Ważne rozkazy i informacje

Wstęp tylko dla upoważnionych

Moderator: Annikki

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Annikki »

Baczność!
Przyznane zostają awanse i odznaczenia za udział w akcji "WTF wiosna 2018".

Vercor - AWANS + ODZNACZENIE PIERWSZEGO STOPNIA.
Awans jest wynikiem uporu w przygotowaniach do WTF, godnego zastąpienia GR na imprezie, zaangażowania się w promocję Rodu i bezpośrednie przyczynienie się do sukcesu Nocarzy na WTF.
Odznaczenie za imprezę nie wymaga uzasadnienia, powyżej napisano wystarczająco dużo powodów.
Gratulacje, Panie Majorze!

Kurt - AWANS + ODZNACZENIE PIERWSZEGO STOPNIA
Awans jest wynikiem udanego, natychmiastowego wdrożenia się w rolę logistyka nocarskiego (zaopiekowanie się sprzętem z toru po WTF mimo, że nikt tego nie wymagał).
Odznaczenie pierwszego stopnia za udział w WTF 2018 przyznano za dwudniową pracę bez wytchnienia, bezpośrednio przyczyniającą się do sukcesu Nocarzy na WTF.
Gratulacje, Panie Majorze!

Noxy - AWANS + ODZNACZENIE PIERWSZEGO STOPNIA
Awans jest wynikiem bardzo udanego i aktywnego udziału w swojej pierwszej akcji.
Odznaczenie pierwszego stopnia - za profesjonalne podejście do tematu na WTF, wytrwałość i natychmiastowe wdrożenie się w szkolenia ze stazy bez żadnych kompleksów.
Gratulacje, Pani Porucznik!

Szufla - ODZNACZENIE PIERWSZEGO STOPNIA
Odznaczenie pierwszego stopnia przyznano za aktywny udział na WTF wiosna 2018 - bardzo udany debiut w bardzo trudnej roli pozoranta, zaangażowanie i świetne przykładanie się do swej roli.

Adam G - ODZNACZENIE PIERWSZEGO STOPNIA
Nocarz-Szpej. Zawsze na miejscu, zawsze gotów do działania, zawsze przygotowany. Żelazny filar Nocarzy, bez niego i jego zaangażowania Ród nie byłby taki, jaki powinien być.

Skadi - ODZNACZENIE PIERWSZEGO STOPNIA
Mimo braku udziału na samej imprezie, bezcenne działania "za kulisami". Bezcenna pomoc w ogarnięciu naszego forumowego sprzętu, dobra wola i działania na rzecz forum "w cieniu", co nie umyka uwadze GR.

SPOCZNIJ!!!
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Szufla
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 23
Rejestracja: 29 wrz 2017, o 12:21
Płeć: Mężczyzna

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Szufla »

Wszystkim gratuluję i dziękuję za turbo udany event :)
Nie wolno się bać, strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.

Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("Diuna")
Frank Herbert

Awatar użytkownika
Vercor
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 40
Rejestracja: 20 cze 2010, o 20:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Vercor »

Również wszystkim gratuluję!

Jak podkreślałem na targach - jesteście niesamowici i duży szacun za wytrwałość, upór, uśmiechy i pozytywne podejście, które trzymały się Was mimo wszystkich przeciwności i niespodzianek. Jesteście najlepsi! ;)
Royal flames will carve the path in chaos,
bringing daylight in to the night!
Death is riding in the town with armor,
they've come to take all your rights!
Hail to the king!

Awatar użytkownika
Kurt
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 55
Rejestracja: 28 cze 2010, o 17:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Legionowo

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Kurt »

Dziękuję i gratulacje dla wszystkich! :D

Byliście fantastyczni, współpraca z Wami to przyjemność :wink: .
Kiedy rozum śpi, budzą się Demony.

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Annikki »

ComicCon za nami, czas na nagrody - awanse i odznaczenia

Drodzy! Przede wszystkim pragnę pogratulować całemu zespołowi. Wasza współpraca, zaangażowanie i serce wkładane w całą imprezę jest godne podziwu. Naprawdę.
A więc:

SZUFLA - AWANS (KAPITAN) + ODZNACZENIE I STOPNIA
Za zaangażowanie w promocję Nocarzy, za aktywny udział na imprezach i za ogólną postawę.
Należy się, jak mało komu.

LANTE - AWANS (PORUCZNIK) + ODZNACZENIE I STOPNIA
Za dwojenie i trojenie się na CC. Zawsze gotowa do działania, niezależnie od stopnia zmęczenia. Niejednokrotnie Jej postawa pozwoliła mi odpocząć bądź zająć się koordynowaniem, zamiast szkoleniami.

METEOR - AWANS (PODPORUCZNIK) + ODZNACZENIE I STOPNIA.
Bardzo udany debiut jako Nocarz. Przyszedł, dopytał o kilka rzeczy i bez skrępowania przystąpił do szkoleń ze stazy. Doceniam.

Pozostali Nocarze - wybaczcie, że wypiszę zbiorowo, ale każdy się mega przysłużył. Widziałam zaangażowanie każdego z Was, każdy zapracował na odznaczenie I stopnia. Więc wspomniane odznaczenia otrzymują:
Domel
Młoda
Adam G
Kurt
Vercor


GRATULACJE!
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Annikki »

Baczność! Jeszcze jeden awans.

Niniejszym za ogólną postawę, ogromny wkład w rozwój Nocarzy i nieustającą gotowość do pracy Domel otrzymuje awans.

Uwaga, Nocarze właśnie zyskali drugiego Pretorianina.

Spocznij!
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Kurt
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 55
Rejestracja: 28 cze 2010, o 17:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Legionowo

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Kurt »

Gratki :D
Kiedy rozum śpi, budzą się Demony.

Awatar użytkownika
Elvarel
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 1033
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 10:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Las Ożywionego Mitu/Rogaty Gród

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Elvarel »

Gratulacje! :D
Telien dagorbarth IV - Nenardhon
Plcn'09
Clstrkllr Ncrz
Prkn'10
Fiolet. Pzn
Prkn'12


Dzwoni Barbie do Cindy ]:-> ...

Cevi i Elv: Ej, przeszliśmy obok lampy i zgasła!
Mith: No! Jesteśmy w formie. :D

Kur*a, czemu wciąż mamy same najgorsze pomysły, zaklął Vesper w duchu.

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Annikki »

Uwaga!

Do czasu mojego przybycia na Cytadelę w piątek wieczorem PO Dowódcy Nocarzy zostaje Vercor.
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Annikki »

Drodzy!

Nadszedł wreszcie czas na wyróżnienia za Cytadelę.
No "odrobinę" mi się zrobiło z tym opóźnienie, ale wiem, że się nie gniewacie.
(bo nie możecie, HAHA...ha. Wiem, nieśmieszne ;)).

Do rzeczy:

Ulver - AWANS podporucznik + odznaczenie I stopnia.
Za intensywny udział w szkoleniach, czynny udział w torze i ochronie VIP - czyli za całokształt. Szczerze gratuluję, bo naprawdę - nie każdy by temu sprostał. Oby tak dalej!!!
PS. I jesteś jedynym Nocarzem, którego jestem w stanie od razu poznać mimo kominiarki... UFF ;)

Domel, Młoda, Kurt, Vercor, Adam G, Noxy - odznaczenie pierwszego stopnia.
Wyliczyłam Was zbiorowo, ale Wasze zasługi jako zasługi zespołu trudno rozdzielić. I trudno przyznać coś innego, niż najwyższe odznaczenie bo Wszyscy - jak zawsze! - dwoicie się i troicie, aby wszystko dobrze wyszło.
Domel - mini pretorianin uzależniony od hukowca i kamery. Docenić należy udział nie tylko w torze, ale także jego przygotowaniu.
Młoda - drzesz się opętana, serio (to komplement, naprawdę...). Poza tym pierwsze szlify jako operator na torze, brawo!
Kurt - zadania logistyka dopięte, jak trzeba. Aktywny udział na torze!
Vercor - swoją ksywkę znasz ;) Poza tym bardzo doceniam moment, kiedy miałam chwilę zagubienia przed próbą do ochrony VIPa, a Ty pomogłeś mi się ogarnąć. Dzięki!
Adam G - Tobie nie powiem żadnych miłych słów, bo się potem ze mnie śmiejesz.
Noxy - standardowa pomoc przy szkoleniach - świetne podejście do dzieci, widziałam! Ale także pierwsze wystąpienie jako operator. Gratuluję!

Delilaght - odznaczenie II stopnia.
Bardzo doceniam aktywną chęć pomocy i strzelanie nam fotek. Żałuję, że w natłoku zadań nie miałam czasu ani bardziej się z Tobą poznać, ani przydzielić szerszego wachlarza zadań mimo Twej widocznej chęci. Mam nadzieję, że wszystko przed nami :)

Tidius - odznaczenie III stopnia.
Dzięki, że wreszcie mogliśmy się poznać :) Mam nadzieję, że następnym razem będziesz miał okazję bardziej zaangażować się w tor już w szpeju, który planujesz zorganizować (Val, nie czytaj ;)). Także żałuję, że nie mogłam Ci poświęcić więcej czasu.
Ogólnie - jesteście Wielcy! :) Jeszcze raz dzięki.
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Annikki »

POCHWAŁA

Za udział w wydarzeniu: Wojna i Miłość: prawdziwa love story z wybuchami rakiet w tle! chciałabym pochwalić dwoje Nocarzy, reprezentujących nasz Ród oficjalnie:

Vercor
Ulver

Dziękuję, że byliście na miejscu i godnie nas reprezentowaliście!
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Annikki »

Baczność!

Twierdza za nami. Czas docenić tych, którzy się stawili i zasuwali do upadłego.
Nie będę oryginalna - ale znów jestem cholernie dumna z nas wszystkich. Bardziej wręcz niż zwykle, bo skład nie był liczny, a na dodatek dla części z nas był to debiut.
Świetna robota! Kolejny raz udowodniliście, że mam najlepszych ludzi.
No więc:

Ulver - AWANS PORUCZNIK + ODZNACZENIE PIERWSZEGO STOPNIA
W pełni zasłużony awans - Twoja postawa na Twierdzy tylko przypieczętowała decyzję, bo już wcześniej ciężko pracowałaś na to wyróżnienie. Oby tak dalej, brawo!

Gray - AWANS PODPORUCZNIK + ODZNACZENIE PIERWSZEGO STOPNIA
Szczerze gratuluję odważnego wejścia na tor, bez kompleksów i bez zawahania.
Awans w pełni zasłużony, przyznany bez żadnej taryfy ulgowej.

IgnisVulpus - AWANS PODPORUCZNIK + ODZNACZENIE PIERWSZEGO STOPNIA
Jak w przypadku Gray - gratuluję bardzo udanego debiutu. I także bez żadnej taryfy ulgowej - awans się należy i przyznaję Ci go z ogromną przyjemnością.

Kurt - ODZNACZENIE PIERWSZEGO STOPNIA
Jak zwykle - kawał solidnej roboty. Gratuluję wytrwałości i niezważania na zmęczenie i jakieś drobne kontuzje. Gratki, dobrze Cię mieć za plecami!

Domel - ODZNACZENIE PIERWSZEGO STOPNIA

Tandem Domel-i-jego-hukowiec świetnie dają radę. Zawsze gotów odpowiedzieć na moje tysięczne danego dnia pytanie pt. "DOMEEEL, a mamy jakiś hełm pożyczyć???". Dzięki!

Spocznij.

A teraz do roboty.
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Vorevol »

A ja wrzucę tu jednak łyżkę dziegciu do tej beczki miodu.
Wywiad inanicki donosi, że ostatnie półtorej godziny tor działał bez dymu. Rozumiem sytuację, kiedy zadymiarka przegrzała się w sobotę. To wypadek losowy na który nie mogliśmy poradzić. Ale w niedzielę zadymiarka działała. Nie przekonuje mnie stwierdzenie, że sprzęt musiał ostygnąć przed spakowaniem. Można było podłączyć małą, albo tuż przed zwinięciem dużej nadymić na maxa. Warunki w Boyen pozwalały na to by dym spokojnie utrzymał się te półtorej godziny. A zdjęcie sprzętu z działającego toru, bo "musimy się pakować" świadczy o braku profesjonalizmu. Tak więc kilka dni ciężkiej, uczciwej roboty zawalone zostało przez ostatnie półtorej godziny. Oczywiście, nie ja decyduję o nagrodach u nocarzy, ale obserwuję, co się dzieje i twierdzę, że nie wszystkie wyróżnienia są zasłużone.
Aż ciśnie mi się na usta "a nie mówiłem?".
Cedo Nulli

Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Dante »

Ja dla odmiany stanę się ADVOCATUS DIABOLI . Jak strona w (być może) konflikcie, jako kapuś i donosiciel. Skarżypyta...

Z całą stanowczością należy stwierdzić że NOCARZE jako ród stanęli na wysokości zadania. Daleko przed |Bożeną |, zabezpieczyli, oczyścili i przechowali sprzęt. Nie pamiętam aby otrzymali jakąś pomoc od innych rodów. Chyba bez fałszywej skromności można zauważyć że praktycznie cały sprzęt na Tor przywiezli NOCARZE. Byli na miejscu zgodnie z umówioną godziną. Pracowali uczciwie, bez wytchnienia, bez narzekania. Do końca.
W sobotę wszyscy NOCARZE, zapieprzali jak małe samoliciki. Wielokrotnie deklarowałem że zmienię kogoś jak będzie zmęczony- żaden nie jęknął, zapieprzali bez przerwy. Kurt, potem zdaje się na chwilę stracił zdolnośc dynamicznego przemieszczania się (przez swoje buty)...
Nocarze walczyli do końca. Rozkładanie toru też poszło sprawnie. I tyle.
Tytułem wyjaśnienia. Ja osobiście czuję się jak szmata. Pokłóciliśmy się - OK. Chcieliście wcześniej zamknąć tor żeby do 16:00 wyjechać- OK. Obiecaliśmy jako forum- że tor będzie czynny do 14:00. Po rozmowie z wami, ja rozmawiałem z Mariką, razem z nią poszedłem do Sołtysa ( był z nami Esh) i tam przekazałem waszą prośbę. Sołtys nie mógł podjąć takiej decyzji sam, ustaliliśmy że Artur da nam znać kiedy zamknąć tor. I bardzo wyraznie powiedziałem Sołtysowi że bardzo nam zależy na czasie- Spytajcie go, proszę.
Po powrocie poinformowałem was o wyniku rozmowy. Następnie, kiedy szkoliłem kolejnych chętnych, jedna osoba zdemontowała zadymiarkę, schowała jeden z dwóch czynnych hukowców (prywatny). Info od Ukrytej : Zadymiarka nie jest prywatną własnością, jest zakupiona ze środków forumowych i jest własnością wspólną. Ze względów organizacyjnych opiekuje się nią jeden nocarz. To nie daje mu prawa do zrządzania dyspozycyjnością sprzętu. Tu zjebaliście i to mocno.
Nie przypominam też sobie żeby te osoby które chciały wyjechać do 16:00, wyjeżdzając o 15:00 wspomniały coś w stylu "sorry" miałeś Dante rację, TOR zamknęliśmy planowo po 14:00, o 15:00 wszystkie samochody były spakowane, o 15:08 jadłem z Mrocznym obiad na górze.
I na koniec, personalnie: Jak szmata poczułem się dzięki Annikki i Domelowi. Miałem racje- wyjechaliśmy przed 16:00 ! Bez problemu ( i bez zadymiarki !) wytrwaliśmy do 14:00 ( walczyłem o jebane godziny, w skali 3 dób ), Przywiozłem sprzęt w obie strony gdy logistyka NOCARZY i RENEGATÓW zawiodła. Zrobiłem to samochodem OSOBOWYM (!) i Mroczny potwierdzi z jaką prędkością jechaliśmy. Do dziś nie usłyszałem słowa dziękuję ( nauczka na przyszłość - zabieram "plecaki" zamiast sprzęt ) ani przepraszam. Czuję się jak szmata.Taka od podłogi, zmieszana z całym tym syfem. i złota myśl tej szmaty : Do czasu wyprania tych brudów, leżę na glebie obok mopa i mam wszystko w dupie .

Uwaga. Nowi NOCARZE - was ten konflikt nie dotyczy. Wykonaliście kawał dobrej roboty, wezcie popcorn i oglądajcie show.
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Awatar użytkownika
Nadya
Matka - Głowa Rodu
Matka - Głowa Rodu
Posty: 39
Rejestracja: 22 paź 2017, o 13:55
Płeć: Kobieta

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Nadya »

Dante pisze:
13 wrz 2018, o 21:42
Do dziś nie usłyszałem słowa dziękuję ( nauczka na przyszłość - zabieram "plecaki" zamiast sprzęt ) ani przepraszam. Czuję się jak szmata.Taka od podłogi, zmieszana z całym tym syfem. i złota myśl tej szmaty : Do czasu wyprania tych brudów, leżę na glebie obok mopa i mam wszystko w dupie .
Hmm... nie wiem czy o mnie chodzi w tej wypowiedzi, jednakże- co do przywiezienia samego sprzętu- to ja o to prosiłam i wydaje mi się, że za to dziękowałam. Nie wiem czy ktoś jeszcze powinien czy nie i nie rozstrzygam tego, ale z moich ust na pewno to padło.

ODPOWIEDZ