Czy będzie kolejna część przygód Vespera? Nasze spekulacje, nadzieje i inne teorie spiskowe.

Czwarta część Tajnych Akt Vespera
AndyOftenhide
Doktorant
Doktorant
Posty: 114
Rejestracja: 29 maja 2013, o 18:52
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: podWawa

Czy będzie kolejna część przygód Vespera? Nasze spekulacje, nadzieje i inne teorie spiskowe.

Post autor: AndyOftenhide »

Dziś na czacie na fb Fabryki Słów Ukryta na jedno z pytań o kolejne książki odpowiedziała tak:
Kontynuacja Vespera być musi, żeby się zrealizował pewien pomysł, który podstępnie zakotwiczyłam w "Młodym".
Czyli tak jakby możemy liczyć na kolejną część :D I możemy się pozastanawiać cóż to za pomysł "zakotwiczony w "Młodym"". Czego spodziewacie się po kolejnej części? Jakie macie oczekiwania co do przyszłości Vespera i innych postaci?

Ja się właśnie wzięłam za powtórną lekturę "Młodego" i potem będę się zastanawiać co może być dalej.

Nikki

Re: Czy będzie kolejna część przygód Vespera? Nasze spekulacje, nadzieje i inne teorie spiskowe.

Post autor: Nikki »

Hm, hm, hm.
Ja nie wiem czy ja się mogę wypowiadać, ale myśle, że będzie...

Awatar użytkownika
Valkanskerlinzig
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 144
Rejestracja: 4 cze 2017, o 22:32
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Sz-n

Re: Czy będzie kolejna część przygód Vespera? Nasze spekulacje, nadzieje i inne teorie spiskowe.

Post autor: Valkanskerlinzig »

Jak czytałam, to wiedziałam, który wątek zostanie pociągnięty dalej, ale totalnie nie pamiętam. Muszę sobie też jeszcze raz przeczytać dla przypomnienia, ale Tidius na razie zabrał ze sobą lekturę na sezon.

AndyOftenhide
Doktorant
Doktorant
Posty: 114
Rejestracja: 29 maja 2013, o 18:52
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: podWawa

Re: Czy będzie kolejna część przygód Vespera? Nasze spekulacje, nadzieje i inne teorie spiskowe.

Post autor: AndyOftenhide »

A ja nawet nie wiem czy "wiedziałam" bo po "Młodym" wzięłam się za czytanie wszystkiego od początku i mi to mocno zatarło ostatnią część... Ehh... Jeśli ci się przypomni to daj znać :)

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czy będzie kolejna część przygód Vespera? Nasze spekulacje, nadzieje i inne teorie spiskowe.

Post autor: Falka Valiarde »

Ja dopiero co skończyłam Młodego, bo zaczełam od początku wszytsko i na razie to ja chcę tak bardzo więcej Strixa i Nexa...
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Valkanskerlinzig
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 144
Rejestracja: 4 cze 2017, o 22:32
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Sz-n

Re: Czy będzie kolejna część przygód Vespera? Nasze spekulacje, nadzieje i inne teorie spiskowe.

Post autor: Valkanskerlinzig »

Ja jak tylko się dowiedziałam, że będzie kolejna część to chciałam przeczytać wszystkie od początku. A później się okazało, że jest konkurs Fabryki Słów na Pyrkonie,to przeczytałam sprawdzając jaki ubiór i wyposażenie mają nocarze i renegaci. W końcu udało się coś sklecić i nawet Magdzie się spodobaliśmy jako wampirki :) Ta krew na instagramie z 28 czy 26 kwietnia, to produkcja Tidiusa i moja :)

Awatar użytkownika
Tidius
Rekrut
Rekrut
Posty: 28
Rejestracja: 9 lip 2017, o 13:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Czy będzie kolejna część przygód Vespera? Nasze spekulacje, nadzieje i inne teorie spiskowe.

Post autor: Tidius »

Nie wiem czy kolejna część Vespera ale podejrzewam, a przynajmniej ciekawie by było gdyby Magda stworzyła historie w wykreowanym przez nią świecie. Na przykład coś w stylu Renegaci początek: historia powstania, albo coś w tym stylu.

Awatar użytkownika
spinacz
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 82
Rejestracja: 1 lip 2017, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Czy będzie kolejna część przygód Vespera? Nasze spekulacje, nadzieje i inne teorie spiskowe.

Post autor: spinacz »

Myślę ,że jak najbardziej tak :) Mimo 10 lat czytałem - Młodego jak bym wczoraj odłożył Renegata na półkę. Widać jak Vesper wydoroślał ale i pozostały stare smaczni :) co do sposobu kontynuacji myślę ,że Vesper ma już plan i czeka jak Madzik wprowadzi go w życie.
Czekamy :)

ODPOWIEDZ