Przydział Rang

Który Ród jest Twoim? Wybierz lub pozostań zombiakiem ;)
Awatar użytkownika
A.Mason
Wrażencjusz R.P.M.
Wrażencjusz R.P.M.
Posty: 156
Rejestracja: 20 lip 2006, o 00:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z MONu
Kontakt:

Przydział Rang

Post autor: A.Mason »

Wyjasnienie od Madzika:

Na dzień dobry każdy rejestrujący się jest zombiakiem.

Zombiak to taki wampir, który został zrekrutowany nie przez Lorda, tylko przez innego wampira - czyli zainfekowany słabszym symbiontem. Ogólnie dziesiąta woda po wampirzym kisielu. Plącze się takie bezrozumnie, je byle co, pozostałe wampiry gardzą nim i pomiatają... Niefajnie jest być zombiakiem, oj nie.

Trzeba więc czym prędzej odszukać dział "Rekrutacja do Rodu", przyjrzeć się wywieszonym tam ofertom i zadeklarować lojalność któremuś z Lordów.

I wtedy już Lord się zajmie swoim podopiecznym, wyznaczy mu rangę i bedzie pilnował, by wraz z przybywaniem postów wampir uzyskiwał stosowne stanowiska. W razie braku należytej opieki ze strony Lorda, można zgłaszać skargi i wnioski do inanitów (czyli grona administratorsko-moderatorskiego).

Reklamacji powyższego jak na razie nie uwzględnia się. Czas przedkładania wniosków i propozycji był niepomiernie długi, azaliż minął bezpowrotnie. Pierwszy remanent sporządzony zostanie stosowną porą, nie prędzej jednak, niż za kilka miesięcy od wdrożenia systemu.

Miłego Rodowania!



Z tego miejsca pragnęliśmy wyrazić szczególne podziękowania dla forumowiczów (w kolejności alfabetycznej):

Acerola
Aigam
Falk von Breslau
Karola
K.Night Coleman
psychotique
Urdghgag
X-76
Zelgadis


za ich nieoceniony wkład i poświęcenie dla dobra Sprawy :D

/kolejne oklaski/

Dziękujemy Wam serdecznie!

/burza oklasków, wiwaty, owacje na stojąco, confetti, dziewczęta z kwiatami, salwa honorowa, sztuczne ognie, trzęsienie ziemi, wybuch wulkanu... stop/

Podpisano: grono administratorsko-moderatorskie w składzie:
A.Mason
Bebe
Harna
Ika
Madzik

:D
Ostatnio zmieniony 28 lis 2006, o 00:57 przez A.Mason, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Hmm... no przynam, że mam nie lada dylemat....

Abstrahując tego, że charakterystyki rodów pozostawiają straszny niedosyt; nie dość, że Winorośle, które miałam od dłuższego czasu na oku, jawią się jako zbieranina różnej maści zniewieściałych artystów i plastikowych króliczków wypinających się przed każdym, kto ma ochotę je bzyknąć, to na dodatek jeszcze Madzik wrzuciła do niego hochsztaplerów i wydrwigroszy :mrgreen:

No i co tu zrobić teraz.... przyłączyć się do tegoż rodu i rozpocząć zakrojoną na szeroką skalę kampanię informacyjną, celem wytłumaczenia wszystkim, że Madzik myli się co do Winorośli, i że stanowią one w istocie bliski odpowiednik znanych z Wampira Maskarady Torreadorów, czy też odpuścić i wybrać inny ród.... Obrazek

Eh, ciężki orzech do zgryzienia Obrazek
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Biorąc po uwagę, ile jest rodów, a ile różnych odchyłów charakterów, to nigdy nie będzie się idealnie pasować do jednego.
Lepiej być Winoroślą niż zombie. :)

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

No czy ja wiem, czy lepiej...... :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Lepiej. Zombie wolniej się ruszają, i łatwiej je ustrzelić. :P

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Masz rację. Poniekąd. Ale tylko przy założeniu, że śmierć to problem Obrazek
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Re: Przydział Rang

Post autor: Falk »

A.Mason pisze:
Z tego miejsca pragnęliśmy wyrazić szczególne podziękowania dla forumowiczów (w kolejności alfabetycznej):

Acerola
Aigam
Falk von Breslau
Karola
K.Night Coleman
psychotique
Urdghgag
X-76
Zelgadis
Nie wiem, na czym polegają moje zasługi, ale proszę bardzo. (jak nauczyło mnie życie i moja podstawówka- Jak dają - bierz, jak biją - spier... uciekaj ;)).

A teraz będę miał dylemat, do któego rodu wstąpić, ech...
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

psychotique pisze:Masz rację. Poniekąd. Ale tylko przy założeniu, że śmierć to problem
Anihilacja to problem.

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Nie zawsze. Dla niektórych na przykład, bywa oczekiwanym z niecierpliwością wybawieniem.
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Alienor »

Jak Psychotique mam dylemat, tylko jeszcze nie rozwiązany. Na razie zombiaczo porykuję... Winorośle? Jeśli mają coś z magowych Werben, to pasuje. Nocarze? Ach ten czar munduru, jak powiedziała Lord Viticula. Uff.
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Alienor - atakuj Winorośle. Mundur mundurem, ale tam ścinają włosy na krótko i książek nie czytają. :)

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Bebe pisze:Alienor - atakuj Winorośle. Mundur mundurem, ale tam ścinają włosy na krótko i książek nie czytają. :)
Jak ojciec mówił mi o swoim pobycie w wojsku, to wniosek był taki, że poza czytaniem ksiażek, graniem w pingponga i chlaniem na umór niewiele było do roboty ;).

Ja myślałem, czyby nie zostać żywieniowcem. Czemu? Bo nikt się tam nie pchał. Ale zdecydowałem się na wojowników i mam teraz stopień oficerski ;).

W sumie każdy ród jest dobry; w końcu to typologia, a nie klasyfikacja (że pozwolę sobie zaszpanować wiedzą z zakresu logiki ;)).
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Falk von Breslau pisze:Jak ojciec mówił mi o swoim pobycie w wojsku, to wniosek był taki, że poza czytaniem ksiażek, graniem w pingponga i chlaniem na umór niewiele było do roboty ;).
Źle kombinujesz. To jest ciężka praca. Nazywa się: utrzymywanie gotowości bojowej. :)

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Wiesz, ale to bylo wojsko bazantow, podchorazych w sensie.

Chociaz utrzymywanie gotowosci bojowej tez fajnie brzmi ;).
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Alienor pisze:Jak Psychotique mam dylemat, tylko jeszcze nie rozwiązany. Na razie zombiaczo porykuję... Winorośle? Jeśli mają coś z magowych Werben, to pasuje. Nocarze? Ach ten czar munduru, jak powiedziała Lord Viticula. Uff.
Alienorze, dołącz do Naukowców! Obrazek

Wprawdzie Madzik poskąpiła informacji również i na temat tego rodu, ale.... zawsze możemy przyjąć na swój własny użytek, że Naukowcy przypominają pod wieloma względami znanych z Wampira: Maskarady Kiasydów.

Tylko się nie wygadaj. Niech to będzie nasza tajemnica, bo Madzik gotowa jeszcze zdementować, zrobić z Naukowców jakichś zniewieściałych pokurczy, i wtedy lipa.... Obrazek
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

ODPOWIEDZ