Amunicja

Wszystko co dotyczy replik ASG
Atlen
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 24
Rejestracja: 12 paź 2009, o 21:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa

Amunicja

Post autor: Atlen »

Jak wszystkim wiadomo bron ma amunicje. Jakie kulki stosujecie wy, jakie rekomendujecie a które odradzacie. Oraz jaką wage wybrac do odpowiedniej siły guna.

Awatar użytkownika
Wednesday
Podporucznik Nocarzy
Podporucznik Nocarzy
Posty: 755
Rejestracja: 15 gru 2008, o 08:50
Płeć: Mężczyzna

Re: Amunicja

Post autor: Wednesday »

Summum ius, summa iniuria.

Daj mi szkockiej, umieram z głodu.

Awatar użytkownika
meff
Podporucznik Nocarzy
Podporucznik Nocarzy
Posty: 40
Rejestracja: 13 sie 2009, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Amunicja

Post autor: meff »

ja uzywam głównie blasterów 0.2 ostatnio na szybko kupowalem gunfire'y i xtreme 0.23 na moich chińczykach stockowych dzialaly dobrze ;]
nie polecam za to "pestek" blokowaly mi sie w magu czasami a znajomym w preckach, chociaz moze poprawili jakość od tamtej pory.

duzym uznaniem ciesza sie tez goldfire'y i excel
- I would choose oblivion over this existence!
- The choice is not yours.

Awatar użytkownika
Grazzi
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 85
Rejestracja: 31 gru 2009, o 18:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wieliczka/Krk

Re: Amunicja

Post autor: Grazzi »

Wszystko zależy od samej broni z której mamy zamiar strzelać.
Ja np. mając broń z ok. 390fps używam 0.25. Są w sam raz-może odrobinę za ciężkie i tracę na zasięgu, ale zazwyczaj podejdę dość blisko, żeby mój Enemy poczuł trafienie :D

Najważniejsze żeby mieć kulki "precyzyjne" :P A jaka firma to już zależy od nas i jaką wytrzymałośc kulek potrzebujemy. Ja najczęściej korzystam z P&J albo gunfire i jak narazie nie miałem problemu z zacinaniem w magu, w lufie lub z pękaniem kulki :)
Ego sum, qui sum

Awatar użytkownika
Jumbo
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 33
Rejestracja: 16 lut 2010, o 19:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stargard

Re: Amunicja

Post autor: Jumbo »

Madbull Madbull i jeszcze raz Madbull. Tak się składa że pracowałem w sklepie który zajmował się branżą ASG i mogę stwierdzić że Madbull'e to jednakowoż najlepsze kulki. Oczywiście to tylko moje zdanie. Wiem że dużą popularnością cieszą się kulkensy G&G, Exele i wiele innych ale jeżeli chodzi o najlepsze które bym polecał to Madulle. Waga wiadomo - w zależności od mocy i potrzeb : )
Skoro alkohol to zło to jest tylko w piekle, skoro w piekle jest alkohol to nie może być tam aż tak źle.

Awatar użytkownika
Chaos
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 36
Rejestracja: 16 kwie 2010, o 17:13
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Szczecin

Re: Amunicja

Post autor: Chaos »

Nie zawiodłam się na firmie G&G , więc u mnie ich amunicja się sprawdza . Waga kulek 0.25 . Miałam także styczność z Xtreme Precision i także się sprawdzały , nie pekały przy styczności z twardymi celami , może jedno co w nich było denerwujące to opakowanie .. ale wszystkiego mieć nie można …
" W sercu mistrza pulsuje życie "

Awatar użytkownika
Puchaty
Rekrut
Rekrut
Posty: 33
Rejestracja: 29 maja 2009, o 22:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin

Re: Amunicja

Post autor: Puchaty »

Pestki poprawiły jakość :) a ja mogę śmiało ICS'y polecić precyzyjne :)
Przyjdzie tata, przyjdzie tata i rozdupczy renegata :D

Awatar użytkownika
Malekithan
--------
--------
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2011, o 19:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tychy

Re: Amunicja

Post autor: Malekithan »

Blaster Devil i P&J Premium to kulki których używam i z obu jestem bardzo zadowolony brak zacięć, dobra jakość, generalnie wszystko ok. No może poza ceną Blasterów ;p :twisted:

Awatar użytkownika
Necro
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 251
Rejestracja: 20 paź 2008, o 22:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Kontakt:

Re: Amunicja

Post autor: Necro »

Jako, że pozbyłem się broni z preclufami strzelam głównie na kulkach P&J. Do zadań, do jakich wykorzystuje swoją M249 świetnie nadają się 0.2 - zyskuję dodatkowe kilka metrów na zasięgu, na nowej baterii szybkostrzelność mam taką, że leci cała chmura i zazwyczaj któraś z nich trafia w cel. A mogę sobie pozwalać na szastanie nimi, gdyż są prawie trzykrotnie tańsze niż kulki, którymi strzelałem wcześniej.

A tak z innej beczki - miał ktoś styczność z kulkami od Gunfire'a kupowanymi na kilogramy? Obawiam się jaki będę miał przemiał po regularnym powrocie do strzelania i zastanawiam się czy nie wyjdę na nich najlepiej... :P
The stillness within stillness is false. True stillness is found in motion. - philosophy of the Nyss blademasters

Awatar użytkownika
XaZaX
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 497
Rejestracja: 4 lis 2008, o 23:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Amunicja

Post autor: XaZaX »

O Rockety Ci chodzi? U nas we Wrocku jeden ze sprzedawców za wększe zakupy dodaje próbki. Zacinają się w mid-capach od M4, mój kolega używa ich w hi-capie do UMP i jest zadowolony (nie ma precki).
If you not serve in combat, then you will serve on the fireing line! - Imperial Guard Commissar

Tata! Tata! Biją renegata!!
Przyjdzie Tata i pozamiata!

Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże! <cytat niedokładny :P>

Awatar użytkownika
Necro
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 251
Rejestracja: 20 paź 2008, o 22:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Kontakt:

Re: Amunicja

Post autor: Necro »

Tak, chyba o nie. Ale teraz dokładnie sprawdziłem i nie wychodzą taniej niż kulki P&J. Więc raczej się nie skuszę i nie będę ryzykował. :P
The stillness within stillness is false. True stillness is found in motion. - philosophy of the Nyss blademasters

Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Amunicja

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

...jako ciekawostke podam, że do lasu używałem ostatnio kulek Gunfire Biodegradable - jak sama nazwa wskazuje, są to kulki biodegradalne, 0.20 g, nie zostawia się po strzelance kilograma plastiku pod drzewami...a i cena już całkiem niezła...

...np te
http://gunfire.pl/pol_m_Amunicja-i-Gazy ... e-528.html
i oferta dla tych co dużo strzelają :)
http://www.sklep.airsoftguns.pl/product ... 5-kg-.html
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

ODPOWIEDZ