Czy redaktorką literacką jest...

na pewno się odezwie, bo gaduła straszna
Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

Jest duże, a co za tym idzie potrzeba wiele osób, żeby zapełnić je...
Ika wróć do Nas ... prosimy o kolejny come-back
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Ika
Na misji...
Posty: 63
Rejestracja: 17 lut 2006, o 23:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z Fahrenheita
Kontakt:

Post autor: Ika »

No jezdem, jezdem. Ale osso chodzi?
Forum duże jest, dorosłe, prawdę Madzik gadają. Adminowałam w ramach pomocy - kiedy forum nocarskie stawało miałam już doświadczenie w tym względzie z "Fahrenheita", bo tamoj forum stawiałam z nicości. Teraz już nie tylko ja umiem :). Duziście, dzielni, to ja teraz bardziej pilnuję początkujących autorów, początkujących dziennikarek :)
I przyznaję bez tortur i kontroli umysłu, bardzo mnie zaskoczyły (MILE! MILE!) te nawoływania.

EDIT: A tak w ogóle to chciałam żeby Iks zajrzał na "Fahrenheita", bo go dawno nie było, a to fajne forum jest :)

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Ika pisze:No jezdem, jezdem. Ale osso chodzi?
Forum duże jest, dorosłe, prawdę Madzik gadają. Adminowałam w ramach pomocy - kiedy forum nocarskie stawało miałam już doświadczenie w tym względzie z "Fahrenheita", bo tamoj forum stawiałam z nicości. Teraz już nie tylko ja umiem :). Duziście, dzielni, to ja teraz bardziej pilnuję początkujących autorów, początkujących dziennikarek :)
I przyznaję bez tortur i kontroli umysłu, bardzo mnie zaskoczyły (MILE! MILE!) te nawoływania.

EDIT: A tak w ogóle to chciałam żeby Iks zajrzał na "Fahrenheita", bo go dawno nie było, a to fajne forum jest :)
Ojjj no ale zaglądaj tu chociaż czasem ;) ja juz nie mówię o adminowaniu ;)

A eFeFa faktycznie ciutkę zaniedbałem :oops: Postaram się te zaległości nadrobić :D
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

ODPOWIEDZ