Gdzie można kupić.

mam opinię i nie zawaham się jej użyć

Czy kupiłeś/kupiśz "Nocarza"?

tak
66
90%
nie
5
7%
Sama ją napisałam.
2
3%
 
Liczba głosów: 73

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Wawa , centralny, księgarnia w południowej galerii (ta w scianie :D ) PROMOCJA ... 24,50 :twisted:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
nosiwoda
Referent
Referent
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2006, o 16:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wuwua

Post autor: nosiwoda »

Zastanawiałem się, gdzie to wrzucić, a tu chyba najbardziej pasuje:
Jeśli zamawialiście książki w Solaris, to czytajcie uważnie maile od nich, bo może się okazać, że do Koszyka wrzucono Wam kolejny tom książki, której 1. tom kiedyś zamówiliście. Jeśli przez 3 dni nie zaprotestujecie przeciwko wysyłce, to niezamawiana książka idzie do Was, płatna przy odbiorze, oczywiście + koszty wysyłki. Taki to mają domyślny system, że to klienci mają protestować i zgłaszać, że NIE chcą. Nie odbierasz maila z jakichkolwiek przyczyn? Masz problem. I niezamawianą książkę. I jeszcze mają do mnie pretensje, że po godzinnych wyjaśnieniach mailowych napisałem na forum NF z ostrzeżeniem. No, to tutaj też piszę. Uważać trzeba.

Awatar użytkownika
Soban
--------
--------
Posty: 31
Rejestracja: 29 mar 2006, o 00:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Hous zu Heltzer
Kontakt:

Post autor: Soban »

Cóz moze troche za pozno ale swoj egzemplarz kupiłem w Zielonej Górze (empik) kawał drogi od warszawy :D
Yes, we're tired. Yes, there's no relief. Yes, the vampires keep coming after us time after time after time, and yes, were still expected to DO OUR JOBS!!

Awatar użytkownika
Angelus
--------
--------
Posty: 49
Rejestracja: 24 lut 2006, o 13:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: stąd

Post autor: Angelus »

Zakupiłam Nocarza w ...Realu bo w Empiku nie było. :( Dziwne.
Zabieram sie za czytanie jak tylko skończę Grzędowicza Księgę jesiennych demonów. :wink: Ale mam fajnie.Takie ciekawe ksiązki mogę czytać. :D
Nowe forum.Nowe wyzwanie.:)

Awatar użytkownika
Mickey Knox
--------
--------
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2006, o 18:11

Post autor: Mickey Knox »

To ja jednak w czeku urodzony jestem nie dość że książkę dostałem w prezencie to jeszcze taka jedna ładna pani napisała tam parę słów (o herbacie z pomarańczami nie wspomnę) :D
pozdrawiam mickey knox

Awatar użytkownika
Nattfiarill
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 67
Rejestracja: 26 lut 2006, o 11:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Z Warszawy pod
Kontakt:

Post autor: Nattfiarill »

A ja przeczytałam. Madzik zna juz moją opinię :wink:

A z wami też sie podzielę, ale dziś już późno

Oj, chyba offtop robię :wink:
"Człowiek budzi się rano i wie, że ma w sobie owcę. To bardzo naturalne uczucie"

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Oj, naszukałam się ci ja, naszukałam, zanim udało się dopaść tę książkę.

Z danych komuterowego katalogu EMPIK-u w Blue City wynikało co prawda, że są na stanie całe dwie sztuki, ale mimo usilnych i zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań podjętych przez oddelegowany do obsługi kilentów personel, który ofiarnie przekopał po kilka razy tak półki z fantastyką, jak i zakonspirowane schowki z "zapasami", nie udało się Nocarza namierzyć.

Podobnie rzecz się miała w zlokalizowanej na terenie konkurencyjnego Centrum Handlowego Reduta księgarni, z tym, że tam od razu odprawiono mnie z kwitkiem.

Dopiero w zakonspirowanym na drugim piętrze rzeczonego centrum salonie multimedialnym, udało mi się wejść w posiadanie należącego do mnie obecnie egzemplarza.
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Szop_samuraj
--------
--------
Posty: 27
Rejestracja: 24 kwie 2006, o 17:28

Post autor: Szop_samuraj »

Wrocław (p)empik ;D kupiona bez wiekszych porblemów ( jedynie z dylematem morlanym Nocarz czy Zakon Krańca świata) ale i z tym sobie poradziłem. ;]

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

nosiwoda pisze:Zastanawiałem się, gdzie to wrzucić, a tu chyba najbardziej pasuje:
Jeśli zamawialiście książki w Solaris, to czytajcie uważnie maile od nich, bo może się okazać, że do Koszyka wrzucono Wam kolejny tom książki, której 1. tom kiedyś zamówiliście. Jeśli przez 3 dni nie zaprotestujecie przeciwko wysyłce, to niezamawiana książka idzie do Was, płatna przy odbiorze, oczywiście + koszty wysyłki. Taki to mają domyślny system, że to klienci mają protestować i zgłaszać, że NIE chcą. Nie odbierasz maila z jakichkolwiek przyczyn? Masz problem. I niezamawianą książkę. I jeszcze mają do mnie pretensje, że po godzinnych wyjaśnieniach mailowych napisałem na forum NF z ostrzeżeniem. No, to tutaj też piszę. Uważać trzeba.
Przecież nie musisz płacić za tą książkę, niech sami sobie ją odbiorą jak tacy sprytni ;).

Ja Nocarza znalazłem w Empiku w Kraku, a właściwie sam mi się napatoczył. Stał sobie grzecznie na półeczce, a że na stronce Fabryki przeczytałem fragment, wiedziałem z grubsza o co chodzi, więc zaryzykowałem. Warto było ;D.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Daroku
--------
--------
Posty: 15
Rejestracja: 28 paź 2006, o 16:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Od Nocarzy

Post autor: Daroku »

Ja nie dawno kupiłem w Empiku w Krakowie. Jak przeczytałem to zaczołem szukac forum na necie i tu trafiłem. HEHE

Awatar użytkownika
pustynnywilczur
--------
--------
Posty: 20
Rejestracja: 28 lut 2007, o 13:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kolumna City ;]
Kontakt:

Post autor: pustynnywilczur »

Empik galeria łódzka ale ile kosztowala to nie pamietam ;))
- Nie wiem, już nic nie wiem... - wyszeptał. - To wszystko powinno być dużo prostsze. Ale nie jest. No kurwa, po prostu nie jest.

aquan
--------
--------
Posty: 16
Rejestracja: 5 kwie 2007, o 19:28

Post autor: aquan »

nocarz w empiku w katowicach
renegat w empiku w gliwicach

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Ale odkopaliście stary temat, państwo archeolodzy. :twisted: Obie książki praktycznie w każdym empiku można kupić [chociaż w Gdańsku wszystkie zostały wykupione) i/lub w księgarniach internetowych.
TKM!

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

NOCAR-Lublin-Empik Krakowskie 40.
RENEGAT- Lublin, ale gdzie to nie wiem, bo mawete mi kupował. W Empiku nie było i to parę dni po premierze.

W ogóle w Empiku nie można dostać wielu książek. Wrota Mileny zamawiam już czwarty raz i nic. Dziadostwo ten Empik. Pocieszam się że pod koniec maja Empik Mały przenosi się do Plazy i tam będzie 700 metrów kw. Może się zmieni obecna sytuacja :P
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Ostatnio w obu empikach nie było, ale jak się znajomego zapytałem kiedy będą to już są :D
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

ODPOWIEDZ