Kto jest najlepszą postacią w "Renegacie"?

czym się różni nocarz od renegata i vice versa
Awatar użytkownika
Smoq
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 207
Rejestracja: 20 lut 2008, o 13:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Smoq »

Tiro ... za sposób bycia, okruszek jak zawsze ... a po drugiej stronie barykady Aranea - dziewczyna która nie radzi sobie sama ze sobą radzi sobie z bandą renegatów ;] i Strix

Awatar użytkownika
P@tryczek
--------
--------
Posty: 28
Rejestracja: 24 lut 2007, o 10:59
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: P@tryczek »

tu sie zgodze i ma jakąs slabosc do Vespera (zadnych podpisów tu nie ma);) 8) o Striks mi chodzi (a tak wogule to kiedy bedzie nastepna częsc ??)

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

A w ogóle, to jest to napisane kilkanaście razy w odpowiednim temacie. W ogóle piszemy razem, podpis masz, (sygnaturę), a raczej nie ma w twoim zdaniu podtekstów. Zapraszam do częstszego odwiedzania forum, to bedziesz na bieżąco.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Key
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 38
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 16:27
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: Kto jest najlepszą postacią w "Renegacie"?

Post autor: Key »

Nex. Uwielbiam tego faceta. Za jego teksty, dumę i odwagę, a do tego ten wielki wysiłek wkładany w panowanie nad sobą... ;) Od razu dodam, że prywatnie mam słabość do tego typu niegrzecznych chłopców :twisted: , stąd moje zamiłowanie do tej kreacji bohatera ;)

Tiro. Ten to jest fenomenalny, chociaż ja prawdopodobnie już dawno bym go udusiła. Ale fajnie się czyta, jak wkurza innych :P

Strix. Na początku budził we mnie odrazę, prawdę mówiąc, ale później zapracował na to, by go docenić. Wierny, ekscentryczny. Ciekawa postać.
1. Profesjonaliści są przewidywalni.
2. To, że jesteś przewidywalny, nie znaczy wcale, że jesteś profesjonalistą.
-----
Michael: "Key to taka anarchistyczna prawniczka z obsesją na punkcie noży i skłonnościami sadystycznymi, którym z rozkoszą się oddaje."

Awatar użytkownika
aga
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 48
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 20:23
Płeć: Kobieta

Re: Kto jest najlepszą postacią w "Renegacie"?

Post autor: aga »

j.w., tyle że bez Tira :P

I może jeszcze dodaćdo tego Okruszka i Ictę ;)

Awatar użytkownika
Nahya
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 886
Rejestracja: 30 mar 2009, o 23:00
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kto jest najlepszą postacią w "Renegacie"?

Post autor: Nahya »

Icta w ogóle mi nie leżała... ale Nex jak najbardziej. Najlepsza postać jak dla mnie, za całokształt. Nawet Vesper mnie tak nie ruszył ;]

Awatar użytkownika
Elvarel
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 1033
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 10:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Las Ożywionego Mitu/Rogaty Gród

Re: Kto jest najlepszą postacią w "Renegacie"?

Post autor: Elvarel »

Przede wszystkim Vesper. Bo starał się jak mógł mimo, że wiatr cały czas zawiewał mu piaskiem w oczy. I ta radość, jak zobaczył, że Orzełek żyje ^^. Choć zaczynało mnie wkurzać jak nasz Vespi zaczynał myśleć rozporkiem :? ...
Hmmm... Later. Ale nic więcej nie napiszę, bo jestem po przeczytaniu Nikta ;) ...
Tiro ale dopiero od momentu pojawienia się razem z Ictą i krwią. Wcześniej mnie po prostu wkurzał ale teraz był taki pozytywnie postrzelony :mrgreen: ...
No i Icta była OK...

Poza tym jeszcze niewiele ponad 2 lata temu bym polubiła Nexa i Strixa ale że teraz to teraz to cały czas widziałam w nich wtyki. Choć przyznaję szczerze, że Strix mi imponował, szczególnie od momentu, kiedy wyszło na jaw dlaczego zgodził się pomóc Vesperowi ^^...
Telien dagorbarth IV - Nenardhon
Plcn'09
Clstrkllr Ncrz
Prkn'10
Fiolet. Pzn
Prkn'12


Dzwoni Barbie do Cindy ]:-> ...

Cevi i Elv: Ej, przeszliśmy obok lampy i zgasła!
Mith: No! Jesteśmy w formie. :D

Kur*a, czemu wciąż mamy same najgorsze pomysły, zaklął Vesper w duchu.

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Kto jest najlepszą postacią w "Renegacie"?

Post autor: Smilodon »

Bo jeśli chodzi o Strixa to tak samo jak ja uważam, prawdziwy Wojownik to prawdziwy Wojownik!!
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Key
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 38
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 16:27
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: Kto jest najlepszą postacią w "Renegacie"?

Post autor: Key »

Nahya pisze:Icta w ogóle mi nie leżała...
J.w.
W ogóle jakoś mi ta postać nie pasowała. Taka dobra, miła, uczynna i opiekuńcza. Bleh. Mdła. Może i miała swój urok, co widać po komentarzach panów, ale ja jakoś do niej przekonana nie jestem. Nie mój charakter ;]
1. Profesjonaliści są przewidywalni.
2. To, że jesteś przewidywalny, nie znaczy wcale, że jesteś profesjonalistą.
-----
Michael: "Key to taka anarchistyczna prawniczka z obsesją na punkcie noży i skłonnościami sadystycznymi, którym z rozkoszą się oddaje."

Lii
--------
--------
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2009, o 11:25
Płeć: Kobieta

Re: Kto jest najlepszą postacią w "Renegacie"?

Post autor: Lii »

Nex, Strix... Strix, Nex, czasem Vesper, Icta i Nidor... Ale dlaczego wszyscy zapominają o Echisie?

Moim zdaniem to najciekawsza postać, najbardziej prawdziwa i tragiczna. Nie, nie naiwny Vesper, nie niezrównoważona Aranea, nie zgnębiony Nidor, a już na pewno nie Nex.
Dlaczego?
Echis jest przedstawiony jako jedna z postaci, dla których wampiryzm jest darem, wyniesieniem ponad "mizerną ludzką egzystencję". Jednocześnie sam nie zdając sobie z tego sprawy, jest jedną z najbardziej ludzkich postaci: ze słabościami, których nie potrafi przezwyciężyć, z lękami, które ukrywa, z egoistycznymi pragnieniami, z którymi walczy na co dzień, nie zawsze wygrywając. A przy tym wszystkim nie jest pozbawiony uczuć, choć takiego zgrywa. Odpowiedzialność, lojalność, a przede wszystkim miłość, bezwarunkowa i gotowa do najwyższych poświęceń.
I jakże słodko-gorzką ironią jest, że ten "ludzki wampir", który uważał wampiryzm za błogosławieństwo, na powrót stał się "tylko człowiekiem".

Echis jest postacią piękną w swym niechcianym człowieczeństwie.
Homo sum...

Awatar użytkownika
Wednesday
Podporucznik Nocarzy
Podporucznik Nocarzy
Posty: 755
Rejestracja: 15 gru 2008, o 08:50
Płeć: Mężczyzna

Re: Kto jest najlepszą postacią w "Renegacie"?

Post autor: Wednesday »

Kto zapomniał, ten zapomniał.. Wypraszam sobie, piękna Renegatko.

W innym temacie nadmieniłem już, że Echis jest moją ulubioną postacią - najbardziej zróżnicowaną i najciekawszą. Szczególnie podobały mi się jego rozmowy z Vesperem (obie miały miejsce już w Nikcie chyba..), oraz ogólny charakter i podejście do spraw.

Witam na forum ;]
Summum ius, summa iniuria.

Daj mi szkockiej, umieram z głodu.

Lii
--------
--------
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2009, o 11:25
Płeć: Kobieta

Re: Kto jest najlepszą postacią w "Renegacie"?

Post autor: Lii »

Wybacz, Wojowniku. "Wszyscy" było zbyt dużym uogólnieniem z mojej strony.
Podzielam Twoje zdanie i cieszę się, że nie jestem odosobniona w swoich poglądach. Aczkolwiek wbrew pozorom Echis nie jest moją ulubioną postacią. Jest moim zdaniem najciekawszą, "najlepszą" (cokolwiek to znaczy) z literackiego punktu widzenia. Niemniej najbardziej lubię (cóż za niespodzianka) Nexa.

Dziękuję.
Homo sum...

Awatar użytkownika
Ghash
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 37
Rejestracja: 15 cze 2009, o 18:14
Płeć: Kobieta

Re: Kto jest najlepszą postacią w "Renegacie"?

Post autor: Ghash »

<buduje ołtarzyk Strixowi i zabiera się do zrobienia swojego Cichowęża z zapałek> Uwielbiam! *.*

A Echis kojarzy mi się z takim hmmm Gollumem z LoTRa i chodzi oczywiście o charakter, czy cos takiego. Tylko o umiejscowienie w powieści. Gollum w sumie jest tak trochę z boku tego wszystkiego, a mimo to zwraca na siebie uwagę, bo jest zupełnie inny na tle głównych bohaterów.
"Lubię chleb, więc sobie zjem i po brzuchu się poklepię"

leuke-chan.deviantart.com

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re:

Post autor: Czosnek »

Smoq pisze:Tiro ... za sposób bycia, okruszek jak zawsze ... a po drugiej stronie barykady Aranea - dziewczyna która nie radzi sobie sama ze sobą radzi sobie z bandą renegatów ;] i Strix
Dyskutowałabym. Aranea radzi sobie świetnie nie tylko ze swoją Bandą Renegatów.
Sama ze sobą żyje w zgodzie i do twarzy jej w koszulce nocnej z napisem:
"I love me" :P
Ostatnio zmieniony 17 sie 2009, o 10:46 przez Czosnek, łącznie zmieniany 1 raz.
Czosnka

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Kto jest najlepszą postacią w "Renegacie"?

Post autor: Smilodon »

ja bym jednak powiedział, że miała lekkie kłopoty z tym i dlatego to Nex został nowym lordem. Cóż dziewczyna ma kłopoty sercowe, a jak wiadomo zakochana kobieta to zła kobieta.... :twisted:
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

ODPOWIEDZ