Nowe forum....

Problemy techniczne, działanie i forumowe nowości.
Awatar użytkownika
Ceviliel
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 272
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 22:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowe forum....

Post autor: Ceviliel »

A ja w sumie nie bardzo wiem, gdzie napisać, bo to problem ewidentnie z przeglądaniem forum w trybie nieprywatnym na Chrome moim tablecie :lol:

Ogólnie na starym forum było tak, że nie mogłam się "jednorazowo" zalogować, bo zaraz po przejściu do strony głównej mnie wylogowywało - ale udało się to obejść, zaznaczając "logowanie automatyczne". Więc o problemie zapomniałam.

Teraz "jednorazowe" logowanie daje skutek jak poprzednio, a "stałe" - dość randomowo chyba, bo czasem mnie wyloguje po 10 sekundach (chyba rekord) przeklikiwania się przez podfora, a czasem od razu. Zaznaczenie bądź brak "wersji komputerowej" różnicy nie robi.

Tyle że na smartfonie mojej mamy działa w porządku, na przeglądarce "Internet" (cokolwiek to jest) na tym nieszczęsnym tablecie działa w porządku, i po "jednorazowym" zalogowaniu na trybie prywatnym w Chrome tabletowym też działa dobrze, jedynie w normalnym trybie - niet. Ja wiem, że tu bezeceństwa, ale bez przesady :lol:
Z drugiej strony na wszystkie inne fora się normalnie loguję i spamię bez problemu, więc kurde no...

To pewnie zahacza o mityczną krainę ciasteczek i tego, że nocarskie tabletowi nie smakują? (wyczyściłam, nie pomogło). Jakiś pomysł, co, dlaczego i jak naprawić? (pewnie jest jakiś stosowniejszy wątek w części komputerowej, ale jako że zmiana na forum tak bardzo mi "spsuła"... to tu ;) )
- Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże!

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowe forum....

Post autor: Smilodon »

Iks linki yt nie działają prawidłowo.
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Nowe forum....

Post autor: X-76 »



A bo teraz już nie trzeba w znacznikach. Silnik sam rozpoznaje link do YT
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Nowe forum....

Post autor: X-76 »

Tapatalk włączony.

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka

▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Ceviliel
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 272
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 22:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowe forum....

Post autor: Ceviliel »

A dałoby się zrobić, żeby numery kolejnych stron były powyżej szybkiej odpowiedzi (której, swoją drogą, w niektórych działach nie ma - to celowe? :P) zamiast pod nią? ;) O tak:
str.jpg
Chyba byłoby nieco wygodniej zobaczyć, że o, coś jeszcze w wątku jest :>
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże!

ODPOWIEDZ