Manewry IV - PODSUMOWANIA

Czyli nasze spotkania z repliką w ręku
Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Manewry IV - PODSUMOWANIA

Post autor: Vorevol »

Po pierwsze, Vilk melduje szczęśliwy powrót do MSD (Miejsca Stałej Dyslokacji).
Po drugie, Bardzo Serdeczene Dzieki i szacun dla Esh'a. Manewry zorganizowane doskonale, a to, że pogoda popsuła nam nieco szyki to nie Jego wina. W zasadzie z punktu widzenia taktyki pogoda była idealna, a że niekoniecznie współgrała z dobra zabawą... no cóż jednak ASG i real nieco się różnią.
Po trzecie, dzięki Wszystkim Renegatom za pracę włożoną w przygotowania. Przepraszam, że zarówno podczas procesu przygotowawczego jak i samych manewrów stałem nieco z boku, ale, cytując klasyków, "Taki lajf". Zdaliście egzamin doskonale. Ciesze się bardzo, że potraficie działać jako zespół nie tylko "na komendę".
Mam nadzieję, że wszyscy pozostali dobrze się bawili, pomimo drobnych niedociągnięć i błędów popełnionych "w ogniu walki" (Nocarze, sorry za medyka :roll: ).
To tyle z mojej strony, do zobaczyska na Avangardzie.
Cedo Nulli

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Falk »

Ja też, jak zresztą było widać, dotarłem na miejsce. Pierwszy raz brałem udział w tego typu imprezie (do tej pory moje strzelanie było mniej czy bardziej spontaniczną nawalanką), ale mam nadzieję, że nie ostatni.

Pogoda była kapryśna, ale widzę, że nikomu nic się nie stało, a przynajmniej na to wygląda. Wyciągniemy chyba na przyszłość wnioski z wczorajszych wydarzeń, co pozwoli na jeszcze lepszy przebieg V manewrów.

Jeśli mogę, chciałbym szczególnie podziękować:
-Delein - za opanowanie porannej sytuacji i wzięcie oddziałów w ryzy.
-Dantemu - za wsparcie naszego oddziału i rady w lesie.
-Kurtowi i Shadowowi - za patrol w lesie,a Kurtowi za późniejsze rozmowy o RPG i zwiadzie BW. Liczę na materiały od Ciebie ;)
-Eshowi za organizację.
-Karllowi za ciekawe rozmowy o prawie, Warszawie i Wrocławiu.
-Środzie za ciekawe rozmowy i niesienie pomocy na polu walki.
-Wszystkim uczestnikom wieczornego pływania.
-Eleanor i Qadesh za towarzystwo tam i z powrotem. Bez Was chyba gadałbym do siebie ;)
-Jako wisienka na torcie i poniekąd poza klasyfikacją - Magdzie i Bartkowi za gościnę. Macie anielską cierpliwość :)
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Kurt

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Kurt »

Bawiłem się świetnie, poznałem kolejne fantastyczne osoby, szkoda tylko, że pogoda nie stanęła na wysokosci zadania ;). Specjalne podziękowania:

Madzik i Bartek - za udostępnienie drewniaka i wyżywienie przemokniętych i zmarzniętych manewrowiczów :);
Dante - za wspólny zwiad, współpracę i rady;
Eva - za wyjazd po Zamoyskiego i miłą konwersację;
Falk - za wszystkie rozmowy przy piwie :);
Anniki - za wyznaczenie mnie na pierwszy patrol. Dzięki temu nie musiałem zrywać się po wrzaskach Delein :D;
Delein i Adam G - za dowodzenie nami w akcji;
Zamoyski - za "gorzelnię" w aucie :D;
Wednesday - za bohaterskie i uparte ratowanie mnie pod ostrzałem;
Nocarze - za heroiczną walkę do końca z przeważającymi siłami wroga;
Magnus - za komentarze rzucane przez PMR-ki na rannych patrolach ;);
Renegaci - za organizację manewrów, ciekawy pomysł i zaskakujące sytuacje;

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Qadesh »

Uniwersum Waterworld nie zawiodło, podziękował Kevinowi Costnerowi, bez którego hasło manewry IV - wodny świat nigdy by nie powstało :)

osobiście, dołączając wszelkie oczywiste podziękowania i życzenia - gospodarzom za to, że mogliśmy dołączyć do świętowania urodzin :) , Falkowi za podwiózkę (gadałbyś sam do siebie i tak, nawet byś nie zauważył, że nikogo nie ma :D ), organizatorom za skomplikowane plany :D, chciałabym podziękować Emsiemu za możliwość postrzelania sobie w lesie, bo to był mój pierwszy raz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bardzo mi było poznać forumowiczów dotąd mi nieznanych (Wasqu, obiecuję, że nie będę Cię nazywać everlast :twisted: ), nawet bardzo nieznanych ( pozdro Czesłav :ninja: ) i zobaczyć weteranów :mrgreen: , fajnie się z Wami spotkać, żałuję, że tak rzadko!

Edit (pewnie jeden z wielu):
PABLO - za boskie otwieranie reddsów :twisted:
BARTEK - jak juz przy boskości jesteśmy - to ja to na pewno rozkminię!!
ESH - za rozmowy na poziomie klocka ;>

Edit 2:
nie wiem czy wyklinać za fałsze, czy też dziękować za umilanie nocy śpiewem ;>
Ostatnio zmieniony 14 cze 2009, o 21:34 przez Qadesh, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Mysz258
Nimfa
Nimfa
Posty: 809
Rejestracja: 5 sie 2007, o 14:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Torunia
Kontakt:

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Mysz258 »

O tak. Manewry się udało, mimo iż było to moje pierwszę. Ale jak brzmi pewna mądrość ludowa - Lepiej późno niż wcale. Sam pomysł sobotniej fabuły był genialny brawa dla jej twórców, którzy zaplanowali to tak, że nawet deszcze nie zepsuł świetnej zabawy.

Podziękowania. Hierarchii nie ma xP.
- Magdzie i Bartkowi - za Anielską dosłownie cierpliwość, bo przecież bywało głośno etc.
- Dexterowi - za broń. I wybacz, jakoś to załatwimy na pewno.
- Kane'owi - Za wspaniałą zabawę w jego oddziale Watykańskich.
- Vilkowi - Za szalony pomysł szarży na Renegatów przy mostku.
- Karllowi - Za przyznanie się do grzechu vallheru :D.
- Kurtowi - Za dzisiejszą podwózkę do Wawy. Tak w domu byłbym po 23.
- Środzie - Za namiocik.
- Telowi - Za lek na całe zło ^^.
- Del - za próbę uduszenia mnie na wejście :P.
- WSZYSTKIM - Za świetną, świetną zabawę. Możliwość zmoknięcia, wypicia, poznania was wszystkich.

Oby do przyszłych manewrów, spotkań.
Manewry IV - Wodny Świat

Ludzie byli dawniej bliżsi sobie.
Musieli.
Broń nie niosła daleko.

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Falk »

qadesh pisze:Falkowi za podwiózkę (gadałbyś sam do siebie i tak, nawet byś nie zauważył, że nikogo nie ma :D ),
Nie wiem, czy ti komplement czy obelga, ale na wszelki wypadek: Obrazek

Aha. Fajnie się rozkminiało wyprzedzanie jako akt poniżenia i dominacji ;>
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Qadesh »

AŁA!!

oraz wszelkie jego okoliczności, łącznie z plugawym, bezbożnym i jakimśtam hello ctulhu :lol:

Awatar użytkownika
Eleanor
Referent
Referent
Posty: 229
Rejestracja: 15 sie 2008, o 21:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Stare Tarnowice / Gliwice

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Eleanor »

Qadesh chyba zapomniałaś o parszywym :) .
`Being in a minority, even a minority of one, did not make you mad. There was truth and there was untruth, and if you clung to the truth even against the whole world, you were not mad.`
George Orwell - 1984

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Qadesh »

parszywe też było, ale nie.. starożytne zło usunęło z mej pamięci to słowo, bezczeszcząc umysł BLUŹNIERCZĄ macką... :mrgreen:

EL - za współtowarzyszenie w siedzeniu w krzakach :ninja: , najważniejsze wydarzenie tych manewrów, zwłaszcza, że to MY do lasu się woziłyśmy :P , nikt inny :D

Awatar użytkownika
Nadia
Na misji...
Posty: 77
Rejestracja: 24 maja 2009, o 18:05
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Nadia »

Moje pierwsze Manewry wspominać będę z pewnością. Ja mimo pogody bawiłam się świetnie. Pragnę podziękować wszystkim i pozwolę sobie nadmienić z osobna:
-Madzik i Bartek- za gościnę, anielską cierpliwość, udostępnienie do frajdy największej- koni
-Esh- za organizację oraz jak zwykle potwornie długi i męczące z pewnością rozmowy na temat bezsensu życia itp itd.
-Kurt, Karll- za transport z dworca do B24 po dziurach niemiłosiernych
-Smil- za cierpliwość w moim guzdralstwie, by w efekcie sam pojechał do Warszawy
-Falk- za transport na dworzec i z powrotem
-Dante- jednakowoż za wyróżnienie
-Vorevol- śpiwór i miłe słowo po powrocie:)
-Dexter- za jedyną trafioną:P
-Pablo- przydatny zabieg:)
-Delein- okulary
-Warjo- broń
-Anniki- szampon xD
-Adam G- pasta:P

kogoś pominęłam? Nie doceniłam?

Karll

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Karll »

Jak to mawiają lepiej późno niż wcale, a więc po kolei

Madzik, Bartku – to wam przede wszystkim należą się wielkie dzięki za litość na nad naszymi nieboskimi stworzonkami, za cierpliwość i znoszenie naszych wszystkich mądrych i tych mniej mądrych pomysłów, które realizowaliśmy. Jesteście wielcy ( dosłownie i w przenośni) ;)
Mysz- nie idzie ciebie ominąć, bowiem siłę ‘’zła’’ żeśmy razem uczynili, a w zasadzie za akcje drewniak i wspólne kombinatorstwo… no i za pamiętnego ‘’gwardzistę” królowej Ary ;)
Emc- o stary, jeszcze nikt mnie nie zmusił do tylu kłamstw w tak krótkim czasie, co ty… ale przyznam się, iż warto było. ;) Scenariusz świetny, wspólne Watykańskie głupawki nie zapomniane :P
Kane – za to co zwykle, w tym rozgłośnie Siewcy Dyrektora.
Eshu – za scenariusz, wredotę wrodzoną, za friendly fire i pokaz ‘’wiskasa” ;)
Vorevol – za nie zapomnianą, radosną partyzantkę.( tam przy mostku, poczułem się jak nasi w 39 ;))
Qadesh – jak zwykle za cięte riposty i robotę ‘’drewniakowatego” bramkarza ;)
Anniki – za spontan popołudniowy niedzielny (->W<-) :P
Dex - za człowieka ‘’krzaka” :P
Falk – powiem tak.. ‘’NARESZCZCIE JAKIŚ INNY PRAWNIK NA POKŁADZIE” – w zasadzie to taka mała rzecz, a jak cieszy ..;)
Kurtowi – za twierdzenie, że wiedział i nic nie wiedział :P
Shadowłowi – za udany bagażnikowy sabotaż
Tasiowi - za sabotaż chrapany XD
Watykańskim – o Panie i Panowie, „jeszcze nigdy tak niewielu nie zabiło tak wielu”. Co jak, co ale Stwórca i tak był i będzie po naszej stronie. A pijawkom na pohybel ;)
Reszcie czworaczków – za udane rollowanie XD
Renegatom – za całokształt ich radosnej twórczości i nawigację chociażby ” satelitarną ‘’ ;)
Nocarzom – fajnie znów było was widzieć w komplecie

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Annikki »

Ja listy wypisywać nie będę...
Naprawdę fajnie było trochę pobyć Watykańskim i popatrzeć na sprawę z drugiej strony barykady 8)
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Shadow
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 44
Rejestracja: 7 lut 2009, o 12:03
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Shadow »

Za listami tez nie przepadam bo zawsze kogos w nich pomijam, ale rowniez wszystkim dziekuje za bardzo dobra zabawe i naprawde fajnie spedzony czas :)
"Thus is our treaty written; thus is agreement made.
Thought is the arrow of time; memory never fades.
What was asked is given. The price is paid."


http://www.shadow.waw.pl

Awatar użytkownika
Varjo
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1111
Rejestracja: 11 lis 2008, o 22:35
Płeć: Mężczyzna

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Varjo »

Varjo również listy robił nie będzie bo napewno o kimś zapomni ale podziękować chciał wszystkim wąpierzom,watykańskim i zwykłym człowiekom za niesamowite pierwsze manewry, niewybredne żarty, szalone akcje i ogólną radochę mimo dupnej pogody.
When i close my eyes i keep falling
Though im plunging down it's like flying
I'ts funny how im so high yet never floated
so low
Just wanna revert from this horrid death row
___________________________________
Cześć chłopaki jestem Varjat, spalę wam dziś komisariat :D

Wasqu
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 308
Rejestracja: 21 maja 2009, o 13:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Wawy

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Wasqu »

I ja również dziękuję wszystkim bez listy za mile spędzony czas :)
Odnalazłeś niewidzialny podpis, order z kartofla przyjdzie pocztą.

ODPOWIEDZ