ach te winorosle ;)

mam opinię i nie zawaham się jej użyć
Aremo
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 508
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 20:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

Post autor: Aremo »

I kto caly czas o offtopach przypomina? Teraz sama wpadla w ich wir :mrgreen:
"Trudno jest być człowiekiem,
stać samotnie pośród wirujących
na szklanym oceanie gwiazd."
A.K.

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

Się zastanawiałam nad tym nawet, wiesz. I to jest najgorsze w oftopach: że trudno rozsądzić co nimi już jest a co jeszcze nie. Bo niby wątek o winoroślach, z mocnym odcieniem podstolikowym. I post psychotique też podstolikowy. A moja z kolei odpowiedź na posta też w miarę merytoryczna.
Ech, odcienie szarości... Ale jeśli to oftop jednak to przepraszam. Wstydzę się, aczkolwiek umiarkowanie ;)
Arma virumque cano

Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Alienor »

Aremo pisze:I co... zamieszkalibysmy pod stolami? To nie w stylu Wojownikow! :evil:
A w czyim, czyim, nocarzu? Kogóż to widzisz zajętego pod stołem?
I czyżby jakiś dyshonor był w podtekście?

Panie poruczniku, jest pan na najlepszej drodze by nie tylko siedzieć pod stołem, ale i spod niego odszczekiwać to, co się Winoroślom nie spodoba.

A w ogóle, Winorośle, ujawniać się. Bo mam wrażenie że wszyscy mówią tu do mnie w pluralis maiestatis.

Madzik, serdeczne dzięki za bardzo merytoryczny offtop. Więcej tego typu podejścia na forum.
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Winorośle (płci żeńskiej) są cudowne... :D
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Aremo
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 508
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 20:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

Post autor: Aremo »

Przepraszam Cie Alienor i wszystkie Winorosla, ktore poczuly sie urazone. ;) Po prostu chcialem zaprzeczyc temu, iz wampir o duszy Wojownika moglby zostac Winorosla. Moze troche ordynarnie to wyszlo... naprawde przepraszam. <buziak na przeprosiny + tona czekolady gratis> :)
mawete pisze:Winorośle (płci żeńskiej) są cudowne... :D
Dlaczego (nie twierdze, ze nie ^^)? Napisz cos wiecej na ten temat :mrgreen:
"Trudno jest być człowiekiem,
stać samotnie pośród wirujących
na szklanym oceanie gwiazd."
A.K.

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Madzik pisze:No dobrze, ustalmy fakty bo chyba czegoś nie zrozumiałam. Mówisz o nauce czy o hucpie? Bo wydawało mi się, że powołujesz się na badania dosyć poważne a takowe zazwyczaj posiadają stosowną dokumentację.
W dzisiejszych czasach nie zawsze łatwo jest rozgraniczyć tzw. naukę poważną od działań na granicy wygłupów. Od czasu do czasu pojawiają się w prasie artykuły na ten temat. I można sobie wtedy poczytać o pieniądzach podatników wydawanych po to by prześledzić, jak wizerunek Dartha Vadera wpływa na poczucie komfortu u szczurów :mrgreen:
Stąd moje zdziwienie, gdyż, o ile moja znajomość Deklaracji Helsińskiej oraz zasad Dobrej Praktyki Klinicznej mnie nie zawodzi, podobny eksperyment miałby wielkie szanse zostania uznanym za nieetyczny. Stąd i moja ciekawość: kto to, do licha, zrobił i jakim cudem im się to udało opublikować i nie pójść siedzieć. Zawodowa ciekawość, ot i wszystko. Jeżeli Ci więc gdzieś kiedyś wpadnie w oczy jakieś doniesienie na ten temat, proszę, daj znać.
Okay Obrazek
Ale jeśli to była tylko sensacja typu dziewczęta z małpami to przepraszam, wycofuję wszystkie uwagi :) Jasne, zazwyczaj w takich sprawach nie składa się wniosków o aprobatę Komisji Etycznej. A nawet, o ile wiem, obrońcy praw zwierząt nie mają tutaj nic do powiedzenia. Taki to już ten świat...
Prawdę mówiąc, małpy wyglądały na dość zadowolone... ale co one tam mogą wiedzieć o tym, jak niecnie je wykorzystano :mrgreen:
Aremo pisze:I kto caly czas o offtopach przypomina? Teraz sama wpadla w ich wir :mrgreen:
Madzik pisze:Się zastanawiałam nad tym nawet, wiesz. I to jest najgorsze w oftopach: że trudno rozsądzić co nimi już jest a co jeszcze nie. Bo niby wątek o winoroślach, z mocnym odcieniem podstolikowym. I post psychotique też podstolikowy. A moja z kolei odpowiedź na posta też w miarę merytoryczna.
Sądzę, że nie należy tutaj popadać w przesadę. Sprawa Winorośli ma wszak tyle różnych aspektów :mrgreen:

Dopóki dyskusja zatacza kręgi wokół wątku przewodniego, to chyba nie ma co się zamartwiać Obrazek
Alienor pisze:A w ogóle, Winorośle, ujawniać się. Bo mam wrażenie że wszyscy mówią tu do mnie w pluralis maiestatis.
Resztę Winorośli wymiotło. Zapewne dotarło do nich, po niewczasie, w co się wpakowały :mrgreen:
Madzik, serdeczne dzięki za bardzo merytoryczny offtop. Więcej tego typu podejścia na forum.
A ja? A ja? To w końcu dzięki mnie ten lekki off, przecież :mrgreen:
mawete pisze:Winorośle (płci żeńskiej) są cudowne... :D
Aremo pisze:Dlaczego (nie twierdze, ze nie ^^)? Napisz cos wiecej na ten temat :mrgreen:
Ekhm! Drogi Wojowniku Aremo, czy ja dobrze widzę, czy też szanowny Wojownik usiłuje parodiować mój styl? :nunu:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 lut 2007, o 23:22 przez psychotique, łącznie zmieniany 1 raz.
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Psychotique... zapamiętam ten eksperyment i nigdy nie usiądę przy stoliku z długim obrusem... Na pewno nie. :shock: :shock: :shock:
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Ehhh, Kaśku... i na co Tobie bronić się przed przyjemnością rękami i nogami... :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Co ty wiesz o tym czy ja się bronię czy nie.... 8) 8)
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Nooo.... dokładnie tyle, ile napisałaś w swoim poprzednim poście? :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

o o mnie wiesz :P
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Aremo
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 508
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 20:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

Post autor: Aremo »

psychotique pisze: Sądzę, że nie należy tutaj popadać w przesadę. Sprawa Winorośli ma wszak tyle różnych aspektów :mrgreen:
Ekhm... czyli ta sprawa z eksperymentem ma cos wspolnego z Winoroslami? Przestan, bo sie obraza :mrgreen:
psychotique pisze:
Aremo pisze:Dlaczego (nie twierdze, ze nie ^^)? Napisz cos wiecej na ten temat :mrgreen:
Ekhm! Drogi Wojowniku Aremo, czy ja dobrze widzę, czy też szanowny Wojownik usiłuje parodiować mój styl? :nunu:
Niee, skadze znowu :mrgreen: I po co z tym baseballem od razu? Zartowac nie mozna :(
"Trudno jest być człowiekiem,
stać samotnie pośród wirujących
na szklanym oceanie gwiazd."
A.K.

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

psychotique pisze:Sądzę, że nie należy tutaj popadać w przesadę. Sprawa Winorośli ma wszak tyle różnych aspektów :mrgreen:
Aremo pisze:Ekhm... czyli ta sprawa z eksperymentem ma cos wspolnego z Winoroslami? Przestan, bo sie obraza :mrgreen:
No i widzisz - błąd. Bo tu nie obrażać się trzeba, tylko odprężyć i dobrze bawić :mrgreen:
Aremo pisze:Dlaczego (nie twierdze, ze nie ^^)? Napisz cos wiecej na ten temat :mrgreen:
psychotique pisze:Ekhm! Drogi Wojowniku Aremo, czy ja dobrze widzę, czy też szanowny Wojownik usiłuje parodiować mój styl? :nunu:
Aremo pisze:Niee, skadze znowu :mrgreen: I po co z tym baseballem od razu? Zartowac nie mozna :(
No można, można, jasne, że można. Jak to powiadają, jest ryzyko - jest zabawa :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

I co? I co? I co? Ona też cytuje mawete!!!
Ty kochana uważaj, bo Ciebie też posądzą o romans... :D
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Kasiek pisze:I co? I co? I co? Ona też cytuje mawete!!!
Ty kochana uważaj, bo Ciebie też posądzą o romans... :D
Nie jeden mawete używa tego powiedzonka. A co do romansu... tak, tak! Wszystko co słyszeliście, to PRAWDA :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

ODPOWIEDZ