Od czego zaczac??

Wszystko co dotyczy replik ASG
Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Od czego zaczac??

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

Theo, w dziale dla Renegatów masz duży temat o ZALECANYM szpeju. Jeżeli pytasz o ASG, to tak,pasuje. Sam czasem biegam w kamizelce w coyote, z resztą w olivce. Jeżeli chodzi o oficjalne wystąpienia Renegatów, to tu ZDECYDOWANIE dyrektywa jest taka, że większość ma być w olivce, absolutnie dopuszczam resztę w mieszankach kamo różnego rodzaju. Nawet czarny pas, czy kabura mnie nie przerażą. Ale podstawą szpeju jest olivka. Bez problemu mogę zabrać ze sobą kilka sprayów do kamuflażu i sobie tą kamzę "podrasujesz" np dwiema odmianami zielonego...
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

Awatar użytkownika
LunaticProphet
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 223
Rejestracja: 2 lis 2015, o 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Od czego zaczac??

Post autor: LunaticProphet »

Mroczny, czy możesz zabrać takie cudo na cytadelę? Bo mam kaburę która jakoś nie chce się wyprzeć faktu że została zabrana z jakiegoś wąpierzego oponenta i straszy czernią...
"Taka jest najokrutniejsza z oczywistości: śmierć -niepodważalny pewnik biologii, ponieważ wszystko co żyje, musi umrzeć -przejawia charakter ponadczasowy i metafizyczny zawsze jednak pozostawia trupa, nieustannie obecnego i rzeczywistego, będącego ośrodkiem głębokich przeobrażeń organicznych. Cóż więc trzeba, aby powstał trup? Co różni trupa od martwego ciała żywej istoty?"

ODPOWIEDZ