Komentarze wszelakie

Który Ród jest Twoim? Wybierz lub pozostań zombiakiem ;)
kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Post autor: kai »

Wiśnia pisze:A, kai przez prawdziwą krew wielu wampirom padło coś na mózg :cry: i jeśli jeszcze nie zrozumiałaś to ty popełniłaś błąd idąc do renegatów.
poczekam aż powiesz mi to w twarz... a właściwie w lufę gdy bedę do Ciebie celowac... ciekawe czy wtedy też bedziesz takie wyszczekany psiak...

edit:

Anni on jest jeszcze zombiakiem :D macie niedobór Nocników ze na zombiaków sie juz rzucacie?
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
Rogal
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 669
Rejestracja: 8 wrz 2007, o 11:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Rogal »

Witam nowego Nocarza, rozgość się.
What is your life?
My Honour is my life.
What is your fate?
My duty is my fate
CODEX OF BLACK TEMPLARS

Tata, tata! Biją Renegata!!

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

kai, ależ on już jest nasz, tylko wy, renegaci, macie jakiś opóźniony przepływ informacji :P Nie moja wina :twisted:

EDIT: no i przejrzyj sobie wątki rekrutacyjne...nie wiem, kto tu się powinien rzucać :twisted:
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Post autor: kai »

rzucać?że niby My? niby na co ?
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
Smoq
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 207
Rejestracja: 20 lut 2008, o 13:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Smoq »

A na wieść, że kolejni wybierają tą dobrą stronę i idą do nas. W końcu młode wampiry rozumieją, że to jest najlepsza dla nich droga. Nie chcą być niewolnikami prawdziwej krwi i tych wszystkich śmieci które w niej pływają. To jest odrażające co ta krew może zrobić z tak porządnymi wampirami. ;]

Awatar użytkownika
Mysz258
Nimfa
Nimfa
Posty: 809
Rejestracja: 5 sie 2007, o 14:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Torunia
Kontakt:

Post autor: Mysz258 »

*Stoi sobie obok przyglądając się tym wszystkim spersonifikowanym wypowiedziom pijąc czerwone wino jak na winorośl przystało. Po chwili mówi:*

Witaj Wiśnio. Wojownicy to dobry ród, lecz widząc Twoją ksywkę jestem zdania, ze powinieneś dołączyć do Winorośli.
Manewry IV - Wodny Świat

Ludzie byli dawniej bliżsi sobie.
Musieli.
Broń nie niosła daleko.

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

wstrzasajace.....ale Ultor zatwierdzil ten tekst prawda ?? ( ot i zaraz trza bedzie znow wydzielic kolejny watek podsycajacy ncarsko-renegacki Flame :) )
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

Smoq pisze:A na wieść, że kolejni wybierają tą dobrą stronę i idą do nas. W końcu młode wampiry rozumieją, że to jest najlepsza dla nich droga. Nie chcą być niewolnikami prawdziwej krwi i tych wszystkich śmieci które w niej pływają. To jest odrażające co ta krew może zrobić z tak porządnymi wampirami. ;]
Nie tłumacz im. Oni naprawdę mają przeżarte mózgi i trzeba im wszystko jak zombiakom wykładać. PO KO-LE-I ŁA-TWY-MI SŁO-WA_MI.

No, to nam się offtop zrobił :P Któryśset tam.
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

To ja powitam Wiśnię w szeregach Nocarzy! Witaj rekrucie!
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Post autor: kai »

bedzie łatwiej jak dokończymy dyskusję tutaj .... : -> http://www.nocarz.pl/forum/viewtopic.ph ... &start=165
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
Kot w kapeluszu
Nimfa
Nimfa
Posty: 321
Rejestracja: 6 cze 2007, o 21:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dublin/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kot w kapeluszu »

Ja też witam. Widać, że prawdziwy, gorliwy, oddany fanatycznie sprawie Nocarz. Do takich najłatwiej się celuje. :-D
Nieważne jak kręta jest ścieżka
I jakie kary mi pisane
Ja jestem panem mego losu
Jam mojej duszy kapitanem.

Awatar użytkownika
Wiśnia
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 133
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: Wiśnia »

Mysz258 pisze:*Stoi sobie obok przyglądając się tym wszystkim spersonifikowanym wypowiedziom pijąc czerwone wino jak na winorośl przystało. Po chwili mówi:*

Witaj Wiśnio. Wojownicy to dobry ród, lecz widząc Twoją ksywkę jestem zdania, ze powinieneś dołączyć do Winorośli.
Masz coś do tego jak się nazywam? A uważaj Kocie w kapeluszku żebym ja do ciebie nie celował.

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Myszowaty pewnie tylko chcial dopasowac twoj owocowo-wazywny nick do rodziny tworcow roslinowatych i zapewne przebija tutaj akcent checi wypica butelki 5* AB rH- choc ja osobiscie wole te z grupy 0 ;). A co do strzelania do Kota to wiedz ze to jest Nasza zdradziecka Winorosl i strzelajac do niego obierasz sobie za wrogow wszytkich renegatow ale to chyba niewiele zmienia gdyz poniewaz iz i tak jestesmy worgami ;)
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Wiśnia
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 133
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: Wiśnia »

No cóż takie życie...pozagrobowe. :D

Awatar użytkownika
Mysz258
Nimfa
Nimfa
Posty: 809
Rejestracja: 5 sie 2007, o 14:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Torunia
Kontakt:

Post autor: Mysz258 »

Bardzo możliwe, że chodziło mi o to co napisał Mc, ale ponieważ jestem prosty uczeć Liceum to nie zrozumiałem xD!!

Joke :P. Mc powiedział dobrze, tyle że źle, bo mi chodziło o fakt, iż z wisienek robi się wina domowe :). A więc wiśnie i winogrona powinny trzymać się razem, a tutaj, o! Odszczepieniec, który zapragnął walczyć i skończyć jako kompot, a nie szlachetny napój bogów :P!
Manewry IV - Wodny Świat

Ludzie byli dawniej bliżsi sobie.
Musieli.
Broń nie niosła daleko.

ODPOWIEDZ