Komentarze wszelakie

Który Ród jest Twoim? Wybierz lub pozostań zombiakiem ;)
Awatar użytkownika
Anirin
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 270
Rejestracja: 9 lut 2008, o 02:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: "a Ty wampir z probówki jesteś" - X-76 ;)
Kontakt:

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Anirin »

Ja mam taką radę - nie kieruj się czystością tylko własnymi przekonaniami. ;) Jeżeli kochasz ludzką rasę i dasz sobie wskakiwać na głowę byleby ich tylko nie dotknąć, być wiernym, zdyscyplinowanym pieskiem Ultora, który swoją drogą jest takim czystym, uczciwym i prawym wampirem, że mało takich na świecie :lol: - wybierz Nocarzy. Jeżeli chcesz być prawdziwym wampirem, który żywi się prawdziwą krwią, być wolnym, prawdziwym wojownikiem i zyskać towarzyszy broni, którzy pójdą za Tobą nawet do piekła, i to bynajmniej nie dlatego, że ktoś im tak rozkaże - wybierz Renegatów. Zależy w co wierzysz, jakie cele sobie stawiasz i czy wierzysz w to, że możesz pomóc w ich realizacji i co najważniejsze, że są one realne. No i nawiasem mówiąc nasz nowy Lord to zajebisty gość. ;) Ogólnie dowództwo mamy przednie. :) A i jak przełamiesz pierwsze lody, to i z Panem Domów Krwi wypijesz niejedną lampkę przedniej krwi w miłej atmosferze. :)
Zrenegacona Winorośl. ;)

Awatar użytkownika
Darviel
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 582
Rejestracja: 10 gru 2008, o 22:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Darviel »

Anirin pisze:No i nawiasem mówiąc nasz nowy Lord to zajebisty gość. ;) Ogólnie dowództwo mamy przednie. :)
O tak,zgadzam się z Tobą :wink: W końcu to Winorośl! :)
Afraid to shoot strangers...

Awatar użytkownika
poohaty
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 413
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań City

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: poohaty »

Wiecie , nawet powoli odkrywam współczucie i szacunek do nocarzy. To nie ich wina, że są jacy są. Tacy sie urodzili po raz drugi. Maglowano ich prawie pranie mózgu zrobili jeszcze za człowieczeństwa. Nocarze są bezwładnymi marionetkami w rękach lorda kata. To on nimi kieruje. MOże gdyby nie lord kat. To nocarze byli by inni?
Ostatnio zmieniony 24 gru 2008, o 00:03 przez poohaty, łącznie zmieniany 1 raz.
-=POHAŃBIONY=-

Awatar użytkownika
Anirin
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 270
Rejestracja: 9 lut 2008, o 02:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: "a Ty wampir z probówki jesteś" - X-76 ;)
Kontakt:

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Anirin »

Darviel pisze:
Anirin pisze:No i nawiasem mówiąc nasz nowy Lord to zajebisty gość. ;) Ogólnie dowództwo mamy przednie. :)
O tak,zgadzam się z Tobą :wink: W końcu to Winorośl! :)
Bracie! Właśnie powróciłem z urlopu danego mi przez dowództwo, ale część z obecnych tu mi świadkiem, że kocham ród Winorośli! I gdyby nie kilka ważniejszych spraw, to właśnie tam bym teraz siedział. :)
Zrenegacona Winorośl. ;)

Awatar użytkownika
Darviel
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 582
Rejestracja: 10 gru 2008, o 22:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Darviel »

I chwała Ci za to,Drogi Anirinie! :) A poza tym,nie mamy Ci AŻ TAK za złe,że poszedłeś do renegatów :twisted: Ludzi podobnych sobie trzeba mieć wszędzie..Prędzej czy później może się to przydać,czyż nie? Ale ogólnie..Cieszę się,że poznałem kogoś takiego jak Ty (chodzi o duszę artysty :wink: ),choć (i może właśnie dlatego bardziej się cieszę :P) w rodzie Renegatów :wink:
Afraid to shoot strangers...

Awatar użytkownika
Anirin
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 270
Rejestracja: 9 lut 2008, o 02:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: "a Ty wampir z probówki jesteś" - X-76 ;)
Kontakt:

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Anirin »

Darviel pisze:I chwała Ci za to,Drogi Anirinie! :) A poza tym,nie mamy Ci AŻ TAK za złe,że poszedłeś do renegatów :twisted: Ludzi podobnych sobie trzeba mieć wszędzie..Prędzej czy później może się to przydać,czyż nie? Ale ogólnie..Cieszę się,że poznałem kogoś takiego jak Ty (chodzi o duszę artysty :wink: ),choć (i może właśnie dlatego bardziej się cieszę :P) w rodzie Renegatów :wink:
A i z pełną wzajemnością Darvielu. ;) Tyle, że ja bardziej aktor niż muzyk, jak Ty. ;) Aczkolwiek na gitarce też mi się zdarza pobrzdąkać (bo od czego mi 3 gitary w domu :D). Ale nie offtopujmy już.

W każdym razie Renegaci lub Winorośle - tych polecam Ci z czystym sumieniem Diego. ;)
Zrenegacona Winorośl. ;)

Diego
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 81
Rejestracja: 23 gru 2008, o 23:09

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Diego »

poohaty pisze:Wiecie , nawet powoli odkrywam współczucie i szacunek do nocarzy. To nie ich wina, że są jacy są. Tacy sie urodzili po raz drugi. Maglowano ich prawie pranie mózgu zrobili jeszcze za człowieczeństwa. Nocarze są bezwładnymi marionetkami w rękach lorda kata. To on nimi kieruje. MOże gdyby nie lord kat. To nocarze byli by inni?
Musze ci przyznać racje...
Gdyby Ukryty w Nikcie zgodził się Aranea i Ultor przeszli do Renegatów , a na miejsce Ultora wstawić kogoś innego to może i by byli inni...
Ale jest jak jest nie rozmarzajmy się tak :D

Awatar użytkownika
Zamoyski
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2008, o 00:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Zamoyski »

Wam się chyba rody pomyliły. :D Diego, jeśli chcesz być w bandzie, gdzie rządzi prawo pięści, gdzie nie ma hierarchii, gdzie nie przestrzega się żadnych zasad, ciągle się musisz oglądać za siebie i jeśli jesteś sadystą bez skrupułów, wal do Renegatów. Jeśli zaś cenisz sobie prawo i porządek, jeśli będąc człowiekiem chciałbyś móc żyć spokojnie i nie musieć obawiać się o swoje życie, jeśli masz w sobie jakieś uczucia i odrobinę empatii zapraszamy do Nocarzy. 8)
Tata! Tata! Biją renegata!!

Awatar użytkownika
poohaty
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 413
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań City

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: poohaty »

Zamoyski pisze:Wam się chyba rody pomyliły. :D Diego, jeśli chcesz być w bandzie, gdzie rządzi prawo pięści, gdzie nie ma hierarchii, gdzie nie przestrzega się żadnych zasad, ciągle się musisz oglądać za siebie i jeśli jesteś sadystą bez skrupułów, wal do Renegatów. Jeśli zaś cenisz sobie prawo i porządek, jeśli będąc człowiekiem chciałbyś móc żyć spokojnie i nie musieć obawiać się o swoje życie, jeśli masz w sobie jakieś uczucia i odrobinę empatii zapraszamy do Nocarzy. 8)


Typowa nocarska propaganda mnóstwo achó i ochów
słodzyczy, słowem miód, cud i orzeszki. A rzeczywistość w oczy kole.

Ja swoje zdanie wyraziłem. Diego wybór należy do Ciebie
jeśli poczujeż tą muzyke można powiedzieć niepisany hymn renegatów
odnajdziesz włąściwą droge
http://pl.youtube.com/watch?v=DJ0HtEi33eE
-=POHAŃBIONY=-

Awatar użytkownika
Darviel
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 582
Rejestracja: 10 gru 2008, o 22:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Darviel »

Aż mi łezka się w oku zakręciła :cry: Winszuję..To na pewno Winorośl musiała być..
Afraid to shoot strangers...

Awatar użytkownika
Zamoyski
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2008, o 00:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Zamoyski »

Jak wszystkie wasze (Renegackie) posty to typowo Renegacka propaganda. Psy Pawłowa, psy Ultora, Ultor Pawłowa, marionetki psa, Pawłow marionetki. A wy to wolni ptacy, czyści i nieskalani, naturalni i niepasteryzowani. :boshe: Nie ma rozkazów, nie ma władców. Tylko twórca i poprzedni władca Renegatów stworzył Watykańskich i współpracował z nimi a jego następczyni zakatrupiła go rękami Winorośli, rządziła przez łóżko i wyciągała z każdego co chciała wbrew jego woli. Ale poza tym malinowo, klub przedszkolaka po prostu.
Tata! Tata! Biją renegata!!

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Qadesh »

Wednesday pisze:Zawsze masz jeszcze : Naukowców, Bankierów, Winorośle, oraz Żywieniowców (Qadesh się ucieszy..).
masz plusa :mrgreen:

Awatar użytkownika
poohaty
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 413
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań City

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: poohaty »

Zamoyski my to chociaż mamy swój hymn. To co że nie oficjalny, ale mamy. A wy co?

Pieski małe dwa
chciały przejść przez rzeczke...


Koniec moich offtopów niech Diego sam wybierze. Nie kóćmy sie azchowajmy powage
-=POHAŃBIONY=-

Awatar użytkownika
Anirin
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 270
Rejestracja: 9 lut 2008, o 02:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: "a Ty wampir z probówki jesteś" - X-76 ;)
Kontakt:

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Anirin »

Zamoyski pisze:Jak wszystkie wasze (Renegackie) posty to typowo Renegacka propaganda. Psy Pawłowa, psy Ultora, Ultor Pawłowa, marionetki psa, Pawłow marionetki. A wy to wolni ptacy, czyści i nieskalani, naturalni i niepasteryzowani. :boshe: Nie ma rozkazów, nie ma władców. Tylko twórca i poprzedni władca Renegatów stworzył Watykańskich i współpracował z nimi a jego następczyni zakatrupiła go rękami Winorośli, rządziła przez łóżko i wyciągała z każdego co chciała wbrew jego woli. Ale poza tym malinowo, klub przedszkolaka po prostu.
Hahaha (przepraszam, ale chamsko zaśmieję Ci się w twarz). ;)

1. Bo Ultor tresuje Was jak psy Pawłowa. Sam to przyznał zresztą.
2. U nas też są rozkazy i są generałowie. Tylko nie ma jakiejś chorej dyscypliny, musztry i innych pierdół. Każdy tutaj zna swój cel i każdy chce za niego walczyć. Nie trzeba go do tego motywować batem.
3. Atroks wcale nie stworzył Watykańskich, już nie chrzań. Chciał zdobyć antysymbionta za wszelką cenę, bo wiedział, że Nocarzyki nie dadzą rady nawet zadrasnąć ludzi i będzie jedno wielkie nieszczęście.
4. Ara nie rządziła przez łóżko. :) A że miała prawdopoznanie - szacun. ;) Miała też wiele innych fajnych cech, których Ty niestety nigdy nie poznasz... ;) Zresztą Ara to temat na oddzielną dyskusję. ;] Teraz mamy Nexa. I chwała Ukrytemu za to. :)
5. No w sumie jest malinowo, bo każdy się tu kocha i jest słit. Wcale nie jemy kotów i nie gwałcimy trupów, jak to się przyjęło w Waszej propagandzie. ;)

PS. Offtopujemy. Przypominam po raz kolejny! Bo jak tu wpadnie rozwścieczony moderator, to tylko Ukryty będzie nam w stanie pomóc. ;) Proponuję się przenieść do mojego ulubionego działu przepychanek drogi policjancie Zamoyski. :)
Zrenegacona Winorośl. ;)

Awatar użytkownika
Zamoyski
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2008, o 00:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Zamoyski »

poohaty pisze:Zamoyski my to chociaż mamy swój hymn
A kto uznał tę piosenkę za hymn Renegatów? Nawet nieoficjalny?
Anirin, a kto stworzył Watykańskich? Kto im dawał swoją krew podając się z resztą za Ultora, dobrego wampira? Ara szła do łóżka z kolejnymi facetami żeby trzymać w garści radę Renegatów. No i mogę powiedzieć to samo - u nas nie jest tak jak twierdzicie w swojej propagandzie. Moja racja jest mojsza, a twoja jest twojsza. EOT
Tata! Tata! Biją renegata!!

ODPOWIEDZ