To co mamy, planujemy mieć lub o czym marzymy... Czyli ASG

Wszystko co dotyczy replik ASG
Awatar użytkownika
Poison
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 27
Rejestracja: 11 lip 2007, o 06:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża & W-wa
Kontakt:

Post autor: Poison »

Poison.... nie to, żebym mówił że złe..... Ale czy to musi być aż TAKIE brytolskie?.... Jak ja ich nie lubię.... To już Forrestów wolę....

:wink: :lol: :lol: :lol: Oj tam... :lol: :lol: :lol: , brytolskie czy nie, jak dla mnie jest śliczne w swej brzydocie :wink: . No cóż, masz też całkowitą rację co do ostrego odpowiednika i jeszcze tylko dodam, że sam biegam z podstawowym (prawie) wyposażeniem foresta (M15A4RIS stylizowany na karabinek strzelca wyborowego) a co do odczuć na temat "hamburgerów" na rozgrywkach ASG to trzymam się od nich z takiego daleka jak tylko mogę ale to już inna bajka wynikająca z przykurczu palca wskazującego, spustościsku i spinania pośladków przez tą ASGową nację (jeśli chodzi o ASG to jestem zdeklarowanym "fajfoklokiem"). :wink: :lol: :lol: :lol:
Poison, kiedy ten twój karabin do Ciebie dojdzie, to będzie okazja by ją obejrzeć i zbadać empirycznie, tudzież przestrzelić?
Jak najbardziej, oczywiście tak. :lol:
Nie ma sprawy, pierwsza strzelanka i sprawę załatwimy. :)

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Vorevol »

Eshealon pisze:Poison, kiedy ten twój karabin do Ciebie dojdzie, to będzie okazja by ją obejrzeć i zbadać empirycznie, tudzież przestrzelić?

Nie to żebym się czepiał, ale broń się PRZYSTRZELIWUJE.
Określenie, że chcesz przestrzelić broń wskazuje na zamiar zamontowania jej w jakimś imadle i strzelania do niej z innego egz. broni. :twisted: [/b]
Cedo Nulli

Awatar użytkownika
Poison
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 27
Rejestracja: 11 lip 2007, o 06:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża & W-wa
Kontakt:

Post autor: Poison »

Hi hi hi... i tu mnie masz. Fakt,że nie zwróciłem na to uwagi mimo, że człowiek prawie na co dzień z terminologią fachową i bronią. :boshe: :lol:
Faktycznie, przestrzelić nowego działka sobie nie dam ale przystrzelać, jak najbardziej. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
No i jeszcze tylko żeby nie było OT.
Działko już jest u mnie. :twisted: :twisted: :twisted:
Właśnie jestem na etapie formatowania stock'owego acu.
Na razie chcę sprawdzić jak to się będzie zachowywać na standardowym komplecie. No i postaram się dobrać sobie optymalną wagę kulek.
Postaram się po krótkim użytkowaniu napisać jakąś recenzję jak się "armijna elka" sprawuje.
A tak ogólnie to mam jeszcze jednego "pomysła". Może by tak walnąć wątek traktujący o naszych działkach. Oczywiście chodzi mi o wersję ASG oraz opisy i recenzje z własnych doświadczeń na temat użytkowania i niezawodności. Może komuś coś takiego byłoby przydatne przy ewentualnym zakupie broni ASG.
Co Wy na taki pomysł?

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

No to właśnie miał być taki temat, ale niestety zaczęło się swobodne dryfowanie i nici z fachowej oceny tego co chcemy kupić. Ale proszę bardzo. Ecco!
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

to go wklep

Zrobione. Nawet dwa są teraz :)
Kasiek
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Poison
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 27
Rejestracja: 11 lip 2007, o 06:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża & W-wa
Kontakt:

Post autor: Poison »

Uuuuu....! To się nazywa szybka reakcja. :wink: :lol:

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Ja ostatnio nabyłem drogą kupna TO

W piątek idę go przestrzelać.

Broń się przystrzeliwuje. Vol już na to zwracał uwagę.
Kasiek
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Poison
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 27
Rejestracja: 11 lip 2007, o 06:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża & W-wa
Kontakt:

Post autor: Poison »

No i jak się sprawuje nowa zabawka, warto inwestować kaskę? :wink: Może jakiś mały opis dotyczący działka w odpowiednim wątku?

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Jutro premiera :). Ogółem koledzy wypowiadali się o niej dość pozytywnie, ja przekonam się niebawem,


Kasiek, wiem, co piszę. Nie mylę przestrzelić z przestrzelać. Jak jednak mam napisać formę przyszłą liczby pojedynczej dla przestrzelać?
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Poison
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 27
Rejestracja: 11 lip 2007, o 06:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża & W-wa
Kontakt:

Post autor: Poison »

No i jak się sprawuje nowa zabawka? Daj może jakiś opis jak się działko sprawuje, może komuś się przyda przy podejmowaniu decyzji podczas zakupów. Myślę, że to mogło by być takim niemalże standardem aby po zakupie nowej repliki właściciele dokonali takiej małej aczkolwiek rzetelnej recenzji swojej nowej zabawki - oczywiście w odpowiednim wątku.
I jeszcze jedno - Kasiek miała na myśli przystrzelanie broni a nie przestrzelanie. To taka subtelna słowno językowa różnica. :wink:
No i oczywiście żeby nie było OT to to jest (niestety całkowicie poza moimi możliwościami finansowymi) działko za które oddałbym wszystkie swoje repliki. :wink: :lol: :lol:

http://pl.youtube.com/watch?v=A_djlYMFK6s

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

No cóż, dość szybko padła mi bateria, bo nie ma rozładowywarki, a nie chciałem siać sąsiadom po ogródku kulkami. Ogółem replika jest wykonana całkiem rzetelnie, ładnie wyważona i ergonomiczna. Problemem jest ciut zbyt długi magazynek, który utrudnia położenie się.
W strzelaniu do puszki sprawuj się całkiem nieźle, skuteczność w polu taka sobie, ale mając przeciwko sobie parasnajperów nie powinno to dziwić.

W piątek idę na strzelankę z pełną baterią i wtedy napiszę coś więcej.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Poison: :panna: Gdybyś coś takiego miał, to dałabym sie pokroić za możliwość potrzymania tego w swoich rękach i wystrzelenia choćby jednego magazynka. A' propos... ile to bydle żre? I ile pożywienia mu się mieści w jednym magazynku?
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Poison
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 27
Rejestracja: 11 lip 2007, o 06:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża & W-wa
Kontakt:

Post autor: Poison »

Ten stock'owy zestaw na filmie to niewiele (coś około 1k o ile sobie kojarzę)... ale za to w full opcji z magiem rozbudowanym o elektryczne podajniki to już inna gadka - w takim przypadku ilość liczona jest już w kilu (w wersji "mini") lub kilkunastu tysiącach. :) Inne ilości będą również w różnych wersjach tego działka. Tutaj masz wersję gazową Vulcan'a i przy tym działku stock to około 6k kulek.
http://pl.youtube.com/watch?v=tWg62wkaCw4
Niestety, na chwilę obecną działka z tej serii dostępne są chyba tylko za "wielką kałużą" i kosztują "worek pieniędzy i czapkę drobnych". :cry:

Awatar użytkownika
Delein
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 1801
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Poznań XIII
Kontakt:

Post autor: Delein »

Zastanawiam siez nad zakupem jakiejs broni. Czy dla osoby poczatkujacej w strzelaniu, ASG itp., mp5 bylaby odpowiednia? Jesli tak, to z jakimi dodatkami, jakiej produkcji? Ogladnelam wstepnie sklepy w necie, ale nie jestem jeszcze zdecydowana. Latwiej by mi bylo, gdybym miala choc przez chwile bron w lapkach i sobie pouzywala, ale o czysta teorie prosze Was.
Z gry dziekuje za pomoc :]

+Even if the voices are not real, they have pretty good ideas.

|Pyrkon 2008||Polcon 2008|
|Falkon 2008||NIKTowa|
|Pyrkon 2009||Manewry IV|
|Ava V||Polcon 2009|
|Falkon 2009||Closterkeller|
|Pyrkon 2010||Tricon 2010|
|Falkon 2010| |Pyrkon 2011|

Awatar użytkownika
Shin
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 237
Rejestracja: 19 lis 2007, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Shin »

Mnie zainteresowała (a jestem bardzo początkujący w temacie) TAKA opcja. Co sądzicie o tej pukawce na początek? Chciałbym pobawić się na niej w wersji stockowej, ew. w przyszłości pomodować (preclufa, gumka HU, może mocniejsza szprężyna, tłumik, luneta/kolimator). Proszę o opinie :]
I will never beg for mercy
I will never kiss your feet

Kto chce fotki? http://nocarz.pl/forum/viewtopic.php?p=66493#p66493

ODPOWIEDZ