Cytaty i najlepsze momenty Nocarza

mam opinię i nie zawaham się jej użyć
Alvira
--------
--------
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2006, o 21:00
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Post autor: Alvira »

Moje ulubione cytaty oprócz wspomnianego już tekstu Okruszka :
Ot, proszę, komandos w akcji. Dupa do kwadratu nie komandos. Najwyższy czas przestać się ośmieszać, panie Arlecki.W procesie oddzielania mężczyzn od drobiu już pan chyba wie, do której kategorii został pan zaliczony
Tutaj kolejny : Vesper do Nidora
Ciebie to jak widzę siekierą nie zarąbie...
I jeszcze jeden:
Siedzieli cichuteńko jak trusie na swoich krzesłach i nie odzywali sięJak będzie chciał sam powie co do nich ma. Drażnienie rekina jest mocno niewskazane
W sumie tych które zapadły mi w pamięć jest o wiele więcej, trzeba by chyba pół książki przepisać :D

Rotth
--------
--------
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2006, o 17:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ze wsi zwanej Lublinem
Kontakt:

Post autor: Rotth »

Operacja "Faust":
Rerut Jerzy Arlecki do Lorda Ultora - [prawie] ostatnie słowa przed śmiercią: Zrób co masz robić i przestań pierdolić. Żenujące sięto wszystko staje.
Bunkier:
Przekaz telepatyczny od Lorda Ultora do Vespera:
"Niewielu ludzi było w stanie powiedzeć mi prosto w oczy żebym przestał pierdolić."
Bardzo mi się to spodobałoi utkwiło w pamięci. To tak jakby przemówiłą do ciebie mrówka tuż przed tym jak ją rozdepczesz.
na plaży jesteś ze mną pani
już nic nie zdoła mnie ocalić...

Maverick
--------
--------
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2006, o 19:17

Post autor: Maverick »

Rotth pisze:Operacja "Faust":
Rerut Jerzy Arlecki do Lorda Ultora - [prawie] ostatnie słowa przed śmiercią: Zrób co masz robić i przestań pierdolić. Żenujące sięto wszystko staje.
świetny mój ulubiony poza "łopatologią" okruszka i "rozmiarem Nidora" :D
"Zrób, co masz zrobic, i przestań pierdolić. Żenujące się to wszystko staje."

Awatar użytkownika
Harna
Na misji...
Posty: 250
Rejestracja: 13 sie 2006, o 16:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Harna »

Nie zacytuję, bo mi harpie egzemplarz Nocarza bezczelnie porwały i nie chcą oddać, ale umarłam i zmartwychwstałam przy dialogu "Dobranoc, halucynacjo" :-) I zgadzam się w całej rozciągłości - postać Rekruta jest palce lizać. Zaraz za Okruszkiem.
Wszak rodzić się nie jest to, co zmartwychwstawać;
trumna nas odda, lecz nie spojrzy na nas jak matka.

Awatar użytkownika
Skret Bloodthirster
Rekrut
Rekrut
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 18:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kopalnie Morii
Kontakt:

Najciekwsze Momenty??

Post autor: Skret Bloodthirster »

Tak , Okruszek Jest Najlepszą niepijącakrwi postacią chociaż nie Okruszek jest najlepszą Niewampirząpostacią jak ktoś już wspomniał (przepraszam za zaporzyczenie tekstu) Przecież Spoili Okruszka Krwią poczym Zwymiotował i Chyba zemdlał nie mogłem tego Fragmentu znależć. Najlepsza Ksiązka jaką czytałem.
SZEREGOWY!!! ILE RAZY CI MÓWIŁEM ŻEBYŚ NIE ROBIŁ NACIĘĆ NA SŁUŻBOWEJ BRONI!!

Awatar użytkownika
Zaorish
--------
--------
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 22:41
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Post autor: Zaorish »

Harna pisze:ale umarłam i zmartwychwstałam przy dialogu "Dobranoc, halucynacjo" :-) I zgadzam się w całej rozciągłości - postać Rekruta jest palce lizać. Zaraz za Okruszkiem.
Tekst "Dobranoc, halucynacjo" mnie też rozwalił :D

Poza tym podobał mi sie fragment, gdy Ultor przesłuchiwał Attagena :)

Awatar użytkownika
Daroku
--------
--------
Posty: 15
Rejestracja: 28 paź 2006, o 16:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Od Nocarzy

Post autor: Daroku »

Dla mnie najlepsza Łopatologia okruszka

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Zaorish pisze:
Poza tym podobał mi sie fragment, gdy Ultor przesłuchiwał Attagena :)
Ultor pisze:Ja to umiem mieszać te koktajle...
Uwielbiam go...
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

SLZ
--------
--------
Posty: 4
Rejestracja: 10 lis 2006, o 09:52

Post autor: SLZ »

mi się podoba jak dotąd najbardziej "a wiec to prawda co mówią-pomyślał.Świszczą tyklo kule dookoła, tej, która jest dla Ciebie nie słychać"
bardzo epickie (rozumiem, że to "branżowa mądrość"). Ksiązka jest naprawdę mocna-gorący materiał.Szkoda, że nie mogę czytać w pracy.

"Vesper popatrzył na niego z politowaniem....zemdlał-cienias jeden"
to jest dobre też

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Mi też porwano książkę, ale pamiętam fragment, kiedy Okruszek pierwszy raz spróbował krwi i stwierdził, że niedobre, zapytał czy lekarstwo. A Pretorianin do niego: Co ty chcesz? Normalna, obojętna krew!

Pamiętam, jak dziewczyny ode mnie z pracy śmiały się, jak im to przeczytałam. Teraz za blisko do mnie nie podchodzą... :D

Awatar użytkownika
pustynnywilczur
--------
--------
Posty: 20
Rejestracja: 28 lut 2007, o 13:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kolumna City ;]
Kontakt:

Post autor: pustynnywilczur »

Nocarz:

Jakiś odbłysk na dole przykuwa jego uwagę. Na podłodze, tuż u jego stóp, leży legitymacja, porzucona niedbale przez Panią Renegatów. Migotliwe światło gwiazd odbija się zimnym blaskiem od srebrnego orzełka w koronie.
Vesper wzrusza ramionami i wzgardliwym ruchem nogi przesuwa dokument pod przedni fotel. Niech nie oślepia.
Relikt głupiej przeszłości, nie będzie mu już potrzebny.
Jestem prawdziwym dziecięciem Nocy, myśli pełen satysfakcji. Jakbym po długiej podróży powrócił do domu.
- Zabiję ich wszystkich – mruczy z dziwną radością w głosie.
A potem odwraca się i patrzy na księżyc, wznoszący się triumfalnie na niebie.

Renegat:

Palec zadrgał na spuście, wciąż nie do końca pewien, czy się zgiąć.
- O, ja pierdolę... Ale ci tam pranie mózgu zrobili, chłopie - powiedział cicho we wspomnieniach Nex.
Vesper zadrżał, powolnym ruchem opuścił broń.
- Bo tak naprawdę to wciąż jesteś psem i masz się za nic - wyszeptał znowu generał. - Ale Ara uważa, że rokujesz. I że trzeba dać ci szansę... - ucichł a potem nadpłynął znów: - Myślę, że mamy dla ciebie miejsce, w którym będziesz się mógł odnaleźć...
Były nocarz pochylił głowę, uderzył w czoło dłonią z pistoletem, zamek wycisnął mu na skórze czerwony ślad.
- Nie wiem, już nic nie wiem... - wyszeptał. - To wszystko powinno być dużo prostsze. Ale nie jest. No kurwa, po prostu nie jest.


Dupa do kwadratu xD
- Nie wiem, już nic nie wiem... - wyszeptał. - To wszystko powinno być dużo prostsze. Ale nie jest. No kurwa, po prostu nie jest.

Rex
Rekrut
Rekrut
Posty: 13
Rejestracja: 28 lut 2007, o 00:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rex »

Okruszek nie jest zly ale tez bylo dobre to jak wbili faze Rekrutowi ze ma trucizne i ze co 12h ma dostawac od trutke^^

Awatar użytkownika
nifi
--------
--------
Posty: 48
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 22:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: nifi »

Nie wiem dlaczego jeszcze tego fragmentu tutaj nie ma...

- Następnym razem... Kup sobie trąbkę, Nex - wykrztusił spośród niesfornie wymykających się z ust bąbelków krwi.
Generał odwrócił sie powoli, tak by nie można go było posądzić o jakąkolwiek reakcje emocjonalną. Popatrzył na byłego nocarza pytająco. Trąbkę? Po co?
- Żebym, kurwa, wiedział, kiedy nadjeżdża kawaleria! - zażądał Vesper stanowczo.


Jest to jeden z moich ulubionych :D
http://www.google.pl - zanim zadasz głupie pytanie.
http://www.emule-project.net - zanim zaczniesz żebrać.

Awatar użytkownika
Nightmer
Oprawca
Oprawca
Posty: 1017
Rejestracja: 6 kwie 2007, o 21:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łorsoł
Kontakt:

Post autor: Nightmer »

nifi, może dlatego, że przytoczony przez ciebie fragment pochodzi z "Renegata", topic zaś tyczy cytatów, owszem, ale z nocarza :wink:

Awatar użytkownika
nifi
--------
--------
Posty: 48
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 22:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: nifi »

Owszem tytuł tematu jest jednoznaczny, ale w jego treści pojawiają się także cytaty z Renegata. Więc zdziwiło mnie, że tego tutaj nie ma.
http://www.google.pl - zanim zadasz głupie pytanie.
http://www.emule-project.net - zanim zaczniesz żebrać.

ODPOWIEDZ