Komentarze wszelakie

Który Ród jest Twoim? Wybierz lub pozostań zombiakiem ;)
Karll

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Karll »

Dlatego też może nie zniechęcajmy go na samym początku
Jakbyś nie zauważył jest tu użyta liczba mnoga, a pozostałe NIE ZACYTOWANE w tym poscie słowa były wyjaśnieniami do całej sytuacji, które kończyły sprawę. Pragnę zauważyć, że to twój napastliwy post dopiero rozpętał całą wojnę, jak również insynuował, iż z moich ust wyszło stwierdzenie, że Vol zniechęca użytkowników..no cóż nie przypominam sobie bym był autorem poniżej cytowanego tekstu, tak więc sczytaj uważnie to co sam napisałeś w wątku, który z mojej strony został już przed twoją wypowiedzią wyjaśniony i zastanów się, kto rozpętał tą jak to ładnie nazwałeś AWANTURĘ.
To raczej nie jest kwestia daty rejestracji, a raczej sposobu zachowania w obecności (wirtualnej) pewnych osób.

Są osoby których uwagi traktuje jako próbę okazania wyłącznie wyższości, oraz takie które próbują w ten sposób zwrócić uwagę na kwestie które uważają za istotne.

Vol naprawdę nie musi podbijać sobie bębenka uciszaniem młodego Nocarza, jest otaczany na forum powszechnym należnym szacunkiem, i tutaj nikt nie zaprzeczy.
Silmeth, opinia o forum? Wybacz, wchodzisz na imprezę gdzie nikt Cię nie zna, od razu zaczynasz przepychanki z gościem który wydaje się być kimś znaczącym dla pozostałych otaczających Cię osób, czy jednak starasz się pokazać z lepszej sympatycznej strony..?

Powiem wprost, nie mam myślę wybujałego ego, ale jak gość który jest na forum dwa dni z dzisiejszym, mniejsza o ród, (nie mam tu na myśli Khyaja) bezczelnie mówi takiej Qadesh że ma małe cycki, dokucza ludziom którzy siedzą tu od hen hen i jeszcze dawniej to coś się we mnie gotuje.

I teraz będzie moment gdzie mogą się wykazać moderatorzy:
Jebie mnie za kogo uważa mnie osoba którą ja uważam za chama i prostaka pierwszej rangi (ponownie nie mam na myśli Khyaja :)). Chyba aby coś od kogoś wymagać trzeba najpierw dać coś od siebie? Silmeth, czy mój przekaz jest jasny i nieco zmienia Twoje postrzeganie rzeczywistości?

KKaarrllu, powyższy spór jest bezprzedmiotowy, ale nie podejrzewasz chyba Vorevola o celowe zniechęcanie użytkowników do korzystania z forum? :)
EOT

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Eshealon »

Ja to widzę nieco inaczej:
Volu, ja wszystko rozumiem i tobie tego prawa nie odmawiam. Ale to tylko nowy forumowicz, który jeszcze nie zna zażyłości istniejących tu na forum[...]
Dlatego też może nie zniechęcajmy go na samym początku :?:
Tutaj zwracałeś się bezpośrednio do Vorevola. Popraw mnie jeśli się mylę, ale chyba taki jest sens logiczny tego zdania?

Mój napastliwy post?
W którym miejscu w części dotyczącej sprawy Khyaja jest on napastliwy?
KKaarrllu, powyższy spór jest bezprzedmiotowy, ale nie podejrzewasz chyba Vorevola o celowe zniechęcanie użytkowników do korzystania z forum? :)
To wg Ciebie jest napastliwe?
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Karll

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Karll »

Eshu czego nie rozumiesz w słowach
NIE ZNIECHĘCAJMY GO
- albo gdzie tu widzisz liczbę pojedyńczą, która powinna brzmieć ,,nie zniechęcaj go''

Jeżeli masz problem z interpretacją końcówki MY w słowie zniechęcajmy to pragnę cię do informować, że my oznacza forum jako ogół, gdybym pisał to personalnie zastosował bym liczbę pojedynczą, aby podkreślić adresata - zaiste jest to ciekawy błąd logiczny, tylko że nie wywodzący się ze strony twórcy zdania, acz czytającego.
Vol naprawdę nie musi podbijać sobie bębenka uciszaniem młodego Nocarza, jest otaczany na forum powszechnym należnym szacunkiem, i tutaj nikt nie zaprzeczy.
Silmeth, opinia o forum? Wybacz, wchodzisz na imprezę gdzie nikt Cię nie zna, od razu zaczynasz przepychanki z gościem który wydaje się być kimś znaczącym dla pozostałych otaczających Cię osób, czy jednak starasz się pokazać z lepszej sympatycznej strony..?

Powiem wprost, nie mam myślę wybujałego ego, ale jak gość który jest na forum dwa dni z dzisiejszym, mniejsza o ród, (nie mam tu na myśli Khyaja) bezczelnie mówi takiej Qadesh że ma małe cycki, dokucza ludziom którzy siedzą tu od hen hen i jeszcze dawniej to coś się we mnie gotuje.
Tu masz swoją napastliwość, co do reszty twoich wątpliwości, które się narodzą proponuję ponowną lekturę postów moich i pozostałych dyskutantów w powyższym temacie.

Z mojej strony to już koniec z tym offtopem, natomiast gdyby narodziły się kolejne problemy interpretacyjne napisanych przez ze mnie zdań, zainteresowanym polecam kontakt telefoniczny

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Eshealon »

karll, zwracałeś się w sposób bezpośredni do Vorevola. Takie odnoszę wrażenie, niezależnie czy użyłeś liczby pojedynczej czy mnogiej. Ty na żartobliwy tekst dotyczący oczyszczania Vola z winy odpowiedziałeś w sposób w jaki do teraz nie mieści mi się w głowie.

Moja jak to nazywasz napastliwość, nie miała najmniejszego związku z Twoim postem, dyskutowałem z Silmethem.

Oceń sam czy Twoja reakcja była adekwatna do sytuacji.

kończąc, również mogę tylko życzyć lektury wyżej zamieszczonych postów, przypominam że również posiadam nr telefonu, na który można dzwonić, gg również mam włączone, z chęcią wyjaśnię pozostałe Twoje wątpliwości.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Smilodon »

Ja uważam, że cała ta dyskusja to bicie piany nocarzynek i pokazanie jacy to MY Renegaci jesteśmy źli i niedobrzy. Przypomina mi to strasznie dyskusję na temat Avangardy "bo WY jesteście złe chamy i maczo".

Jeżeli ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem :czytaj: to już nie NASZA wina!!
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Czosnek »

Vorevol pisze:Przynajmniej mamy ród w którym mozemy sobie ustalić np. jakich strojów używamy. Lepsze to chyba, niż zarządzanie samym sobą, nieprawdaż?
Zdecydowanie lepsze. Praca w grupie nazywana potocznie współpracą jest lepsza od romantycznych wybryków.
Co do mojej daty rejestracji... no cóż... wyszło szydło z worka...
12.02.2007
Wszystko jasne?
:P
Czosnka

Awatar użytkownika
Kasiula
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 338
Rejestracja: 29 paź 2007, o 21:20
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Kasiula »

/ściska dłoń nowego Wojownika, życzy dobrej służby, częstuje szklanką obojętnej i oddala się dyskretnie/
"Salve, Domine!"

"To mój Pan!(...)Cokolwiek czyni, jest słuszne!"

"Pater advenit"

Awatar użytkownika
Zamoyski
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2008, o 00:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Zamoyski »

Smilodon pisze:Ja uważam, że cała ta dyskusja to bicie piany nocarzynek i pokazanie jacy to MY Renegaci jesteśmy źli i niedobrzy. Przypomina mi to strasznie dyskusję na temat Avangardy "bo WY jesteście złe chamy i maczo".

Jeżeli ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem :czytaj: to już nie NASZA wina!!
Rany Boskie, Smil, miejże litość... *wall*
Tata! Tata! Biją renegata!!

Awatar użytkownika
Delein
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 1801
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Poznań XIII
Kontakt:

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Delein »

Zamoyski pisze:
Smilodon pisze:Ja uważam, że cała ta dyskusja to bicie piany nocarzynek i pokazanie jacy to MY Renegaci jesteśmy źli i niedobrzy. Przypomina mi to strasznie dyskusję na temat Avangardy "bo WY jesteście złe chamy i maczo".

Jeżeli ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem :czytaj: to już nie NASZA wina!!
Rany Boskie, Smil, miejże litość... *wall*
Zastanawiałam się, co mu napisać, a widzę, że Twoje słowa sa jak najbardziej odpowiednie ;)
Jak chłopak chce mieć manię prześladowczą, to co my możemy...

+Even if the voices are not real, they have pretty good ideas.

|Pyrkon 2008||Polcon 2008|
|Falkon 2008||NIKTowa|
|Pyrkon 2009||Manewry IV|
|Ava V||Polcon 2009|
|Falkon 2009||Closterkeller|
|Pyrkon 2010||Tricon 2010|
|Falkon 2010| |Pyrkon 2011|

Lupus

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Lupus »

oj tam narzekacie:P

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Smilodon »

nie ma litości!!!!! :evil:
Jeżeli ktoś atakuje mój Ród to trzeba zareagować!!
A jeżeli ktoś nie umie czytać... :czytaj:
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Delein
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 1801
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Poznań XIII
Kontakt:

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Delein »

Smilodon pisze:nie ma litości!!!!! :evil:
Jeżeli ktoś atakuje mój Ród to trzeba zareagować!!
A jeżeli ktoś nie umie czytać... :czytaj:
Smil obrońca ućiśnionych :mrgreen:

A jak ktoś nie umie czytać, to zrzucmy na niego nuke'a, to rozwiąże problem!

+Even if the voices are not real, they have pretty good ideas.

|Pyrkon 2008||Polcon 2008|
|Falkon 2008||NIKTowa|
|Pyrkon 2009||Manewry IV|
|Ava V||Polcon 2009|
|Falkon 2009||Closterkeller|
|Pyrkon 2010||Tricon 2010|
|Falkon 2010| |Pyrkon 2011|

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Smilodon »

Może i masz rację to ja już mam 1 na liście, a poza tym nie jestem obrońcą uciśnionych Renegaci sobie spokojnie sami beze mnie poradzą!! :twisted:
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Dante »

Komentujcie sobie, komentujcie...
Ale prosze juz bez osobistych wycieczek. Posty nawiazujace do tych powyzej beda od teraz kasowane.
Esh i Karll konczcie na PW (zaczynajcie tez).
Powitajcie nowych :-)
D.
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Czosnek »

Witam niniejszym nowych. Czy są obecni?
:?:
Czosnka

ODPOWIEDZ