Komentarze wszelakie

Który Ród jest Twoim? Wybierz lub pozostań zombiakiem ;)
Awatar użytkownika
Wilkołak
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 713
Rejestracja: 17 kwie 2007, o 12:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sulnówko (a teraz znajdźcie to na mapie:-D)

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Wilkołak »

KoSa ty masochista jesteś. Najpierw ten tekst ze sprzedażą aparatu a teraz to. Gdybym zmieniał stronę za każdym razem jak mnie ciągnie do innego rodu (Renegatów. Winorośli, Watykańskich) To bym musiał mieć komplet mundurów wszelkiej maści. Weź się młodzieńcze w garść bo oberwiesz delfinem.
Smilodon pisze:wolisz małe opalanko, które Ci teraz kat z kolegami zrobią
A może tobie fundnąć? Mamy specjalną okazję, wczasy w bunkrze z dwiema sesjami opalania dziennie gratis. Możesz zabrać nawet misia. :twisted:
Let the end of the world come tumbling down
I'll be the last man standing on the ground
As long as I got blood rush trough my veins
I'm still alive

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Smilodon »

A ja mam ofertę dla Ciebie:
"krótki wypoczynek w Cichowężu.
Zapewniamy full service i all inclusive.
dla nocarzy 50% zniżki."
:twisted:
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Pablo

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Pablo »

Oj Nocarze zastanówcie się, taka oferta że możecie dla niej głowę stracić ;) dosłownie ;)

Karll

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Karll »

Rozumiem, że rzucasz swoją osobę, jako propozycję palika dla Ultora :wink: :twisted:

Awatar użytkownika
KoSa
--------
--------
Posty: 390
Rejestracja: 29 mar 2009, o 21:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: KoSa »

Ale nawarzyłem bigosu...
-----------------------------------------
Pyrkon 2009 - Completed
Pyrkon 2010 - Completed
Grojkon 2010 - Completed
Fornost 2010 - Completed
Grojkon 2011 - Completed
Fornost 2011 - Przygotowania w toku.

Pablo

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Pablo »

Smacznego... :twisted:

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Smilodon »

To mówię chodź do nas my Ci nic nie zrobimy, a nocniki teraz zrobią Ci pranie mózgu chociaż sądzę, że już zaczęli!! Obudź się w końcu chłopie naprawdę dla nocy i przestań być pieskiem!!
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Karll

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Karll »

Wejście się w garść Nocarzu!

I nie dajcie się tej bandzie degeneratów podpuszczać, spójrz tylko na nich.. ani to walczyć nie umie, ani zespołowo działać, takie to obszarpane i zdezorganizowane.. a ty chcesz im wiarę dać Nocarzu :wink: :wink: :twisted:

Smil, ja rozumiem że u was z praniem trudno, ale żeby pranie na każdym korku widzieć to już mocna przesada. W średniowieczu praczki w rzekach prały i było dobrze, a was to już chyba do jakiej kadzi zbiorowej z lewą krwią wrzucili bowiem od rzeczy gadasz :wink:

Awatar użytkownika
KoSa
--------
--------
Posty: 390
Rejestracja: 29 mar 2009, o 21:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: KoSa »

Przestańcie wszyscyyyyy AAAA!!! < Ucieka z Emowai chowa sie gdzieś w jakiejś piwnicy >
-----------------------------------------
Pyrkon 2009 - Completed
Pyrkon 2010 - Completed
Grojkon 2010 - Completed
Fornost 2010 - Completed
Grojkon 2011 - Completed
Fornost 2011 - Przygotowania w toku.

Awatar użytkownika
__Raven__
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 662
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 20:23
Płeć: Mężczyzna

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: __Raven__ »

[Raven wyczuwa zbliżający się offtopic'zny, nocarsko-renegacki konflikt słowny więc wyciąga dyskretnie z szafy AK i ustawia bezpiecznik w pozycji na ogień ciągły i czai się w kącie pokoju..]
God grant me the serenity to accept the things I can not shoot,

The courage to shoot the things I can,

and the wisdom to hide the bodies.


Bądź erotomanem i bądź z tego dumny. / By Acry

Karll

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Karll »

<usadawia się na przeciwnym końcu ze swoją wypieszczoną Bazooką i czeka na błąd przeciwnika>

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Smilodon »

Karll pisze:Smil, ja rozumiem że u was z praniem trudno, ale żeby pranie na każdym korku widzieć to już mocna przesada. W średniowieczu praczki w rzekach prały i było dobrze, a was to już chyba do jakiej kadzi zbiorowej z lewą krwią wrzucili bowiem od rzeczy gadasz :wink:
<offtop>
Ależ Karll o nasze pranie i organizację się nie martw... jakoś od tylu już wieków jakoś dajemy sobie radę. Jak Renegaci czytaj prawdziwi zaczynali to was nocniczki nawet jeszcze w planach nie było i jakoś do tej pory dajemy sobie radę bez większych kłopotów!! wiec lepiej zajmijcie się swoimi oddziałami bo jakoś ludzie nie chcą u was siedzieć :twisted:
</offtop>

koniec offtopowania!!!!!
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
__Raven__
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 662
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 20:23
Płeć: Mężczyzna

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: __Raven__ »

Własnie, koniec.

Ja to się nie czaję, ze strachu przed nocarzami, tylko wiem że zaraz wpadną tu "Ci co ich nie ma" i zaczną pacyfikować. :lol:
God grant me the serenity to accept the things I can not shoot,

The courage to shoot the things I can,

and the wisdom to hide the bodies.


Bądź erotomanem i bądź z tego dumny. / By Acry

Tel
Magister
Magister
Posty: 212
Rejestracja: 31 mar 2009, o 12:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa-Mokotów

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Tel »

Bo nikt się nie spodziewa hiszpańskich Innanitów? (nie mogłem się powstrzymać - najwyżej mnie wytną).

Awatar użytkownika
Key
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 38
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 16:27
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Key »

Smilodon pisze:To zapraszamy do nas! Key już jest teraz tylko Ciebie nam brakuje. obiecuje, że nie pożałujesz. :twisted: u nas nic złego Cie nie spotka, a i Key się pewnie ucieszy!! musisz wybrać stronę!! ;>
Ej, weź się odwal, co? Co ja jestem? Wyrocznia? ;) On się do Renegatów nie nadaje, niech będzie sobie u Nocarzy i się tam szkoli i ich słucha, bo znowu będzie miał doły jakieś... Nie, tutaj nie pasuje, zdecydowanie.

KoSa, pasujesz tam idealnie, militarysto ;) A to, że ja trafiłam do R. to nie koniec świata. Przecież wpieprzyć Ci i tak chciałam, więc nic się nie zmienia ;) Nie odczujesz nawet różnicy. I nie identyfikuj się tak mocno z tym Tiro, bo Ci zaczywa odwalać, stary ;P
1. Profesjonaliści są przewidywalni.
2. To, że jesteś przewidywalny, nie znaczy wcale, że jesteś profesjonalistą.
-----
Michael: "Key to taka anarchistyczna prawniczka z obsesją na punkcie noży i skłonnościami sadystycznymi, którym z rozkoszą się oddaje."

ODPOWIEDZ