o autorce Madzi.....

może się czasem odezwie i powie co mądrego
Ika
Na misji...
Posty: 63
Rejestracja: 17 lut 2006, o 23:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z Fahrenheita
Kontakt:

Post autor: Ika »

To samo pytanie zadano Madzikowi na Pyrkonie :)))
I już Ci mogę powiedzieć, Sobanie, autorka dowiedziała się o Maskaradzie, po napisaniu ksiązki :)

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

Melduję posłusznie, że posprzątałam oftopy. Zainteresowanych odsyłam do "Militarnego przedszkola" (Archiwum) i "Gdzie rozgrywa się akcja i czemu tam a nie gdzie indziej" (Lokalizacje).
;D
Arma virumque cano

Szop_samuraj
--------
--------
Posty: 27
Rejestracja: 24 kwie 2006, o 17:28

Post autor: Szop_samuraj »

Ku CHwale Ojczyzny ;D

Awatar użytkownika
Soban
--------
--------
Posty: 31
Rejestracja: 29 mar 2006, o 00:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Hous zu Heltzer
Kontakt:

Post autor: Soban »

Bieje sie w piers nalezalo nam sie ...
Yes, we're tired. Yes, there's no relief. Yes, the vampires keep coming after us time after time after time, and yes, were still expected to DO OUR JOBS!!

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Oooj należało się :D
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Soban
--------
--------
Posty: 31
Rejestracja: 29 mar 2006, o 00:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Hous zu Heltzer
Kontakt:

Post autor: Soban »

Tak na marginesie jak postępują prace nad kontynuacją?
Yes, we're tired. Yes, there's no relief. Yes, the vampires keep coming after us time after time after time, and yes, were still expected to DO OUR JOBS!!

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

Melduję posłusznie: Renegat ukończony (wspominałam juz o tym w stosownym wątku). Teraz odbywa się redakcja, ciężko pracujemy z koleżanką Iką nad dostarczeniem produktu najwyższej jakości ;) Jak dobrze pójdzie, kniga pojawi się na rynku na jesieni. Teraz piszę trzecią część, ku chwale Ojczyzny 8)
A jeśli chciałbyś wiedzieć, jak się zaczyna druga część, zajrzyj tutaj: http://www.fahrenheit.eisp.pl/archiwum/f53/20.html
Dzięki za wsparcie! :D
Arma virumque cano

Awatar użytkownika
Soban
--------
--------
Posty: 31
Rejestracja: 29 mar 2006, o 00:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Hous zu Heltzer
Kontakt:

Post autor: Soban »

hmm zapowiada sie ciekawie... pytanie do Madzika odrobiłaś juz pracę domową i poczytałaś conieco na temat świata mroku a konkretniej "wampir maskarada" :) ?
Yes, we're tired. Yes, there's no relief. Yes, the vampires keep coming after us time after time after time, and yes, were still expected to DO OUR JOBS!!

Ika
Na misji...
Posty: 63
Rejestracja: 17 lut 2006, o 23:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z Fahrenheita
Kontakt:

Post autor: Ika »

Ty mi tu autorki nie bałamuć, Sobanie. Do złego nie namawiaj :P Ma swoje pisać. Cudze poczyta jak skończy :)

Awatar użytkownika
Soban
--------
--------
Posty: 31
Rejestracja: 29 mar 2006, o 00:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Hous zu Heltzer
Kontakt:

Post autor: Soban »

AAA wiedziałem ze tak sie skonczy obowiazkowa lektura na dobranoc :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wampir:_Ma ... nit.C3.B3w

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sabat_%28W ... skarada%29

http://pl.wikipedia.org/wiki/Camarilla_ ... iat_Mroku)

Artykuły są mocno niedopracowane ale starczy na poczatek IKA ty też sie wez za to :) ...
Yes, we're tired. Yes, there's no relief. Yes, the vampires keep coming after us time after time after time, and yes, were still expected to DO OUR JOBS!!

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

Z pół roku temu przeszłam wstępniaka do Maskarady. Zabito mnie w straszny sposób, potem ożyłam... A potem Mistrz Gry zmęczył się strasznie i już nie chciał więcej. Teraz, zdaje się, robi w StarGate'ach. Przyjęłam to z godnością, zwłaszcza, że i tak, póki co, wolę się nie sugerować. Jak już się ukaże "Nikt", pohasam sobie do woli. Na razie cisza w eterze :)
Arma virumque cano

Awatar użytkownika
Cymrianka
Szef Sekcji
Szef Sekcji
Posty: 182
Rejestracja: 16 lip 2006, o 11:13
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: Cymrianka »

"Nikt' to bedzie tytuł trzeciego tomu? bo jakos tak mi wyszło^^

Awatar użytkownika
Skret Bloodthirster
Rekrut
Rekrut
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 18:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kopalnie Morii
Kontakt:

Pytanko

Post autor: Skret Bloodthirster »

Skąd najlepsza znana mi Autorka Wzieła imiona Postaci Np.Vesper albo Ultor I pytanko Numero drugo: Co autorka sądzi o wilkołakach (i co wogóle o nich wie) Bo osobiście wolałem wilkołaki ale wszystko zmieniło się po przeczytaniu ksiązki WAMPIRY GÓRĄ :D
SZEREGOWY!!! ILE RAZY CI MÓWIŁEM ŻEBYŚ NIE ROBIŁ NACIĘĆ NA SŁUŻBOWEJ BRONI!!

Awatar użytkownika
Charon
Rekrut
Rekrut
Posty: 4
Rejestracja: 26 sty 2007, o 18:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: Charon »

Skret Bloodthirster pisze:Skąd najlepsza znana mi Autorka Wzieła imiona Postaci Np.Vesper albo Ultor

Trafne pytanie, ponieważ ja cały czas się zastanawiam, czy Nidor to czytane od tyłu "Rodin" nawiązujące do Auguste Rodin? :wink:

I pytanko Numero drugo: Co autorka sądzi o wilkołakach
Hmmm... o wampirach i wilkołakach jest - moim zdaniem całkiem niezły jak na produkcję low-budget - "Underworld" i "Underworld Evolutions". Tym, którzy nie widzieli, polecam, Tych, którzy są już po, zapraszam do wypowiedzenia się w innym wątku.

No proszę... czyli trzecia część to "Nikt", a ja już w skrytości ducha dedukowałem, że będzie nosila tytuł "Ronin" i opisywała walkę Vesper'a, Nidora i Okruszka vs resztę świata (no, chyba że opisuję właśnie "renegata" - jeśli tak, to przepraszam, jestem dopiero na stronie 88 ;)) Teraz jednak pytanie do P.T. Autorki czyli Madzik odwołując się do Twojego opisu na nocarz.pl: jakie sztuki walki trenujesz?
We happy few, we band of brothers
For he to-day that sheds his blood with me
Shall be my brother

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: Acerola »

Skret Bloodthirster pisze:Skąd najlepsza znana mi Autorka Wzieła imiona Postaci Np.Vesper albo Ultor
Faktycznie to ciekawa zagadka jest, której rozwiązanie można znaleźć w łacińskim słowniku:)
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

ODPOWIEDZ