Reguły gry

Co i jak na forum. Czemu tu się kłócą a jednak za sobą przepadają ?. Czyli nasz savoir vivre
Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Reguły gry

Post autor: Madzik »

Oto reguły gry:

Głowy Rodów
Każdy/a jest odpowiedzialny/a za swój Ród i poczynania jego członków, zarówno w zakresie ogólnym, jak i szczegółowym.
Wszelkie konflikty wewnątrzrodowe należy rozwiązywać we własnym zakresie.
Do Głowy Rodu należy dbanie o dobre morale zespołu, organizację wszelkiego wyposażenia a także o adekwatne informowanie swoich obywateli. Jeżeli którykolwiek czegokolwiek nie wie - jest to wina Głowy Rodu, że nie zadbał/a o należyty przepływ informacji.
Głowa Rodu może wyznaczyć spośród członków swego Rodu osoby pełniące poszczególne funkcje zarządzające, jednak nie znosi to ostatecznej odpowiedzialności Głowy Rodu za całokształt funkcjonowania Rodu.
Głowy Rodów wspólnie tworzą Kapitułę.

Inanici
Zostali stworzeni, by strzec równowagi w uniwersum Nocarza. Podlegają bezpośrednio Ukrytemu. Korzystając z sobie tylko znanych źródeł pozyskują dla Niego oficjalne i nieoficjalne informacje dotyczące innych Rodów. Inanici nie są stroną w żadnym sporze. Nie mają bezpośredniego wpływu na żaden z Rodów.

Organizator eventu
Organizator eventu, jako osoba odpowiedzialna za całokształt jego przebiegu, przejmuje władzę we wszystkich sprawach dotyczących eventu. Organizatorem eventu może zostać każdy członek społeczności forumowej, który zostanie zaakceptowany i oficjalnie wyznaczony przez Kapitułę. Organizator może działać za pośrednictwem Głowy Rodu (rekomendowane), w uzasadnionych przypadkach może jednak wydawać polecenia poszczególnym członkom Rodu i takie polecenie traktowane jest jako wyższy priorytet, nie podlegający zmianie przez Głowę Rodu. Członkowie Rodu są zobowiązani do poinformowania Głowy Rodu o otrzymanych zaleceniach. Głowa Rodu nie ma prawa ich zmiany, może jednak zwrócić się do organizatora eventu celem negocjacji. Organizator eventu może, ale nie musi, stosować się do życzeń Głowy Rodu w zakresie decyzji związanych z przebiegiem i organizacją eventu.

Ukryty
Jest najwyższą instancją i ostateczną władzą na Forum.
Ukryty może, ale nie musi, prosić o radę pozostałych członków Kapituły. Może, ale nie musi, z tej rady skorzystać.
Ukryty ma prawo w każdej chwili zmienić decyzję innego członka Kapituły, bez podawania przyczyn.
Członkowie Kapituły mają prawo prosić o wyjaśnienia, ale nie muszą takowych otrzymać, zależnie od woli Ukrytego.
Od decyzji Ukrytego nie ma odwołania.
Arma virumque cano

ODPOWIEDZ