Ulubiona postać

Czyli jak Ci się czytało w oparach cyjanowodoru ;)
Awatar użytkownika
otempora
Uczeń
Uczeń
Posty: 53
Rejestracja: 30 mar 2010, o 21:43
Płeć: Kobieta

Re: Ulubiona postać

Post autor: otempora »

Heos pisze:Co w nim było takiego och ach, że aż tak przyciąga kobiety? Ja to myślałem, że wszystkie będą do kapitana OS wzdychały... On jest taki "mhroczny" i w modzie.
Bo to, jak kiedyś powiedziała moja anglistka, udowodnione naukowo, że kobiety wolą zimnych i nieuczuciowych facetów :D
"Będziecie popełniać najróżniejsze pomyłki. Dopóki jednak nie zabraknie wam szczerości, hojności i przekonania, dopóty nie zaszkodzicie światu i nikogo nie skrzywdzicie"

Sir_Ace
Diakon
Diakon
Posty: 38
Rejestracja: 30 maja 2010, o 20:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mała Moskwa

Re: Ulubiona postać

Post autor: Sir_Ace »

otempora pisze:udowodnione naukowo, że kobiety wolą zimnych i nieuczuciowych facetów :D
Otóż niekoniecznie. Wedle ostatnich badań decydującym czynnikiem jest... grubość nadgarstka. Mężczyźni z grubymi nadgarstkami (lepiej zbudowani) chodzili na polowania i przynosili pokarm, ale i dużo częściej ginęli, zmuszając matkę do samotnego wychowywania i sprowadzając na rodzinę głód. Kobiety z rozwiniętym instynktem macierzyńskim często podświadomie wolą mężczyznę słabszego ale stabilniejszego (coś tam do jaskini przytarga, a i dziecko wychować pomoże) :P


Pamiętajmy jednak, że z badaniami i statystyką jest tak, że chłop z psem na spacerze mają statystycznie po trzy nogi ;-)

kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Re: Ulubiona postać

Post autor: kai »

Ja też najbardziej polubilam żuczka i nie prawie, a naprawdę sie popłakałam jak umarł.o!.
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
fryki
--------
--------
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2010, o 22:17
Płeć: Mężczyzna

Re: Ulubiona postać

Post autor: fryki »

Zdecydowanie Ari, za to ''szczęście'' do kobiet.
Ochrona Przeciwlotnicza Raju

Awatar użytkownika
Elvarel
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 1033
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 10:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Las Ożywionego Mitu/Rogaty Gród

Re: Ulubiona postać

Post autor: Elvarel »

Jeszcze nie skończyłam czytać (ach, ten cudowny "nadmiar" czasu) ale postanowiłam bezczelnie wykorzystać dysfunkcję fizyczną. Do rzeczy. Właśnie zginął Żuczek. Madzik, jak mogłaś :( ...
A poza tym lubię Milkę ale może dlatego, że na mnie też większość świata patrzy z góry i na zasadzie "co ta laska tutaj w ogóle robi?! O_o ". Solidarność taka. Czy coś...
No i Ari. W sumie to taki kser Żuczka ;) ...
Telien dagorbarth IV - Nenardhon
Plcn'09
Clstrkllr Ncrz
Prkn'10
Fiolet. Pzn
Prkn'12


Dzwoni Barbie do Cindy ]:-> ...

Cevi i Elv: Ej, przeszliśmy obok lampy i zgasła!
Mith: No! Jesteśmy w formie. :D

Kur*a, czemu wciąż mamy same najgorsze pomysły, zaklął Vesper w duchu.

ODPOWIEDZ