Komentarze wszelakie

Który Ród jest Twoim? Wybierz lub pozostań zombiakiem ;)
Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Qadesh »

poohaty pisze: czy może Kane coś o mnie powie
poohaty, taka bliska komitywa Renegata z Synem Siewcy...? Pachnie mi tu zdradą i antysymbiontem.. :twisted:
Renegactwo z polecenia Watykańskich... V kolumna... :twisted:


Kane
, a może go w Winoroślach nie chcieli... Taki Tiro nieszczęsny, błąkał się po Rodach...

Awatar użytkownika
Zamoyski
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2008, o 00:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Zamoyski »

No, no, chwila nieobecności i jakie zaległości się porobiły. :)
Poohaty... na Ukrytego, skąd wy wzięliście tego gościa?? Widać, że zgniłe jajo ktoś wam podrzucił (Kane, ty lisku! :twisted: ). Raz piszesz że będziesz strzelał do wszystkich, potem, że może warto porozmawiać, za chwilę znowu obiecujesz wyszukane tortury (nie, ani trochę nie trąci to prymitywnym, bezrozumnym sadyzmem). Raz twierdzisz że gupie Nocarze piją syf, potem piszesz że sztuczna faszerowana jest spoko. :shock: Toż to wśród Renegatów herezja, zakrawa na zdradę! 8) Masz, młody, jakieś straszliwe rozchwianie emocjonalne, ale cóż, zrzucę to na karb niedawnej rekrutacji, widać jeszcześ z szoku nie wyszedł. Usiądź, ostygnij. Bo jeszcze w swym zapamiętaniu napyszczysz Ukrytemu, co się może źle skończyć... :D Inna sprawa to Twoje zapędy winoroślarskie, każdą wypowiedź walisz wierszem białym, gdzieniegdzie rymowanką. Na Świętego Doniczego! Pisz inline i używaj znaków przestankowych! I daruj se te rymy częstochowskie, będzie o niebo łatwiej zrozumieć o co ci się rozchodzi (jeżeli w ogóle o cokolwiek...). ;>
Na koniec - walka walką, Twoje dewiacje Twoją sprawą, ale odwal Ty się od kotów, kurczaków, koni i innych stworzeń. Bo cię wyciągnę choćby spod biurka Nexa i papę obiję, że Cię rodzony Lord nie pozna! :evil:

PS. Renegaci używają snajperów tak samo jak Nocarze.

PS2. Część krwi, pozyskiwanej z PCK oraz analogicznych i różnych innych organizacji na całym świecie, z której mamy sztuczną, idzie dla Renegatów. Twierdzisz że 2 razy Nikta czytałeś? Może od tyłu albo do góry nogami? :P :twisted:

PS3. Fevre Dream! Ty zdradziecka świnio! :plask: Lupus, Pablo! Przyznajcie się, że męczyliście chłopaka bezustannie, aż się załamał! Pewnie cichaczem prawdziwej do herbaty dolewaliście! Podstępni dilerzy! :twisted: :mrgreen:
Tata! Tata! Biją renegata!!

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Magnus »

Zamoyski pisze: Na koniec - walka walką, Twoje dewiacje Twoją sprawą, ale odwal Ty się od kotów, kurczaków, koni i innych stworzeń. Bo cię wyciągnę choćby spod biurka Nexa i papę obiję, że Cię rodzony Lord nie pozna! :evil:
+2 :twisted:
TKM!

Awatar użytkownika
Fevre Dream
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 90
Rejestracja: 7 gru 2008, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Fevre Dream »

Zamoyski pisze: PS3. Fevre Dream! Ty zdradziecka świnio! :plask: Lupus, Pablo! Przyznajcie się, że męczyliście chłopaka bezustannie, aż się załamał! Pewnie cichaczem prawdziwej do herbaty dolewaliście! Podstępni dilerzy! :twisted: :mrgreen:
Wiesz najchętniej do inanitów bym wstąpił, ale niestety nie można samemu się powołać a że nocarze trochę się przyczynili do zabicia bohaterów, których ceniłem to przystałem do tzw. "mniejszego zła" :mrgreen: :twisted:
Came a time
When every star fall brought you to tears again
We are the very hurt you sold
And what’s the worst you take (worst you take)
From every heart you break (heart you break)
And like a blade you stain (blade you stain)
Well, I've been holding on tonight


Awatar użytkownika
Zamoyski
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2008, o 00:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Zamoyski »

Do czyjejż to śmierci przyczynili się Nocarze?? :shock: Jeśli dobrze pamiętam, to tylko na początku Attagena, później, zdaje się, Alexa. Jak Alex przez jakiś czas występował w książce, to Attagen jest postacią epizodyczną.
Tata! Tata! Biją renegata!!

Awatar użytkownika
Kirs
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 155
Rejestracja: 23 lis 2008, o 00:03
Płeć: Mężczyzna

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Kirs »

ekhem
Kilku renegatów w Polfie Tarchomin jeszcze ... :twisted: :twisted:
Spoważniałem...
Nie jestem już dzieciuchem nabijającym bezsensu posty.....

Awatar użytkownika
Zamoyski
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2008, o 00:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Zamoyski »

Nie no, w ogóle to wielu, chodziło mi o konkretnych bohaterów, bo chyba o nich pisał Fevre Dream. Kogoś, kogo można polubić, przywiązać się.
Tata! Tata! Biją renegata!!

Awatar użytkownika
Kirs
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 155
Rejestracja: 23 lis 2008, o 00:03
Płeć: Mężczyzna

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Kirs »

ahaaa... takich to nie pamiętam żeby zabijano.... tylko alex i attagen ale ich już wymieniłeś...

Podobna liczba renegatów padła z rąk watykańskich.. (nie chodzi mi juz o głównych bohaterów)
Spoważniałem...
Nie jestem już dzieciuchem nabijającym bezsensu posty.....

Awatar użytkownika
Wednesday
Podporucznik Nocarzy
Podporucznik Nocarzy
Posty: 755
Rejestracja: 15 gru 2008, o 08:50
Płeć: Mężczyzna

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Wednesday »

Pomijasz całą treść 'Renegata' kiedy to Nocarze i Renegaci wyrzynali się systematycznie, ale bez wiedzy głównego bohatera, który zajęty jest w tym czasie Watykańskimi.

Ale fakt, nie pamiętam jakiś ważnych fabułowo, rengackich bohaterów zabitych przez Nocarzy.

@Kirs.

napisałeś, że podobna liczba renegatów zginęła z rąk Watykańskich, jak i z rąk Nocarzy. Co moim zdaniem nie jest prawdą, bo z rąk Nocarzy zginęło ich więcej, w 'Renegacie'. O zaciętym konflikcie nocarsko-renegackim, można się troszeczkę dowiedzieć z komentarzy Nex'a, a później ( w 'Nikt'cie' ) także Nidora ( zabicie nocarskiego majora ).

Twój komenatrz za to wniósł bardzo dużo do wątku..
Ostatnio zmieniony 21 gru 2008, o 20:42 przez Wednesday, łącznie zmieniany 1 raz.
Summum ius, summa iniuria.

Daj mi szkockiej, umieram z głodu.

Awatar użytkownika
Kirs
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 155
Rejestracja: 23 lis 2008, o 00:03
Płeć: Mężczyzna

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Kirs »

No właśnie więc nie wprowadziłes nic nowego do wątku hehe :D :D :D
Spoważniałem...
Nie jestem już dzieciuchem nabijającym bezsensu posty.....

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Acerola »

poohaty pisze:innanici bedą mi mówili co mam robić?
to kiedy nauka aportowania
na zawołanie szczekania?
może mi bedziecie mówić
czy na rękach czy na nogach mam chodzić?
INanici. To raz. Dwa: w którym miejscu mojego posta odnajdujesz jakieś rozkazy? Czytaj ze zrozumieniem. Zasugerowałam żebyś przyhamował i zrobiłam to nie w kontekście przepychanek nocarsko-renegackich, tylko z pozycji moderatora tego forum, bo zaczynało się robić niemiło. Te pierwsze mają smaczek i są zabawne, kiedy ludzie coś o sobie wzajemnie wiedzą i kiedy posty są pisane z wyczuciem - zabawa jest dopóty, dopóki zachowane jest rozgraniczenie między tym co rzeczywiste a tym, co stworzone w realiach Nocarza. Bez odpowiedniego nastawienia i luzu - ani rusz.
poohaty pisze:A tak By The Way
fakt troszke za bardzo się rozkręciłem
ale chyba paru gości
zanacznie ożywiłem
Nic nie wiesz o tych "paru gościach", nie masz pojęcia jak zachowywali się wcześniej i przede wszystkim - czy potrzebowali ożywienia a twierdzisz, że tego dokonałeś. O dzięki Ci, łaskawco, normalnie gdyby nie Ty, nudno by tu było jak u cioci na imieninach. Ludzie tacy smętni, że masakra, strach patrzeć.
poohaty pisze:kto bedzie chciał mnie poznać
w swoim czasie mnie pozna
czy to sam coś o sobie napisze
czy może Kane coś o mnie powie
a jeśli ktoś chce to czemu nie
na PeWu nawet komuś coś opisze
Widzisz, jest pewna niepisana reguła, dyktowana dobrym wychowaniem - kiedy wchodzisz w nowe środowisko nie oczekuj, że ludzie zobaczą w Tobie Boga wcielonego i pozabijają się wzajemnie, byle tylko Cię poznać. W praktyce oznacza to, że należy się PRZEDSTAWIĆ. Nie oczekuję, że zamieścisz tu swoje pełne CV, życiorys i listę zwierzeń ale pewne podstawy mógłbyś - byłoby miło - zachować.
Ludzi poznaje się nie tylko po tym, napiszą o sobie ale również po tym jak piszą w innych działach - zachęcam byś poudzielał się w różnych wątkach na forum, bez stwarzania "ciśnienia" nocarsko-renegackiego.
Nie musisz tego oczywiście robić, to Twoja wola, jednak wtedy nie będzie mile widziana Twoja aktywność w międzyrodowych sporach.
poohaty pisze:A tymczasem pozdrawiam was Dzieci Dnia i Nocy
I niech każde z nas odrębną ścieżką kroczy
Nie wchodźmy sobie za bardzo w parade
bo znów rozpoczniemy "krwawą olimpiade"
nie bedzie tu medali i szcześcia
bedą za to kule i mnóstwo nieszczęścia
Zestawienie "szczęścia" i "nieszczęścia" to nawet nie rym. Ale do przesłania sam mógłbyś się ustosunkować.
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Awatar użytkownika
Kirs
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 155
Rejestracja: 23 lis 2008, o 00:03
Płeć: Mężczyzna

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Kirs »

Pierwsza porzadna osoba która przemówiła mu do rozsadku... hehe
(a tak poza tematem to looknij do Varii bo jest niezły offtop w temacie najgorszy dzień.....)
Spoważniałem...
Nie jestem już dzieciuchem nabijającym bezsensu posty.....

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Qadesh »

Ace ma to w obowiązkach służbowych. Szczerze mówiąc, czekałam na taki post... I się nie zawiodłam :twisted: [bezwstydnie się modowi podlizuje...]

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Acerola »

Kirs pisze:(a tak poza tematem to looknij do Varii bo jest niezły offtop w temacie najgorszy dzień.....)
A może frytki do tego? :roll:
Najpierw naspamować, narobić burdelu a potem wysłać moda, niech sprząta. Jasssne.
Tak się składa, że to jeden z MOICH gorszych dni, więc biada wam offtopiarze... :evil:

Qadesh... Cała przyjemność po mojej stronie :twisted:
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Qadesh »

oh, I know, I know... :mrgreen:

ODPOWIEDZ