Synowie Siewcy - Watykańczycy

czym się różni nocarz od renegata i vice versa
Allu`Khard
--------
--------
Posty: 5
Rejestracja: 10 mar 2007, o 14:31

Synowie Siewcy - Watykańczycy

Post autor: Allu`Khard »

Synowie siewcy zwani również przez renegatów „Watykańczykami”. Nie posiadamy o nich wielu informacji. Nie mamy do końca pewności czy są prawdziwymi posłańcami Stolicy Apostolskiej czy zwykłymi fanatykami. Wiadomo tylko, że są w posiadaniu antysymbionta.
A Wy ja sądzicie czy są oni posłańcami Watykanu czy działają na własną rękę oraz ja są werbowani czy z pośród ludzi, którzy mieli jakiś kontakt z Dziećmi Nocy?? A także, kim jest Siewca??

Awatar użytkownika
saumel
Uczeń
Uczeń
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2006, o 11:58

Post autor: saumel »

Niestety, na razie całą prawdę zna wyłącznie Madzik, a wszyscy pozostali skazani są jedynie na domysły nie poparte żadnymi konkretnymi faktami.

Ze swej strony byłbym ostrożny w odsądzaniu Watykańskich od czci i wiary. Po przeczytaniu pierwszego tomu wszyscy uważali Renegatów za uosobienie zła i wszystkiego co może być najgorsze wśród Dzieci Nocy. Po lekturze drugiego tomu okazało się jednak, że nie można o Nocarzach i Renegatach mówić w ujęciu czarny- biały, dobry- zły. Wszystko to jest bardziej skomplikowane niż się na początku wydawało. Sądzę ,że z Watykańskimi może być podobnie. Ze swej strony wątpię by mieli oni jednk jakieś powiązanie z Watykanem. Racze są powiązani z ludźmi, którzy są przeciwni idei pojednania.

Awatar użytkownika
WW
--------
--------
Posty: 23
Rejestracja: 5 mar 2007, o 10:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Post autor: WW »

Sądzę, że czcigodna autorka przedstawi ich jako grupę luźno związaną z kościołem. Być może, że okaże sie jednak, iż podobnie jak w życiu, te pozornie luźno z kk związane grupki w rzeczywistości są bardzo ściśle związane i sterowane przez Watykan. To po prostu oddziały specjalne które robią to, czego Watykan oficjalnie nie może lub nie chce.
Pozdrawiam
WW :old:

Allu`Khard
--------
--------
Posty: 5
Rejestracja: 10 mar 2007, o 14:31

Post autor: Allu`Khard »

Możliwe ale nie możemy być do końca tego pewni. Może się również tak okazać że sam tajemniczy SIEWCA ma jakiś uraz do wampirów. Możliwe że jest to jakiś bogacz który stracił bliskich przez wampiry i wydał całą swą fortunę na walkę z nimi patrz antysymbiont. Tak jak powiedziałeś Saumelu tylko czcigodna Autorka dzięki swej dobrze rozwiniętej siatce szpiegowskiej wie o nich wszystko.

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

Myślę, iż są to zwykli ludzie mający kiedyś kontakt z Dziećmi Nocy. Nie są wysłańcami Stolicy Apostolskiej, działają na własną rękę...tak jak słusznie napisane było w książce...są to tylko teksty pieśni, wierszy a nie Biblii...Siewca...nie mam pojęcia kim on jest. Być może kimś kto został okrutnie pokrzywdzony przez któregoś z Wampirów :twisted:

Awatar użytkownika
Siewca Wiatru
Rekrut
Rekrut
Posty: 14
Rejestracja: 17 mar 2007, o 20:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Siewca Wiatru »

A co jesli :watykańscy" nie są wogóle powiązani z kosciołem tyklo z jakąś międzynarodową komurką do zwalcznia wampirów? która jest powiazana z wiloam krajami, której zadaniem jest rozwiązanie problemu jakim są dzieci nocy, ale ze względu na wpływy jakie mają wampiry w wielu karajach na całym swiecie muszą działać w pełnej konspiracji a nawet starać sie zymlic przeciwnika tak aby nieprzyszło mu nawet do głowy kto tak naprawde stoi za watykańczykami?? bo jagby niepatrzeć mają oni zaplecze finasowe oraz są w posiadaniu anty-symbiota który jest skóteczną bronią przeci wampirom.
Pomyslcie tylko co by sie stało gdyby sysnowie siewcay zinfitrowali fabryki sztucznej kriwi moze nie wszytkie ale wiekaszć i w jednym momęcie zatruli(doadali anty-symbionta) całe dostawy sztucznej krwi, duża częsć wampirów przemieniła by sie wludzi a reszta została by odcięta od porzywienia a watpie zeby przeszli wszyscy nagle na wegetarjanizmy, skótki mogły by być tragiczne dlatego niewarzne tak naprawde dla kogo pracują, dla watyknu, rządu, bogadetego fanatyky czy moze chociarzby dla jakieść innego potęrznego wapira, stanowią ogromne zagrorzenie dla całej rasy Dzieci nocy

Awatar użytkownika
Thorus
--------
--------
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2007, o 19:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Thorus »

IMO jest to jakaś sekta która uważa się za ówczesnych krzyżowców zabijających niewiernych i szerzących wiarę w Boga :shock: .
Albo jest to jacyś faceci z Hessbollahu czu Al-Kaidy prowadzący dżihad z "niewiernymi bękartami diabła".


Pozdrawiam !
"For the Warmaster !!!"

Pij krew, będziesz wielki. Ale taką prawdziwą, serio !

Allu`Khard
--------
--------
Posty: 5
Rejestracja: 10 mar 2007, o 14:31

Post autor: Allu`Khard »

Siewca Wiatru pisze: Pomyslcie tylko co by sie stało gdyby sysnowie siewcay zinfitrowali fabryki sztucznej kriwi moze nie wszytkie ale wiekaszć i w jednym momęcie zatruli(doadali anty-symbionta) całe dostawy sztucznej krwi, duża częsć wampirów przemieniła by sie wludzi a reszta została by odcięta od porzywienia a watpie zeby przeszli wszyscy nagle na wegetarjanizmy, skótki mogły by być tragiczne dlatego niewarzne tak naprawde dla kogo pracują, dla watyknu, rządu, bogadetego fanatyky czy moze chociarzby dla jakieść innego potęrznego wapira, stanowią ogromne zagrorzenie dla całej rasy Dzieci nocy
Oj tak to była by tragedia dla nocarzy i całej reszty wampirów, którzy odżywiają się neutralną. Jedyna szansa na przeżycie to powrót do pierwotnej metody odżywiania się prawdziwą ludzką krwią. Zostali by w ten sposób Renegatami i cały plan ujawnienia się i przymierza z ludźmi szlag by trafił.

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Watykańscy. To tylko nazwa, aby usprawiedliwić działania w imię Boga. Dzieci porywane za młodu, wpajana od początku nienawiść do wampirów, ideologia 'czystości ludzkiej krwi'. Fanatycy, ślepi fanatycy. A może na ich czele stoi właśnie wampir, który chce władzy dla siebie? Wykorzystuje ludzi, aby pozbyć się swoich pobratymców, i panować nad tymi, którzy zostaną?

Wątpie, żeby Watykan miał z nimi jakikolwiek związek. Dlaczego? Gdyby to wyszło na jaw, mieliby niezłe błoto.

Można wpaść w niezłą pętlę dywagując nad tym tematem. Odpowiedź poznamy, mam nadzieję, w 'Nikcie'.
TKM!

Awatar użytkownika
Łowca Dusz
Rekrut
Rekrut
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2007, o 18:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwic

Post autor: Łowca Dusz »

Zgodzę sie z wami. Watykańscy. ich nazwa jest z pewnością powiązana z tym co robią w imię Boga. Nie działają z rozkazu Kościoła ale być może są jakąś sektą czy coś w tym rodzaju...różnie może być. Co do tego że nie są wysłannikami kościoła mówią nam fragmenty książki (słowa wypowiedziane przez Vespera, że są to teksty wierszy itp.). Przeraża mnie jedynie ten anty symbiont...ale pewnie znajdą fabrykę gdzie to świństwo się produkuje, bo gdzieś musi, i zniszczą wszystko a Watykańskich wybiją co do jednego...bądźmy dobrych myśli :D
Stałem się śmiercią, Panem zniszczenia...

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Nimfa
Nimfa
Posty: 238
Rejestracja: 25 lut 2007, o 23:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Millenium Falcon »

Weźcie pod uwagę, że Synowie Siewcy sami nie nazywają siebie Watykańskimi. Tak mówią o nich Renegaci. Co za tym idzie, wyciąganie wniosków odnośnie tego, że ta nazwa ma usprawiedliwić ich działanie, etc. jest nieuprawnione. Sami Watykańscy do żadnych związków z Watykanem się nie przyznawali, mówili tylko o swoim Siewcy.

Awatar użytkownika
Łowca Dusz
Rekrut
Rekrut
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2007, o 18:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwic

Post autor: Łowca Dusz »

owszem, masz w zupełności rację. Ciekawe co się stało temu Siewcy, że chcą oni zlikwidować wampiry. Coraz bardziej mnie to ciekawi...:D
Stałem się śmiercią, Panem zniszczenia...

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

'Nocarz', strona 23.

'Działania krzyża i innych symboli religijnych Maria nie mówiła w ogóle. Wzmiankowała tylko, że siły parapsychiczne mogą mieć równie skuteczne działanie, jak czynniki fizyczne. Możba by tę tezę ekstrapolować na skuteczność działań podejmowanych przez ludzi silnie wierzących, ale o tym Maria nie pisała nic.'

Pierwsza, całkiem niepozorna, zapowiedź Watykańczyków? :)
TKM!

Awatar użytkownika
Łowca Dusz
Rekrut
Rekrut
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2007, o 18:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwic

Post autor: Łowca Dusz »

Możliwe i to bardzo...Maria mogła o nich wiedzieć, w końcu pracuje dla Nocarzy...
Stałem się śmiercią, Panem zniszczenia...

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

A mnie coraz bardziej zaczyna ciekawić kim jest ten tajemniczy Siewca...kim są ci Watykańscy...tyle pytań a brak odpowiedzi, mało o nich wiemy...zbyt mało.

ODPOWIEDZ