Czy Aranea jest tylko pionkiem?

czym się różni nocarz od renegata i vice versa
MP-Warrior
Rekrut
Rekrut
Posty: 15
Rejestracja: 9 gru 2006, o 21:44

Czy Aranea jest tylko pionkiem?

Post autor: MP-Warrior »

Naszła mnie pewna myśl czy Araneą i innymi Renegatami nie rządzi jeden potężny gość?.Bo chyba Renegaci nie występują tylko w Polsce ale na całym świecie.Są hordy nieuznanych lordów renegatów z jednym wszechpotężnym przywódcą??,Draculą ?,Nosferatu?,Hrabiną Batory?,Czoczanesku?

Awatar użytkownika
Zelgadis
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 256
Rejestracja: 26 sie 2006, o 16:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z nienacka :P
Kontakt:

Post autor: Zelgadis »

Nie wiem na pewno ale zdaje mi się, że gdyby wszyscy renegaci świata mieli jednego przywódcę to robiliby jeszcze większy bajzel niż robią teraz. Na mój gust to renegacja w każdym kraju jest inna, coś jak ruchy oporu.
Choć nie wykluczam, że pojawienie się potężnego "lalkarza", który pociąga za wszystkie sznurki byłoby złym pomysłem. Wręcz przeciwnie, mogłoby się zrobić ciekawie :twisted:
Przecież zabawa w Boga to uluiona gra wszystkich potężnych wampirów ;)
Mary mała pierdolca miała.
Pierdolca białego niczym śnieg.
Gdziekolwiek Mary mała biegała, pierdolec rozsadzał jej łeb.
(oklaski)

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Wielce prawdopodobne, żetak nparwdę nad Lordami jest jeszcze ktoś. Należałoby się wtedy posunąć do stwierdzenia, że po "Nocarzu" mamy zbyt mało danych.... znamy jakiś świat wampirów, ale dość niekompletny - co się właściwie dzieje za granicami Polski....?

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Wiemy, ze w Czechach tez sa Nocarze, tak samo jak na zachod od nas. Zatem mozna powiedziec, ze Nocarze kierowani przez Ultora to cos na ksztalt wampirzego Interpolu.
Zatem mozne wysnuc wniosek, ze z Renegetami jest podobnie. Aczkolwiek z niewiadomych przyczyn nasuwa mi sie wniosek, ze upodobali sobie oni jednak nasza piekna kraine.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

MP-Warrior
Rekrut
Rekrut
Posty: 15
Rejestracja: 9 gru 2006, o 21:44

Post autor: MP-Warrior »

Kto wie?.Może ten ich Osama ben Laden zaczyna już werbować wilkołaki,czy może produkują jakąś superbroń czy tam szykują się do ostatecznego Blitzkriegu.Ciekawie by było gdyby Vesper po rozpracowaniu(całkowitym,bez wyjątku) renegatów Aranei,razem z Nidorem,Okruszkiem i Rekrutem udali się na jakąś misję zagraniczną :P

Awatar użytkownika
Zed
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 66
Rejestracja: 23 lis 2006, o 23:44

Post autor: Zed »

Ta... Opanują umysłem babcie i każą jej napaść na prezydenta z cegłówkami w torebce.. Pewnie żadnych misji zagranicznych nie będzie, ale kto wie?... Mam nadzieje ze się mylę..

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

No teraz trochę to się rozwineło. I jestem ciekawy co wyniknie z tej sytuacji... :twisted:
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Siltor
Rekrut
Rekrut
Posty: 23
Rejestracja: 3 lut 2007, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa, Emów
Kontakt:

hmm

Post autor: Siltor »

Jeśli mówimy o tym wszystkim to chyba nie wczytaliście się za glęgoko w książke... W ostatecznej operacji Renegatów ( wylączenie prądu w europejskich stolicach) mialy brac udzial wszystkie kraje z renegatami wiec sadze ze aranea a wczesniej atroks jest lordem wszystkich renegatow, ie tylko tych zyjacych na terenie polski... a ciekawe co niby stalo sie z mackiem ktory tak naglosnieniowo zaginal :D
Piję krew... legalną ale krew.......

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

Ciekawe zagadnienie...ale zgodzę sie z wojownikiem. Aranea rządzi wszystkimi Renegatami, jest ich jedyną panią. Dowodem tego jest właśnie ten pomylony plan z elektrowniami...wybacz pani za sprzeciw co do twego zdania. :D

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Owszem, ciekawe... z którym wojownikiem Ty się zgodzisz Tamosie? Hę? :D
Przy okazji dodam, że mój :shock: powyżej dotyczy tytułu tego tematu.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2007, o 11:33 przez Czosnek, łącznie zmieniany 1 raz.
Czosnka

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

nie mam pojęcia...ja tam z nikim się nie godzę, wstrzymuję się od głosu :D do Nocarzy nic nie mam i niech tak pozostanie...

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Dyplomacja? 8) Mam nadzieję, że z Renegatami się godzisz Tamosie... :D. Napisałeś, że Aranea rządzi wszystkimi Renegatami i jest ich jedyną panią.
Czosnka

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

Owszem napisałem tak i tak sądzę...bo ona jest jedyną panią Renegatów... :twisted:

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

A mi tu coś śmierdzi. Jako Pani Renegatów nie do końca radzi sobie z nimi. W sensie - kobieta jako przywódca. Świadczy o tym 'Renegat', kiedy Aranea po prostu staje się zagubiona, zamyka się, płacze. Nie może sobie poradzić z uczuciem do Ultora, a chce sobie poradzić z bandą Renegatów? Najpierw powinna uporać się sama z sobą, a później zabierać się za poważne sprawy. Gdyby nie to, że ma przy sobie generałów, myślę że Renegaci rozpadliby się na mniejsze grupy.

Dlatego nie uważam, że Aranea jest pionkiem. Jest po prostu zagubiona.
TKM!

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

To co zrobiła Aranea nazywa się "ugryźć więcej niż można połknąć". Ciekawe o co poszło między nią a Ultorem... W każdym razie działa na urażonej ambicji i jakiejś chęci zrobienia mu na złość. A to sprawia, że jest podatna na manipulację.
Więc jeśli nawet jeszcze pionkiem nie jest to ma ku temu potencjał.
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

ODPOWIEDZ