Wampiry abstynenci

mam opinię i nie zawaham się jej użyć
Awatar użytkownika
Grazzi
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 85
Rejestracja: 31 gru 2009, o 18:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wieliczka/Krk

Re: Wampiry abstynenci

Post autor: Grazzi »

W ideologie lepiej nie włazić, bo to zbyt głęboki temat :P
Ale zaprzeczycie że źródło pozyskiwania krwi w obu przypadkach jest takie samo?? Skąd-od ludzi :D
Tyle że Nocarze dostają "odpadki" z magazynów a my mamy dodatkowo przy tym sporo zabawy :D
Ego sum, qui sum

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Re: Wampiry abstynenci

Post autor: Falk »

Dla każdego coś miłego. Wy torturujecie ludzi, my przypiekamy zwyrodnialców.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Karll

Re: Wampiry abstynenci

Post autor: Karll »

Grazzi

Nie, to nie jest to samo.
Bowiem, jak to zauważył Falk, wy bierzecie wszystko siłą, a my w pokojowy sposób dostajemy to co ludzie dobrowolnie oddadzą.

W zasadzie i tak jesteśmy dla was delikatniejsi, niż wy dla tych umęczonych ludzi. ;)

Nurbika

Re: Wampiry abstynenci

Post autor: Nurbika »

ależ my Renegaci nie agresory :) My dajemy wam prezent w postaci pełnego życia ;) Czyż nie tak Madzik napisała - Renegat najpierw oferuje torebeczkę z krwią a dopiero potem strzela ;) w przypadku Nocarzy. A ludzie to inna bajka... o właśnie, bo byc może przeoczyłam w ksiązkach - jak właściwie "polują" Renegaci? Mają Łowców i ci ściagają "bezdomnych" z dworców do Domów Krwi? Jesli ktoś jest w stanie podpowiedziec mi w której częsci to było opisane, to byłabym wdzięczna :)

Karll

Re: Wampiry abstynenci

Post autor: Karll »

Nurbika gdybyśmy chcieli zostać Renegatami, to od samego początku dalibyśmy się ponieść instynktom krwi, a skoro tego nie robimy to jest jednoznaczne z tym, że naszą pełnią życia jest nasza Nocarska służba i innej nie chcemy. Cóż przynajmniej nie jesteśmy niewolnikami własnych instynktów i potrafimy się kontrolować podczas posiłków, a wam za każdym razem brakuje umiejętności zwanej prawidłowym zachowaniem się przy przysłowiowym ''stole'' :lol:

Nurbika

Re: Wampiry abstynenci

Post autor: Nurbika »

hahaha :) fajne porównanie :) I tak w sumie to wasz wybór, ale ja pisałam jedynie o tym, ze my wychodzimy z propozycją przyłączenia się a nie przymusem (no może Vesper ciut... zresztą nie wiem jak to odbierać). I tak racja - nie poddajecie się instynktom krwi i nie jesteście ich niewolnikami, ale wybraliście inny rodzaj "instynktu i niewoli" - Nocarskiej Służbie i Sprawie i poddanie rozkazom, zasadom Waszego Lorda. ;)
:lol: :lol: :lol: potraficie się zachowac przy stole.. to może wreszcie Ty Karllu mi powiesz kto Wam te szklanki myje w telewizyjnej, bo mnie zamęczy :P :P :P

ale porównanie boskie.. tylko równiez co kto przy posiłku woli.... czy biały obrus, porcelanową zastawę i kryształowe puchary, czy ....."9 i pół tygodnia" :) i to się najesz i tu, a emocje nieporównywalne ;)

Karll

Re: Wampiry abstynenci

Post autor: Karll »

Nurbika odpowiedź jest prosta : zmywarka, kochana, tylko zmywarka :lol:

Co prawda u was takich technikaliów nie zaznasz, ale wierz mi coś takiego jak zmywarka naprawdę istnieje ;)

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Wampiry abstynenci

Post autor: Qadesh »

ekhm... no cóż, Renegaci... 9 i pół tygodnia z ostrym nożem lub skalpelem... powolne odsłanianie kolejnych powłok ciała... zlizywanie krwii przerażonej i zszokowanej ofiary - och, niech bedzie cywilizowanie, zbierz krew do szklanki... tylko renegaci szklanek nie uzywają, to poniżej ich godności.

taaaa.

Awatar użytkownika
Silmeth
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 496
Rejestracja: 10 cze 2008, o 19:58
Płeć: Mężczyzna

Re: Wampiry abstynenci

Post autor: Silmeth »

zbierz krew do szklanki... tylko renegaci szklanek nie uzywają, to poniżej ich godności.
[OT]A Staszek na teledysku pije ze szklanki! :P[/OT]
Jam po prostu jest librofil - antychómanista.

Давай за жизнь, давай брат до конца,
Давай за тех, кто с нами был тогда.
Давай за жизнь, будь проклята война,
Помянем тех, кто с нами был тогда.

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Wampiry abstynenci

Post autor: Qadesh »

nie, nie, to jest kubek :D
albo to jest kubek, albo on renegatem nie jest!! :lol: :lol: :lol:

Karll

Re: Wampiry abstynenci

Post autor: Karll »

Silmeth to tylko Renegacka propaganda i ich wieczorki z kulturą :lol: ;)


Q, to nie renegat to Watykański :wink:

Awatar użytkownika
Trinidad
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 252
Rejestracja: 8 sty 2010, o 13:57
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wampiry abstynenci

Post autor: Trinidad »

Karll pisze:Nurbika gdybyśmy chcieli zostać Renegatami, to od samego początku dalibyśmy się ponieść instynktom krwi, a skoro tego nie robimy to jest jednoznaczne z tym, że naszą pełnią życia jest nasza Nocarska służba i innej nie chcemy. Cóż przynajmniej nie jesteśmy niewolnikami własnych instynktów i potrafimy się kontrolować podczas posiłków, a wam za każdym razem brakuje umiejętności zwanej prawidłowym zachowaniem się przy przysłowiowym ''stole'' :lol:
Wy nie macie nawet zbyt dużej możliwości "poniesienia się instynktom krwi", bo styczność z nią macie, jak już wam Ultor do reszty w głowach zamiesza... jakbyście od początku mieli wybór, nie pilnowani ani przez nocarzy, ani renegatów, to kto wie, jak to by się potoczyło...
A z byciem "niewolnikiem instynktów" - Nurbika dobrze napisała
Iren: oj tam, oj tam ;>

Pie Iesu domine (tup, tup, tup, sru!) dona eis requiem (tup, tup, tup, sru!)

W plecaku zawsze noszę kilka noży i kosę. Tak dla uspokojenia.

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Wampiry abstynenci

Post autor: Qadesh »

dobrze napisała i się z tym zgadzasz, bo sami najlepiejj wiecie jak to jest :P

watykańscy krwii nie piją...
chyba, że to sok pomidorowy był :P

Nurbika

Re: Wampiry abstynenci

Post autor: Nurbika »

Karll pisze:Nurbika odpowiedź jest prosta : zmywarka, kochana, tylko zmywarka :lol:

Co prawda u was takich technikaliów nie zaznasz, ale wierz mi coś takiego jak zmywarka naprawdę istnieje ;)
:lol: wierzę i szczerze zazdroszczę szczęśliwym posiadaczom :D


Qadesh.. no piękne to co opisałaś... dokładnie tak. I nie trzeba ani szklanek brudzic ani kubków.. Renegaci tylko z gwinta :D :D :D

Karll

Re: Wampiry abstynenci

Post autor: Karll »

Nocarskiej Służbie i Sprawie i poddanie rozkazom, zasadom Waszego Lorda
Nurbika tylko nie opowiadaj mi bajek, że u was jest wolność i swoboda. Tak samo macie rozkazy i przełożonych, którzy was z ich wykonywania rozliczają. Tak samo, jak Nocarze macie sformalizowaną strukturę wewnętrzną, której podlegacie. Więc u nas jest taka sama niewola jak u was, tylko wy jakoś nie chcecie sobie tego uzmysłowić i zakodować.

Trinidad pisze:
Karll pisze:Nurbika gdybyśmy chcieli zostać Renegatami, to od samego początku dalibyśmy się ponieść instynktom krwi, a skoro tego nie robimy to jest jednoznaczne z tym, że naszą pełnią życia jest nasza Nocarska służba i innej nie chcemy. Cóż przynajmniej nie jesteśmy niewolnikami własnych instynktów i potrafimy się kontrolować podczas posiłków, a wam za każdym razem brakuje umiejętności zwanej prawidłowym zachowaniem się przy przysłowiowym ''stole'' :lol:
Wy nie macie nawet zbyt dużej możliwości "poniesienia się instynktom krwi", bo styczność z nią macie, jak już wam Ultor do reszty w głowach zamiesza... jakbyście od początku mieli wybór, nie pilnowani ani przez nocarzy, ani renegatów, to kto wie, jak to by się potoczyło...
A z byciem "niewolnikiem instynktów" - Nurbika dobrze napisała
I tu się mylisz, ponieważ nie chcę tu się rospisywać, w ramach przypomnienia kwestii, jak to u nas z poruszaną przez ciebie ‘’stycznością’’ wygląda, poproszę ciebie o ponowne przeczytanie fragmentu Nocarza od str. 91 do 96, gdzie Nidor z Vesperem czyszczą to co wyście napaskudzili. Jak zapewne jesteś w stanie zauważyć, takie okazje zdarzają się nad wyraz często, już o pomocy rannym ludziom nie wspomnę. Tak więc zawsze jest okazja do dokonania takiego wyboru, tyle że my w odwrotności do was jesteśmy tu po to by chronić i ni jak idea pseudowolności polegająca na bestialskim mordowaniu ludzi nam nie pasuje. No cóż nie każdy chce być sadystycznym ..hmm degeneratem ;)


Nurbika nie z gwinta tylko z kubła :P
szczerze wątpię, ale może mają korytka na swoim posiadani :lol:

ODPOWIEDZ