Moja broń

Wszystko co dotyczy replik ASG
Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Moja broń

Post autor: X-76 »

YYyy... o kurde..... yureyone.... jak wpadłeś na to, zeby kupić takie..... no.... takie coś ? *yyk*
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moja broń

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

...żeby nie było że marudzimy - pare uwag merytorycznych...replika jest plastikowa, z napędem sprężynowym i mocą 270 fps...ładnie wygląda, ale wszystko co ma zamontowane, to po prostu atrapy...atrapa tłumika, atrapa celownika, atrapa kolimatora...nic z tego nie działa...wszystko razem jest długie, niby ma chwyt przedni, ale przy szybkostrzelności 1 kulka na 10 s do CQB się średnio nadaje...do lasu tym bardziej nie, bo przewidywalna donośność 20 m a celność 10 m...a te wystające "niby" celowniki będą Ci tylko przeszkadzać zawadzając o gałęzie, bo przecież pożytku z nich żadnego...jeżeli dopiero zaczynasz zabawę z ASG proponuję zacząć od poszukania w okolicy jakiejś działającej grupy i skorzystanie z ich pomocy...szukaj na wmasg, albo na weekend-warriors...moja grupa działająca w Warszawie i okolicach ma na stanie pare kałachów cymy, które można wypożyczać na strzelanki...grasz, bawisz się i zbierasz na coś naprawdę sensownego...podejżewam, że w innych okolicach jest podobnie...są jeszcze sklepy asg gdzie bez problemu można wypożyczyć sprzęt na weekend - dostajesz dobry, serwisowany karabinek, baterię i do lasu...
...reasumując, nie wydawaj kasiory na cokolwiek...pozbieraj i kup dobry sprzęt, najlepiej używany, od kogoś znajomego...za 300 - 400 zł nabędziesz naprawdę pożądnego elektryka od kumpla który wymienia na lepsze...
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

Awatar użytkownika
yureyone
Rekrut
Rekrut
Posty: 19
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 19:12
Płeć: Mężczyzna

Re: Moja broń

Post autor: yureyone »

Eeech
Nie doczytałem...
Faktycznie jest do kitu...
Muszę sobie znaleźć jakieś m4 elektryczne do 150 zł ,bo niezbyt podbudowane mam finanse...
I'm better because i'm better.

Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moja broń

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

...od razu Ci odpowiem - do 150 zł to możesz jedynie kupić sensownego shotguna springa...WSZYSTKIE elektryki w tej cenie, to totalny shit z plastikowymi zębatkami...podziała miesiąc, góra dwa...potem ABSOLUTNIE NA PEWNO się zepsuje, a takich chłamów się niestety nie naprawia...uwierz na słowo i daj sobie spokój...popracuj w wakacje przy rozdawaniu ulotek, zbiorze truskawek, czy czymkolwiek i kup coś używanego ze średniej półki...
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

ODPOWIEDZ