witam wszystkich a najbardziej Ciebie Madziku Kozak ( niezłe

może się czasem odezwie i powie co mądrego

Czy powinna powstać kolejna część historii o Vesperze?

Tak
33
100%
Nie
0
Brak głosów
Nie mam zdania
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
Siltor
Rekrut
Rekrut
Posty: 23
Rejestracja: 3 lut 2007, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa, Emów
Kontakt:

witam wszystkich a najbardziej Ciebie Madziku Kozak ( niezłe

Post autor: Siltor »

Witam wszystkich a najbardziej Ciebie Madziku Kozak ( niezłe nazwisko).
:D Jestem napalonym czytelnikiem Nocarza i Renegata. Z kolegami mamy ogromny klan do Counter Strike'a. Nazywamy się Nocarz. Gramy zawsze Ateciakami i tworzymy mapki na podstawie opisow z twojej książki ( np. Polfę czy Politechnikę.). Więc uroczyście składam Ci chołd Krwi. Moja przygoda z Twoimi książkami była nieciekawa z początku. Wchodzę na księgarnie internetową i kupuje kilka książek Fabryki jak zawsze gdy wyjdzie coś nowego... Patrzę "Nocarz".. Myślę że to coś o Ateciakach, okładka na to wskazuje....Odwracam książkę. Opisy widniejące na tylnej części okladki opowiadają o krwi, wampirach... Odkładam, mocna literatura na bok...Biorę Książki Pilipiuka i czytam a Nocarz siedzi spokojnie w szafce. Po miesiącu z nudów wróciłem do Nocarza.. Piękne to było. Przeczytałem cała w 3-4 godziny nie jedzac i jedynie wślepiając się w ciąg liter które układały się w piękną całość. W Twojej ksiażce Madziku bardzo dobrze oddajesz Warszawskie realia... prawdziwe miejsca itp. Natomiast Gdy w necie ukazały się pierwsze fragmenty Renegata trafił mnie szlag. Krzesło wyleciało przez okno rozbijając szybę w moim oknie ( ciut dramatyzmu.. oczywiście jaja se robię :D). Jak Vesper mógł zdradzić??? Przecież mógł w każdym momencie wrócić do Nocarzy i wszystko wyjaśnić Naszemu Lordowi Ultorowi... Lord by wykrył dobre chęci Vespera więc to mnie zdenerwowało.. Końcówka Renegata natomiast wskazuje na kolejną książkę z serii... Oby Vesper wrocił do prawdziwych wojownikow... Ciekawe tylko jak zamierzasz nazwać kolejną książkę? Tak aby była trylogia :D Może napisz o innym Nocarzu i o innej historii... A więc pozdrawiam i miłego pisania :D
Piję krew... legalną ale krew.......

Awatar użytkownika
Victus
Licencjat
Licencjat
Posty: 273
Rejestracja: 23 gru 2006, o 13:26

Re: witam wszystkich a najbardziej Ciebie Madziku Kozak ( ni

Post autor: Victus »

Siltor pisze:Ciekawe tylko jak zamierzasz nazwać kolejną książkę?
Zdradzę Ci wielką i skrywaną tajemnicę. Książka będzie się nazywać: Nikt
Siltor pisze:Tak aby była trylogia :D Może napisz o innym Nocarzu i o innej historii... A więc pozdrawiam i miłego pisania :D
Trylogia to nigdy nie będzie z przyczyn obiektywnych. Zostało to wyjaśnione całkiem niedawno na spotkaniu :D .
Quidquid latine dictum sit altum videtur

Awatar użytkownika
Siltor
Rekrut
Rekrut
Posty: 23
Rejestracja: 3 lut 2007, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa, Emów
Kontakt:

heh

Post autor: Siltor »

no to świetnie kolego :d A kiedy ona będzie?
Piję krew... legalną ale krew.......

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

W sumie wyszło, że można jej się spodziewać chyba najwcześniej w grudniu... Ogólnie to tak za jakiś roczek >.<
Lecz na coś takiego warto poczekać :D Madzik tylko nie bierz sobie tych słów za bardzo serca... :twisted: Nie przetrzymuj nas za długo ;P
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Siltor
Rekrut
Rekrut
Posty: 23
Rejestracja: 3 lut 2007, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa, Emów
Kontakt:

wlasnie

Post autor: Siltor »

wlasnie: wiec pisz pisz i jeszcze raz pisz! :D
Piję krew... legalną ale krew.......

Awatar użytkownika
Skret Bloodthirster
Rekrut
Rekrut
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 18:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kopalnie Morii
Kontakt:

Re: witam wszystkich a najbardziej Ciebie Madziku Kozak ( ni

Post autor: Skret Bloodthirster »

Siltor pisze:Witam wszystkich a najbardziej Ciebie Madziku Kozak ( niezłe nazwisko).
:D Jestem napalonym czytelnikiem Nocarza i Renegata. Z kolegami mamy ogromny klan do Counter Strike'a. Nazywamy się Nocarz. Gramy zawsze Ateciakami i tworzymy mapki na podstawie opisow z twojej książki ( np. Polfę czy Politechnikę.). Więc uroczyście składam Ci chołd Krwi.
Nie szukacie członków?? Bo mój Klan się rozpadł :cry: I przepraszam za odstąpienie od tematu. A swoją drogą gdyby stworzyć grę Nocarz czyli shooter + moce psioniczne (tak to się chyba nazywało jeśli nie to przepraszam) + na podstawie polskiej powieśći [Chodzi mi o Fabułę, świetna] (powinienem napisać na podstawie powieści autorstwa polskiej pisarki??) no i do tego Cudna oprawa Graficzna to Najlepsze Strzelanki mogły by się w... no wiecie tam gdzie światło nie dociera schować... (Włoszczowa)
SZEREGOWY!!! ILE RAZY CI MÓWIŁEM ŻEBYŚ NIE ROBIŁ NACIĘĆ NA SŁUŻBOWEJ BRONI!!

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Jasne, że tak. W poprzednich jest tyle ciekawych niedopowiedzeń, że aż wbijam zęby w deskę oczekując... :D
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

mawete pisze:Jasne, że tak. W poprzednich jest tyle ciekawych niedopowiedzeń, że aż wbijam zęby w deskę oczekując... :D
Rozumiem, że na następne spotkanie przychodzisz z deseczką do gryzienia? ;P O ile oczywiście uda Ci się uwolnić ząbki z tej deseczki w którą teraz się wgryzasz :roll:
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Falka Valiarde: aktualnie testuję inne materiały deska 4-o calowa sosnowa wystarcza mi na 6 godzin... czy Ty wiesz ile to kosztuje?! :shock: :D
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

mawete pisze:Falka Valiarde: aktualnie testuję inne materiały deska 4-o calowa sosnowa wystarcza mi na 6 godzin... czy Ty wiesz ile to kosztuje?! :shock: :D
Nie moja wina, że nie potrafisz zadowolić się byle patyczkiem z lasu :roll:
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Falka Valiarde pisze:
mawete pisze:Falka Valiarde: aktualnie testuję inne materiały deska 4-o calowa sosnowa wystarcza mi na 6 godzin... czy Ty wiesz ile to kosztuje?! :shock: :D
Nie moja wina, że nie potrafisz zadowolić się byle patyczkiem z lasu :roll:
Sugerujesz, że potrafisz? :twisted:
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

mawete pisze:Sugerujesz, że potrafisz? :twisted:
Oki ta rozmowa nie idzie w odpowiednią stronę...
Spójrz jaka ładna pogoda :D
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Taaaak... Renegatki to potrafią tylko temat zmieniać... :D
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

mawete pisze:Taaaak... Renegatki to potrafią tylko temat zmieniać... :D
Skąd taka pewność przez Ciebie przemawia Nocarzu ?
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Siltor
Rekrut
Rekrut
Posty: 23
Rejestracja: 3 lut 2007, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa, Emów
Kontakt:

Re: witam wszystkich a najbardziej Ciebie Madziku Kozak ( ni

Post autor: Siltor »

Skret Bloodthirster pisze:
Siltor pisze:Witam wszystkich a najbardziej Ciebie Madziku Kozak ( niezłe nazwisko).
:D Jestem napalonym czytelnikiem Nocarza i Renegata. Z kolegami mamy ogromny klan do Counter Strike'a. Nazywamy się Nocarz. Gramy zawsze Ateciakami i tworzymy mapki na podstawie opisow z twojej książki ( np. Polfę czy Politechnikę.). Więc uroczyście składam Ci chołd Krwi.
Nie szukacie członków?? Bo mój Klan się rozpadł :cry: I przepraszam za odstąpienie od tematu. A swoją drogą gdyby stworzyć grę Nocarz czyli shooter + moce psioniczne (tak to się chyba nazywało jeśli nie to przepraszam) + na podstawie polskiej powieśći [Chodzi mi o Fabułę, świetna] (powinienem napisać na podstawie powieści autorstwa polskiej pisarki??) no i do tego Cudna oprawa Graficzna to Najlepsze Strzelanki mogły by się w... no wiecie tam gdzie światło nie dociera schować... (Włoszczowa)
Uwazam ze taka gra nigdy niestety nie powstanie kolego :D
Piję krew... legalną ale krew.......

ODPOWIEDZ