Kochana Redakcjo...

na pewno się odezwie, bo gaduła straszna
Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

E tam. co Wy....nie podzieli się z nami :> Chociaż... ;) ;) ;)
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

I niech sie nie dzieli niechcial bym znac zakonczenia teraz o nie !! Twardzi musita byc ot co.
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Ale ja tylko pytałam czy już je zna... Bo wcześniej napisała, że ma historię, ale nie ma ona zakończenia. Ale co tam jest to ja nie chcę wiedzieć, o nie. Ja chcę dotknąć okładki, przejechać palcami po błyskach, powąchać strony pachnące świeżą farbą drukarską, posłuchać szelestu kartek... To jest najlepsze w czytaniu książek, oprócz samej treści książki rzecz jasna. Nienawidzę czytać czegokolwiek z kompa.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

Ja też nie lubię. Poza tym, że oczy bolą, to brak tej...przyjemności czytania :)

No i także nie chcę znać zakończenia. Ale ech, korci korci i tak, bom ciekawska dusza :)
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Czy aby na pewno chcecie ciągnąć dalej dyskusje w temacie "chcę / nie chcę poznać zakończenie już teraz"? Ika i tak Wam nie powie. :P

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Oj Bebe, tak oczy i umysły świerzbią :) Daj nam jeszcze trochę pojęczeć :) A nuż powie: znam? :) To nam wystarczy! :D
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

A nuż dla zwykłego "odp*****cie się wreszcie!!" coś się wymsknie? ;)
AAAaaa! nożyczki do mnie idą... już nic nie mówię ;)
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

IKAAAAAA [IKS podskakuje i macha czapką] no powiedz czy Ty już wiesz wszystko ? tak finalnie ?
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Ika
Na misji...
Posty: 63
Rejestracja: 17 lut 2006, o 23:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z Fahrenheita
Kontakt:

Post autor: Ika »

Znam.
On i on odejąda w stronę zachodzącego słońca...Zaraz... Ona i on? Ona i ona? No ktoś tam w każdym razie odejdzie. Nie pamiętam w która stronę :P:P:P

Awatar użytkownika
MarrrGott
--------
--------
Posty: 72
Rejestracja: 24 lut 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontakt:

Post autor: MarrrGott »

Bo Ty masz dobrą pamięć, ale krótką. Na szczęście, ja właśnie skończyłam, to mogę potwierdzić: w stronę słońca.
Grawitacja jest dla mięczaków

Ika
Na misji...
Posty: 63
Rejestracja: 17 lut 2006, o 23:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z Fahrenheita
Kontakt:

Post autor: Ika »

X-76 pisze:IKAAAAAA [IKS podskakuje i macha czapką] no powiedz czy Ty już wiesz wszystko ? tak finalnie ?
Ty wiesz Iks, że wiem? Właśnie siadłam i czytam po raz kolejny, może jeszcze gdzieś coś trzeba dopisać, poprawić, zmienić? W każdym razie osiągnęłam etap, że nic już mnie nie dziwi :D

ODPOWIEDZ