Kto jest najlepszą postacią w "Renegacie"?

czym się różni nocarz od renegata i vice versa
Awatar użytkownika
Aiven
Pan/Pani Domu Krwi
Pan/Pani Domu Krwi
Posty: 198
Rejestracja: 6 lut 2008, o 19:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nigdzie :P
Kontakt:

Post autor: Aiven »

A wierzyłbyś człowiekowi, który Cię zdradził i mówi nagle o wielkim planie przez kom? Czy raczej wolałbyś dostać dowód zaufania itp jako rozmowę w 4 oczy? ;> Bo przez kom to ja bym olał... A szczęście swoją drogą :)

Awatar użytkownika
Anirin
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 270
Rejestracja: 9 lut 2008, o 02:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: "a Ty wampir z probówki jesteś" - X-76 ;)
Kontakt:

Post autor: Anirin »

Aiven pisze:A wierzyłbyś człowiekowi, który Cię zdradził i mówi nagle o wielkim planie przez kom? Czy raczej wolałbyś dostać dowód zaufania itp jako rozmowę w 4 oczy? ;> Bo przez kom to ja bym olał... A szczęście swoją drogą :)
Jakbyś był policjantem, zadzwoniłby do Ciebie terrorysta i powiedział, że mają zamiar wysadzić, nie wiem, Pałac Kultury - zignorowałbyś to? Myślę, że nawet gdyby był to Twój były przyjaciel, a może właśnie dlatego, powiadomiłbyś swojego przełożonego. W każdym razie nie olałbyś tego na 100%. ;)
Zrenegacona Winorośl. ;)

Awatar użytkownika
Ines Roux
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 34
Rejestracja: 28 lut 2008, o 22:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ines Roux »

Najlepsza postać? Oczywiście, że Nex. Dawno nie natknęłam się na tak intrygującą postać. Podoba mi się ten facet, tak infantylnie pozwole sobie stwierdzić, że to mój typ. I zabija tekstami, poskładał mnie 90% swoich wypowiedzi xD Ma facet klase umie się zachować i odnaleść w każdej sytuacji. I jest naprawdę cholernie inteligentny.

No i Strix. Jest intrygujący uważam. I taki... jak to określić... gorzki? Sorry za słowo, ale tylko to mi pasuje, właśnie nie zgorzkniały, to nie to, ale jest w tym wszystkim wokół niego coś gorzkiego. Cała ta otoczka postaci, jego zachowania, Cichowąż, to czym się zajmuje i to jaki ma stosunek do przeszłości, to jak traktuje Vespera. Wszystko to składa się na coś naprawdę wyszukanego i jak dotąd przeze mnie nie spotykanego.
http://mercythompson.cba.pl
I read a book about the self, Said I should get expensive help

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Ines Roux pisze:Najlepsza postać? Oczywiście, że Nex. [...]
No i Strix.
Zaczyna dobrym ruchem, pierwszy post - pierwsze punkty u mnie.

Aby podsumować ten udany debiut, przedstaw się jeszcze w odpowiednim wątku.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Gato
Amatorka
Amatorka
Posty: 23
Rejestracja: 2 mar 2008, o 02:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Gato »

Moi faworyci to Tiro (rozbraja mnie po prostu, a to jak łatwo dostosowuje się do sytuacji typu konieczność przebywania wśród renegatów stanowi miłą odmianę po tych wszystkich problemach i rozterkach Vespera) i Icta (bo ma w sobie dobro, ciepło, wrażliwość et cetera), a także niezmiennie od czasu "Nocarza" Nidor i Okruszek.
TEZA - ANTYTEZA - SYNTEZA

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

A teraz mnie mozecie zabic bo dla mnie Tiro nie kims bardzo znaczacym, fakt nadje troche kolorytu i toworzy swoisty klimat natomiast ja bym sie nie doszukiwal w tej postaci wiekszj glebi ;)

Latwo sie nie sprzedam bedzie wojna :)
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Jak każda postać, Tiro ma swoją rolę. Cały myk w książkach Magdy jest taki, że każdy z bohaterów ma/będzie miał swoje pięć minut. Np okaże się kompletnie inny niż do tej pory. Nie wiem, ale tak mi wychodzi z całości książki. Może ja już świra dostaję po Analizie dzieła literackiego, ale nawet Tiro będzie miał coś do zrobienia i pokaże na co go stać.

Mnie też możecie zabić. Jedyną postacią co do której nie spodziewam się zmian, jest żona Okruszka. No chyba, że ją też zwampirzą ;)
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Nieznany
Referent
Referent
Posty: 41
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 17:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KGB
Kontakt:

Post autor: Nieznany »

Nex. Mimo wszystko i za wszystko. Przede wszystkim za to, że nie zapomniał, że jest "tylko" Winoroślą. :) I za to, że wyzwolił się nieco spod władzy oczu Lorda Renegata. Mimo wszystko był oparciem dla Vespera.

Hmm... i jednak Strix. Na początku jest mocno wkurzający, ale z czasem wzbudza cierpką sympatię. Nie jest słodki i nie jest gorzki, jest cierpki. Ot - stary wampir, który wszystko już widział i wszystko przeżył. Myślę, że mimo całej począykowej nienawiści nikt nie zrobił tyle dla Vespera wśród Renegatów, co on, choć odbyło się to na jego cierpki sposób. :)
Zastanawiam się nad podpisem. ;)

Awatar użytkownika
Anirin
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 270
Rejestracja: 9 lut 2008, o 02:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: "a Ty wampir z probówki jesteś" - X-76 ;)
Kontakt:

Post autor: Anirin »

I już masz plusik ode mnie na wstępie. ;) Dwa wspaniałe wampiry, które zawsze pomogą, gdy masz problem. Do których zawsze możesz się zwrócić po radę (Strix jest w tym wypadku idealny. Choć nie jest przyjaznym nauczycielem, jego nauki są niezwykle cenne) lub przyjść, pogadać, jak kumpel z kumplem, przy okazji analizując obecną sytuację na froncie (uutaj rewelacyjny jest Nex. Ten wampir sprawia, że praca nigdy nie staje się nużącym obowiązkiem). Te dwie postacie to, moim zdaniem, wampiry idealne. ;)
Zrenegacona Winorośl. ;)

Awatar użytkownika
Nieznany
Referent
Referent
Posty: 41
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 17:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KGB
Kontakt:

Post autor: Nieznany »

już masz plusik ode mnie na wstępie.
Dzięki. :)

Cóż, trudno się z Tobą nie zgodzić. Można by jeszcze dodać do listy dziwnie sympatycznego Okruszka, ale po co? Przecież to tylko człowiek. :twisted:

:wink:
Zastanawiam się nad podpisem. ;)

Awatar użytkownika
Anirin
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 270
Rejestracja: 9 lut 2008, o 02:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: "a Ty wampir z probówki jesteś" - X-76 ;)
Kontakt:

Post autor: Anirin »

Nieznany pisze: Cóż, trudno się z Tobą nie zgodzić. Można by jeszcze dodać do listy dziwnie sympatycznego Okruszka, ale po co? Przecież to tylko człowiek. :twisted:
No, widzę, że się doskonale rozumiemy. :) Nie zapominaj o naszej ofercie. Pasowałbyś do nas.
:)
Zrenegacona Winorośl. ;)

Awatar użytkownika
Nieznany
Referent
Referent
Posty: 41
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 17:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KGB
Kontakt:

Post autor: Nieznany »

Jestem wierny swojemu Lordowi itd. itp. ;) :P
Zastanawiam się nad podpisem. ;)

Awatar użytkownika
Szincza
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 33
Rejestracja: 3 maja 2008, o 21:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z pod łóżka
Kontakt:

Post autor: Szincza »

Ja z kolei najbardziej przepadam za Vesperem. Nie wiem, cholera, jakoś intryguje mnie ta postać. Jego zdolność do przystosowania się do sytuacji, jego przemiana [ Nocarz ------> Renegat, mówie tu też o zachowaniu, najpierw posłuszny, rozżalony piesek, później sarkastyczny, twardy i konsekwentny facet ]. Oprócz niego jest jeszcze Strix. Ot taki sobie silny, stary wampir-papa, którego nic już nie zaskoczy. Szanujący pewne wartości [ honor i lojalność przedewszystkim ] Nex ? Może w pewnym stopniu. Podoba mi się jego zdolność chłodnej kalkulacji, oceny sytuacji. Alexa też lubiłem i szkoda mi go było... :P
Tacgnol VS Longcat --------> CATNAROK !!!

Awatar użytkownika
P@tryczek
--------
--------
Posty: 28
Rejestracja: 24 lut 2007, o 10:59
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: P@tryczek »

Icta Icta Icta i jeszcze raz Icta on ma cos w sobie pociągającego idobrego chociaż jest wampirem! :shock:
Ostatnio zmieniony 30 maja 2008, o 17:57 przez P@tryczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wiśnia
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 133
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: Wiśnia »

Według mnie najlepszą postacią jest Strix. Stary , doświadczony wampir który dużo zobaczył i którego nikt ani nic nie zaskoczy. :D

ODPOWIEDZ