o autorce Madzi.....

może się czasem odezwie i powie co mądrego
Awatar użytkownika
vigil
Goniec
Goniec
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:30

Post autor: vigil »

Parę lat temu, w ramach zajęć na strzelnicy, mieliśmy małą przerwę od nauki strzelania. Siadało nas wtedy po dwóch, trzech przy okrągłym stoliku. Przed każdym leżał Glock 17 w stanie rozłożonym ;) Jak nietrudno się domyślić były to takie mini zawody w składaniu broni na czas. Moj pierwszy czas to - UWAGA: ;) 1m 12s. Teraz pytania do szanownej autorki:

Składałaś już swojego Glocka na czas? :) Jeśli tak to jaki był pierwszy wynik (i ew. najkrótszy czas)? :)
"Żywieniowiec" to trzecia część sagi o Vesperze, w której zostaje dokonany transfer głównego bohatera do najważniejszego z rodów.

"Z różnych technik przygotowania posiłków żywieniowcy szczególnie zalecają gotowanie na parze (...)"

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

Hmmm a wiesz, nie próbowałam. Zazwyczaj rozkładam sobie pieczołowicie, czyszczę itede.. Ale nic na szybko.
Przy najbliższej okazji zobaczę, ile mi to zajmuje, kiedy staram się śpieszyć. Oczywiście, dam znać, co i jak wyszło :)
I w ogóle muszę sobie posprawdzać różne czasy. Chyba najbardziej mnie interesuje, ile mi zajmuje dynamiczna wymiana magazynka 8)
Arma virumque cano

Awatar użytkownika
vigil
Goniec
Goniec
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:30

Post autor: vigil »

To czekam/y na wyniki :D Acha, zapomniałem dodać, że ten mój czas był zrobiony z zawiązanymi oczami ;)
"Żywieniowiec" to trzecia część sagi o Vesperze, w której zostaje dokonany transfer głównego bohatera do najważniejszego z rodów.

"Z różnych technik przygotowania posiłków żywieniowcy szczególnie zalecają gotowanie na parze (...)"

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

To ja z innej beczki troche ;)

Niniejszym dziękuje Madzikowi jak nie wiem co, za własnoręczne pobazgranie mi Renegata. Normalnie szał :D . Teraz muszę ten egzemplarz zamknąć w jakimś sejfie (skad ja wezmę sejf ? ) i nie mogę zapomniec o zabraniu ze soba do Paradoxu Nocarza. Również celem pobazgrania.

:D
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

No proszę, a dziadek mi niejeden łomot spuścił za bazgranie po książkach. A tu o, jeden z drugim zadowoleni. Co za świat... :wink:
Arma virumque cano

Aremo
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 508
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 20:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

Post autor: Aremo »

Madzik pisze:No proszę, a dziadek mi niejeden łomot spuścił za bazgranie po książkach. A tu o, jeden z drugim zadowoleni. Co za świat... :wink:
Jaki z tego wniosek? Urodzilas sie do bazgrania po ksiazkach! :D Najchetniej swoich wlasnych ;)
"Trudno jest być człowiekiem,
stać samotnie pośród wirujących
na szklanym oceanie gwiazd."
A.K.

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Post autor: Qadesh »

a właśnie , wlaśnie - ja też mogę zaszpanować :D podpisami i niniejszym to czynię!!!
zrobię zdjęcia i tu wkleję :D 8)
a co! niech się dziadek w grobie przewraca!

To jest temat o Magdzie Kozak co wielką autorką jest. Skasujesz tego offtopa sama czy mam Cię przenieść do Varii jako offtopa?

Esh

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Niedawno w łapska me wpadła antologia zacnego wydawnictwa pt. A.D XIII, a w tejże Air Marshalls znanej skądinąd Autorki. I powiem szczerze, że bardzo mi się spodobało. Widzę u Madzika baaaaardzo wszechstronną fascynację lotnictwem - nie dość, że skakanie, to jeszcze latanie. Pozazdrościć zainteresowań ;).
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Post autor: Qadesh »


To jest temat o Magdzie Kozak co wielką autorką jest. Skasujesz tego offtopa sama czy mam Cię przenieść do Varii jako offtopa?

Esh
a to nie był offtop, tylko o autorce właśnie :P i o autografach jej samej. więc o niej :P:P
a zdjęcia i tak wrzucę, jak książki odzyskam :P

>falk
niniejszym zasiadam do szukania... :D

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

Kochana Madzik!

Tak nie wolno! To jest zamach na moją swobodę myślenia! Tak mi wdrukować skojarzeniowo opowiadanie... :P :P :P :lol: :lol: :lol:

A na serio - całkiem zapomniałam, że mam wrzucone na mp3 "Five Miles Out" Mike'a Oldfielda. Odtwarzanie na losowym, puściło mi akurat to i trzask, całe opowiadanko "Air Marshalls" w pamięci. Dobrze, że akurat jechałam a nie leciałam niczym...

Innymi słowy - dobra robota :D
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Cieszę się, że mogłem pogadać wczoraj na spokojnie z Madzik, i jeszcze jedno - nie cierpię mieć racji... :?
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

ODPOWIEDZ