Fabryka Słów

za nic nie można ręczyć, ogólnie hardkor i ciężka jazda bez trzymanki
Awatar użytkownika
Gato
Amatorka
Amatorka
Posty: 23
Rejestracja: 2 mar 2008, o 02:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Gato »

Kasiek pisze:Mi kredowy nie jest potrzebny do czytania.
A mnie papier kredowy uniemożliwia czytanie, chyba, że ewentualnie w rękawiczkach. W jakichś podręcznikach to jeszcze przeboleję, ale jakby taki dali do powieści, to bym chyba pozagryzała.
A papier w książkach Fabryki zawsze wydawał mi się normalny.
TEZA - ANTYTEZA - SYNTEZA

Awatar użytkownika
Majka
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2007, o 13:30
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: Majka »

He he, wreszcie! Dziś na stronce "Fabryki Słów" pojawiła się (albo ja dopiero ją zauważyłam) zapowiedź naszej długo wyczekiwanej 3-ciej części :) Czyli jedanak dożyję jej wydania :) :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Jest zapowiedź, ale bez okładki. Zastanawiam się, czy będzie ją robił Piotrek, jak dotychczas, czy ktoś inny, bo Piotrek dla Fabryki rysuje i projektuje już sporadycznie tylko. Mam nadzieje, że będzie się okładka wpasowywała w konwencję dwóch poprzednich.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Drakkainen
--------
--------
Posty: 28
Rejestracja: 10 paź 2008, o 03:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: Drakkainen »

Kasiek pisze:Jest zapowiedź, ale bez okładki. Zastanawiam się, czy będzie ją robił Piotrek, jak dotychczas, czy ktoś inny, bo Piotrek dla Fabryki rysuje i projektuje już sporadycznie tylko. Mam nadzieje, że będzie się okładka wpasowywała w konwencję dwóch poprzednich.
Odp. do postu Crandall z 16 Lip 2007 pisze:

temat okładki konkretnej książki rozmawiamy w dywagacjach o książce
Kasiek
Edited
MEDAL
;-P.


A wracając do meritum. Okładki mają fajne, jakoś papieru - znośna, kolor papieru -oki, wielkość czcionki - oki, ilustracje w książkach (sic!)- bleee. Reasumując, nieźle jest.

Procentowo, to w mojej domowej biblioteczce książek FS, które kupiłem w ciągu ostatnich czterech lat, jest ok. 30%. Czyli mają pozycję dominującą.

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Fabryka Słów

Post autor: Smilodon »

Jedno trzeba przyznać Fabryce Słów świetne tapety z każdej części książki!! poza :ninja: tym wydają świetne książki!!
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Naesse
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 140
Rejestracja: 14 lut 2009, o 16:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Lub...lin?

Re: Fabryka Słów

Post autor: Naesse »

Trafili w zapotrzebowanie, każdy coś sobie znajdzie. Początkowo, gdy zaczynało się o niej słyszeć, nikt nie sądził, że Fabryka się wybije. Będzie wydawnictwo, pójdzie sobie... A tu, no proszę...

Poza tym odważyli się pokazać, że "Polska to nie tylko Sapkowski". Swoją drogą, krzywdzące stwierdzenie w oryginalnej wersji.
Po dywanie z róż
Stąpaj ostrożnie
Kto powiedział, że tam nie ma już kolców?

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Fabryka Słów

Post autor: Smilodon »

Zgadzam się z Tobą Naesse. mieli odwagę żeby wyjść z czymś nowym na Polski rynek literacki i udało się chwał im za to!! bo gdyby nie oni nie było by nas tu teraz :)
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Fabryka Słów

Post autor: Annikki »

Forumowa archeologia, ale poczułam nagłą potrzebę, aby napisać to publicznie:

Dziewczyny z FS, które były na ComicCon w Nadarzynie, są NAJLEPSIEJSZE NA ŚWIECIE! I już.
Jeżeli jeszcze się spotkamy na jakimś torze, to przecioramy Was jeszcze bardziej, bo zawzięte z Was bestie ;> ;)

To mówiłam ja, Jarząbek.
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Fabryka Słów

Post autor: Smilodon »

Podpisuje się pod powyższym!
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: Fabryka Słów

Post autor: Vorevol »

No, może Wam się nie udać. Z tego co wiem, przynajmniej jedna z Dziewczyn obudziła się dla Nocy. Tak więc moze nie być ciorana, tylko sama ciorać innych.
Prawda, Ulken?
Cedo Nulli

Awatar użytkownika
Ulken
Łowca
Łowca
Posty: 10
Rejestracja: 6 cze 2017, o 14:05
Płeć: Kobieta

Re: Fabryka Słów

Post autor: Ulken »

Naprawdę na to czekam ;) Jeszcze tu Lui przeprowadzę

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Fabryka Słów

Post autor: Smilodon »

Dawaj ją :)
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

ODPOWIEDZ