Efekt Comicconu Fall 2017

Czyli nasze spotkania z repliką w ręku
Awatar użytkownika
LunaticProphet
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 223
Rejestracja: 2 lis 2015, o 14:48
Płeć: Mężczyzna

Efekt Comicconu Fall 2017

Post autor: LunaticProphet »

Czołgiem.
Po rozmowie z kilkoma osobami na CC stwierdzam że przydało by się reanimowanie spotkań strzelankowych. Oczywiście można by je połączyć z jakimś szkoleniem, spotkaniem czy innym wydarzeniem, lecz tak aby nie zapomnieć o tym że część osób rzeczywiście chce iść w pole i opróżnić magazynki w stronę nieprzyjaciół.

Na dzień dzisiejszy nie ustalam ani daty, ani miejsca, z tej prostej przyczyny że nie wiem jak duże było by zainteresowanie. Dodatkowo - to że się od pewnego czasu strzelam nie znaczy że w temacie wiem wszystko, dlatego wszelkie uwagi są mile widziane i wezmę je pod rozwagę.

Z mojej strony mogę powiedzieć że wezmę każdą replikę na serwis jeśli będzie chęć. Podejmę się każdego przypadku, znam gb v2, v3, v6, z gazowych co2, podstawy HPA. Robię to pro publico bono więc tylko ewentualne koszta przesyłek i części trzeba brać pod uwagę. Więc jeśli ktoś od 7 lat trzymał replikę na ścianie i mu nie "szczyla" a nie chce grzebać w środku może mi napisać i się dogadamy. Oczywiście tylko dla chętnych.

Na razie nie tworzę listy klasycznej 1. LunaticProphet 2. cała reszta, bo takową się zrobi jak sprawa będzie bardziej zorganizowana niż pomysł. Czekam zatem na ewentualny odzew.
"Taka jest najokrutniejsza z oczywistości: śmierć -niepodważalny pewnik biologii, ponieważ wszystko co żyje, musi umrzeć -przejawia charakter ponadczasowy i metafizyczny zawsze jednak pozostawia trupa, nieustannie obecnego i rzeczywistego, będącego ośrodkiem głębokich przeobrażeń organicznych. Cóż więc trzeba, aby powstał trup? Co różni trupa od martwego ciała żywej istoty?"

Awatar użytkownika
Arlen
Szef Sekcji
Szef Sekcji
Posty: 156
Rejestracja: 2 cze 2017, o 21:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Efekt Comicconu Fall 2017

Post autor: Arlen »

No ja się piszę na akcję, w końcu! :)
Na kolana, piesku.

Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Efekt Comicconu Fall 2017

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

Jestem oczywiście chętny. Z tym, ze raczej wczesną wiosną, chyba że zima będzie wyjątkowo łaskawa...Albo jakieś CQB ogarniemy w najbliższej przyszłości...
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

Awatar użytkownika
Vertice
Mangust
Mangust
Posty: 66
Rejestracja: 2 paź 2017, o 19:33
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Efekt Comicconu Fall 2017

Post autor: Vertice »

Ja się piszę na kurs 'od zera'.
"Ultor wypuścił z siebie powietrze z długim, cichym sykiem.
- No tak - powiedział. - Zapomniałem. Ty wręcz uwielbiasz bardzo spektakularnie umierać."

Magdalena Kozak - Nocarz

Zdzisław
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2017, o 15:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin

Re: Efekt Comicconu Fall 2017

Post autor: Zdzisław »

W sumie sprzęt mam, wypadałoby go przewietrzyć :D piszę się na to.
And then he said that vampires sparkle... so I shot him 43 times ._.

Awatar użytkownika
TomasZiolo
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 12
Rejestracja: 24 sty 2018, o 21:36
Płeć: Mężczyzna

Re: Efekt Comicconu Fall 2017

Post autor: TomasZiolo »

Temat padł ?? :D czy jednak coś z "tego" będzie ?? ;)
Zaraki Kenpachi:
Liczy się dobra zabawa, no nie? Czy ty mnie zabijesz, czy ja ciebie, grunt, że nie będziemy się nudzić!

Walka pozbawiona choć cienia moralności niczym nie różni się od bezmyślnej rzezi. Jednak rzeź dokonana w imię moralności zwie się sprawiedliwością

ODPOWIEDZ