek. Do wyboru, do koloru.
Dodatkowo pomyślałem, że o ile nie mogę iść umundurowany, o tyle jak najbardziej mogę założyć ciuchy typu "Balckhawk" i "5.11", PMR, może jakąś kaburkę z krótką na pas i iść obok Madzika jako asystent.
Ale to już do decyzji Iksiora jako pomysłodawcy.
Cedo Nulli

Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NZS UW 22 lutego

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

...Iksie, ja mogę tonfe swoją wziąć, ale wtedy nie wiem czy Ci nocarzy starczy, żeby mnie wywlec z sali :twisted: ...a propos uzbrojenia, jakby ktoś potrzebował, to mogę swoje repliki zabrać i pożyczyć (Beretta, shotgun i M4A1 z kolimatorem) ...
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NZS UW 22 lutego

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

...a może po prostu przyjdę ubrany w garnitur, rozłożę na stole stos notatek i wykresów i zacznę prelekcję od słów " Sznownej Autorce nie udało się dojechać, ale w zamian mam dla państwa równie pasjonujący wykład na temat czytelnictwa fantastyki w bibliotekach powiatowych miast liczących do 35 tysięcy mieszkanców, opracowany przez instytut Bibliotekoznawstwa na tutejszym Uniwersytecie"...
...wtedy wyniesienie mnie z sali przez grupę operacyjną uzyska dodatkowy efekt suspensu i poklask licznie zgromadzzonych :D ...
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: NZS UW 22 lutego

Post autor: X-76 »

Volu... o ! No to zrobimy tak jak to ma BOR.

Ty bedziesz adjutantem , a ludzie wyszpejowani będą odpowiednikiem ZWT (zespół wsparcia taktycznego), z tym, że dwóch z ZWT bedzie z Tobą (renegaci) jako zespół A bezpośrednio chroniący VIPa a trzech pozostałych (nocarze) bedzie tzw zespołem B (wykrywanie i odpieranie ataków zanim VIP bedzie zagrożony.

MACZETA...... to mi się podoba......

Mroczny..... Pomysł z Garniturem jest OK ! O czytelnictwie możesz mówić prezentując maczetę i zaznaczając, ze jak komus przyjdzie do głowy rezygnacja z Twojej jakze ciekawej prelekcji to go zapoznasz ze swoja przyjaciółką maczetą. A my wejdziemy i Cię zastrzelimy z hukowca :P (no chyba organizatorzy nic nie powiedzą na małe dwa pifpaf z kapiszonów nie ? ) :D
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Nikki

Re: NZS UW 22 lutego

Post autor: Nikki »

Dobra , po chwili zastanowienia , dochodzi jeszcze jeden renegat . Nikki w szpeju :)

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: NZS UW 22 lutego

Post autor: X-76 »

Świat się kończy :D Fajnie ! :D Im więcej ludzi tym lepiej :D
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Nikki

Re: NZS UW 22 lutego

Post autor: Nikki »

No dobra , w szpeju niepełnym . Zwykły renegat , nie renegat szturmowy :)

Awatar użytkownika
Dlahcim
Atomowy_Unikat
Atomowy_Unikat
Posty: 271
Rejestracja: 23 sty 2007, o 15:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NZS UW 22 lutego

Post autor: Dlahcim »

A po evencie może by tak na kawę do Cafe Grawitacja (Browarna 6) tuż przy samej skarpie UW ( oboźną w dół) ? dobra kawa , smaczne żarełko , sympatyczne obsługa tanie ( no może bez przesady) piwo. (jakby co trwają rozmowy z właścicielem knajpki)
Ale głupi ci rzymianie.

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: NZS UW 22 lutego

Post autor: Madzik »

UWAGA najwcześniej możemy tam być na 19.00 (przedtem sala zajęta)!

A na kawkę później jak najbardziej, byle nie za długo bo mam jutro dyżur i muszę wstać o 5.00 rano.
Arma virumque cano

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: NZS UW 22 lutego

Post autor: X-76 »

Sala zajęta, ale przed salą można pogadać i dogadać szczegóły nie ? To duży teren jest. Gdzieś sobie miejsce znajdziemy. Bądźmy na 18:00.
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: NZS UW 22 lutego

Post autor: X-76 »

Dlahcim pisze:A po evencie może by tak na kawę do Cafe Grawitacja (Browarna 6) tuż przy samej skarpie UW ( oboźną w dół) ? dobra kawa , smaczne żarełko , sympatyczne obsługa tanie ( no może bez przesady) piwo. (jakby co trwają rozmowy z właścicielem knajpki)
Info od Dlachcima:

Rezerwacja jest od godziny 21:00 do 22:00. W tym czasie ktoś sie tam powinien pojawić i rezerwację odebrać. Stoliki są zaklepane na nazwisko Dlahcima. Co więcej są tam zazwyczaj miejsca parkingowe. No. To gdyby się spotkanie przedłużyło to wyślemy umyślnego, zeby odebrał rezerwację ;)
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

ODPOWIEDZ