Twierdza Boyen

Wstęp tylko dla upoważnionych

Moderator: MrocznyPopiskiwacz

Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Twierdza Boyen

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

Jeżeli chodzi o nasz udział w wydarzeniu - staramy się powtórzyć sukces Cytadeli.
Nie przewidujemy w Giżycku wprowadzania żadnych większych zmian w funkcjonowaniu toru, chyba, że eliminacja petard na rzecz hukowców, o ile znajdzie się ich odpowiednia ilość.
Reszta po staremu.
Kto ma i może, niech zabierze nadmiar szpeju i wszelkie militarne gadżety do wystroju bazy.
Wszelkie sugestie i ew. pytania proszę w tym poście.
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

Awatar użytkownika
LunaticProphet
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 223
Rejestracja: 2 lis 2015, o 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Twierdza Boyen

Post autor: LunaticProphet »

A) jaki jest status zadymiarki renegackiej?
B) hukowców będzie więcej
C) jak z eskortą vipa? Proponuję jednak zamknąć tor i zrobić bardziej widowiskowe a mniej poprawną eskortę ale wymaga to siły żywej - czyli minimum 9 osób plus nagrywający - co znaczy że toru nie będzie miał kto obsługiwać.
D) Jak stoimy z nagłośnieniem? Nie mam jak dowieźć ani laptopa ani głośników
E) czy tym razem musimy cokolwiek budować, czy wszystko mamy? Jak stoimy z wyposażeniem toru taktycznego?
"Taka jest najokrutniejsza z oczywistości: śmierć -niepodważalny pewnik biologii, ponieważ wszystko co żyje, musi umrzeć -przejawia charakter ponadczasowy i metafizyczny zawsze jednak pozostawia trupa, nieustannie obecnego i rzeczywistego, będącego ośrodkiem głębokich przeobrażeń organicznych. Cóż więc trzeba, aby powstał trup? Co różni trupa od martwego ciała żywej istoty?"

Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Twierdza Boyen

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

Lunatic, to wątek Renegacki, więc mogę odpowiedzieć tylko na niektóre punkty.
A) będzie
B) też mam dwa już
Reszta pytań to raczej na wątek ogólny.
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: Twierdza Boyen

Post autor: Vorevol »

Nie ma i nigdy nie będzie mojej zgody na "mniej poprawną" wersję VIP. Nie po to ściągam Wam najlepszych fachowców, żebyście dla poklasku festyn odstawiali. Jeszcze jedna tego typu odzywka i macie po szkoleniach. Raz na zawsze!
Cedo Nulli

Awatar użytkownika
LunaticProphet
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 223
Rejestracja: 2 lis 2015, o 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Twierdza Boyen

Post autor: LunaticProphet »

Vilku nie mam nic do zarzucenia szkoleniom - uważam że są robione naprawdę dobrze oraz dla części z nas jedyną realną okazją do nauczenia się czegoś w sposób poprawny i bardzo je sobie cenię. Jeśli uraziłem wpisem to przepraszam, nie było to moją intencją.
Pytam jedynie jak ostatecznie wygląda Vip i czy są zmiany względem ostatniego oraz jeśli tak to jakie - chodzi mi o ustalenie jednej wersji. Do wszystkiego się dostosuję, ale pytam bo nie wiem. Nie chodzi mi tu tylko o obstawę ale też o np ustawienie kamerzystów czy co w tym czasie robi reszta forum.
"Taka jest najokrutniejsza z oczywistości: śmierć -niepodważalny pewnik biologii, ponieważ wszystko co żyje, musi umrzeć -przejawia charakter ponadczasowy i metafizyczny zawsze jednak pozostawia trupa, nieustannie obecnego i rzeczywistego, będącego ośrodkiem głębokich przeobrażeń organicznych. Cóż więc trzeba, aby powstał trup? Co różni trupa od martwego ciała żywej istoty?"

Nikkita
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 83
Rejestracja: 23 sty 2018, o 16:39
Płeć: Kobieta

Re: Twierdza Boyen

Post autor: Nikkita »

Został stworzony nowy wątek, tam będzie bardziej czytelnie.

Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Twierdza Boyen

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

Zmiana statusu wytwornicy dymu.
Jednak do Twierdzy nie wróci od serwisu.
Na CC będzie już u nas.
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: Twierdza Boyen

Post autor: Madzik »

Renegaci, Renegatki i Renegaciątka!
Za nami kolejny pracowity weekend. W obliczu tak wielu przykładów bohaterstwa i poświęcenia nie mogąc przejść nad tym do porządku dziennego, informuję co następuje :
Ukryty wyraża najwyższe uznanie i szacunek dla wszystkich bez wyjątku Renegatów.
W świetle otrzymanych raportów konwent można uznać za bardzo udany a wzorowa koordynacja, zaangażowanie i poświęcenie obecnych Renegatów jeszcze długo pozostanie niedoścignionym wzorem do naśladowania dla innych.
CHWAŁA RENEGATOM !!!!
Jednak aby te plusy nie przysłoniły wam minusów jednocześnie najwyższe dowództwo udziela nagany I stopnia Mrocznemu Popiskiwaczowi oraz Eshowi. Wyżej wymienieni swoim zachowaniem pohańbili dobre imię Renegatów. Zostali jednak pouczeni, wyrazili skruchę oraz obiecali poprawę, czym zasłużyli, by nie wpisywać należnej im nagany do akt. Ten temat Ukryty uznaje za ZAMKNIĘTY.
Arma virumque cano

ODPOWIEDZ