Manewry IV - PODSUMOWANIA

Czyli nasze spotkania z repliką w ręku
Lupus

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Lupus »

to ja tylko powiem, że cieszę się, że było ekstra, i że poznałem wiele nowych osób, a te "stare" osoby poznałem lepiej:)

szczegółowe podziękowania:):
http://www.nocarz.pl/forum/viewtopic.ph ... 7&start=75
Ostatnio zmieniony 15 cze 2009, o 13:33 przez Lupus, łącznie zmieniany 1 raz.

Tel
Magister
Magister
Posty: 212
Rejestracja: 31 mar 2009, o 12:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa-Mokotów

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Tel »

Mysz258 pisze: - Telowi - Za lek na całe zło ^^.
Cieszę się, że smakowało i polecam się na przyszłość (na większe ilości potrzebny sponsoring w temacie "duchów ognistych".

Ja również dziękuję wszystkim i choć pewnie kogoś na liście specjalnych podziękowań zjem to swoją zrobię:

Magdzie za cierpliwość do nas, te kilka chwil rozmowy i za "A to ty jesteś Tel."
Bartkowi - również za cierpliwość, entuzjazm dla moich wytworów alchemicznych, oraz podrzucenie naszych gratów do Urli w drodze powrotnej.
Konwojowi (Karll, Kurt, Falk) - Za transport z Urli do B-24
Delein - już ona wie za co ;)
Aceroli, Ravenowi i Arasowi - za "Ostatnich sprawiedliwych"
Eshowi i Emsiemu - Za organizację i pomysły - żałuję że w końcu nie było mnie na trasie z piórem i aparatem...

Jeszcze raz wszystkim wielkie dzięki.

Awatar użytkownika
Varjo
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1111
Rejestracja: 11 lis 2008, o 22:35
Płeć: Mężczyzna

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Varjo »

Tel kiedy zwrotka o aVarji :P ?
When i close my eyes i keep falling
Though im plunging down it's like flying
I'ts funny how im so high yet never floated
so low
Just wanna revert from this horrid death row
___________________________________
Cześć chłopaki jestem Varjat, spalę wam dziś komisariat :D

Tel
Magister
Magister
Posty: 212
Rejestracja: 31 mar 2009, o 12:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa-Mokotów

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Tel »

O aVarii się dopiero pisze czekam na panią Venę - póki co zastanawiam się gdzie zamieszczać czy tu jako pokłosie manewrów czy w twórczości...

Awatar użytkownika
fiu
Amazonka
Amazonka
Posty: 302
Rejestracja: 12 gru 2008, o 20:42
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: fiu »

dołączam się do ogólnych podziękowań za dobrą zabawę;)
bardzo się cieszę, że miałam okazje zobaczyć nowe dla mnie twarze, bo trudno mówić o poznaniu Was przez tak krótki czas,
a dzięki tej ogólnej wilgoci mam teraz okazje docenić swoje łóżko:) więc nie ma tego złego, i jeszcze raz dzięki wszystkim:)
We can be Heroes
Just for one day

Awatar użytkownika
Akia
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 228
Rejestracja: 15 mar 2009, o 21:08
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Akia »

Dziękuję wszystkim za fajnie spędzony czas i kapitalną zabawę mimo paskudnej pogody. Szczególne podziękowania dla Magdy i Bartka za gościnę, miłe przywitanie i objaśnienie nowo przybyłym zasad panujących w B24. Miło było spotkać nowe osoby i po raz kolejny zobaczyć znajome twarze. Do zobaczenia na następnych manewrach lub wcześniej. :)
Jeśli znasz przeciwnika i znasz siebie,
nie musisz obawiać się wyniku setek walk.
Jeśli znasz siebie, ale nie przeciwnika,
na każdą wygraną przypadnie jedna porażka.
Jeśli nie znasz ani siebie, ani przeciwnika,
ulegniesz w każdej walce.
The Art Of War - Sun Tzu

Awatar użytkownika
Delein
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 1801
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Poznań XIII
Kontakt:

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Delein »

Del melduje się z Lublina.
Moje drogie Pijawy, ciesze się, że Was ponownie zobaczyłam w tak zacnym i dużym gronie, zarówno starą ekipę, jak i młodą krew ;)
Manewry wodą spłynęły i żałuję cholernie, że nie dane było mi iśc w bój i przepraszam z tego powodu wszystkich, których to dotkneło. Nad ranem starałam się dać z siebie wszystko, co przypłaciłam totalnym przemoczeniem i zdrętwiałymi z zimna stopami, które w pewnym momencie odmówiły mi posłuszeństwa. No ale cóż, pogody się nie wybiera, szkoda tylko, że zarówno dni przed- jak i pomanewrowe były słoneczne.
Podziękowania według listy, bo lubię ;) uzupełnię w miarę przypominania sobie :>
-Madzik za kolejny fantastyczny spęd w B24, przepyszne jedzenie i przygarnięcie nas do swojego przytułku ;)
-Bartkowi za suche postawowe odzienie
-Eshowi za przygotowanie całej imprezy, obrzucanie się srajtasmami i butelkami (guza mam ej :P)
-Dexowi za wszystkie podróże, dresik, cukierki i w sumie to za cały weekend.
-ekipie suszarnianej za potęzną dawke dowcipów o murzynach :D
-ekipie w składzie Bartek, Ace, Dex- za totalną głupawkę, odmóżdzenie przy demotywatorach, huśtawkę i w ogóle omnomnomnom, przyjeżdzajcie do Gliwic :mrgreen:
-Magnusowi za pomoc w ogarnięciu kuwety w sobotni poranek ;)
-Elvarel za namiotowe rozmowy podczas deszczu i ściąganie ze mnie pająkow ;) rispekt
-Ravenowi za piwko- oddam w Lublinie, tudzież w Gliwicach ;)
-Telowi za przefantastyczne rymy i inne dobroci :mrgreen:
-Zamoyskiemu za spiewy, picie i niezapomniana minę w niedzielny poranek :mrgreen:
- Ravenowi, Karllowi, Kurtowi, AdamowiG i Najtowi (mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam) za przedchwilowy telefon, odspiewanie kilku pieśni, jesteście zajebiści *h*


Ja chce jeszcze raz.

+Even if the voices are not real, they have pretty good ideas.

|Pyrkon 2008||Polcon 2008|
|Falkon 2008||NIKTowa|
|Pyrkon 2009||Manewry IV|
|Ava V||Polcon 2009|
|Falkon 2009||Closterkeller|
|Pyrkon 2010||Tricon 2010|
|Falkon 2010| |Pyrkon 2011|

Awatar użytkownika
poohaty
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 413
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań City

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: poohaty »

Ja także dziękuję wszystkim za bardzo miło spędzony czas. Manewry wygrała pogoda, o czym przekonała się moja "Emilia 249". Niestety chyba się przeziębiła i nie wiem cio jej jest :<, mam nadzieje że wyzdrowieje.

Głównie chce podziękować Madzikowi i Bartkowi-wiadomo gościna i szama
Dexowi-za pokaz "sztuki latania" i jak zosstać Tolkienowskim Entem
Vorewolowi- za poprowadzenie "swoich" owieczek w sidła watykańskich
-=POHAŃBIONY=-

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Falk »

poohaty pisze: Dexowi-za pokaz "sztuki latania" i jak zosstać Tolkienowskim Entem
Dex w kamizelce, hełmie i z dębowymi gałązkami wyglądał jak 100% germańskiego oprawcy :twisted:
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Mysz258
Nimfa
Nimfa
Posty: 809
Rejestracja: 5 sie 2007, o 14:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Torunia
Kontakt:

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Mysz258 »

Dex w przebraniu Drzewca stojąc w krzakach bez ruchu był nie do zauważenia ^^. Człowiek-Drzewo po prostu.
Manewry IV - Wodny Świat

Ludzie byli dawniej bliżsi sobie.
Musieli.
Broń nie niosła daleko.

Awatar użytkownika
poohaty
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 413
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań City

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: poohaty »

Tolkien po prostu zanim napisał o Entach w Władcy Pierdzionka, spotkał Dexa czającego się w lesie.

Aby nie było offtopa chciałem jeszcze gorąco podziekować za użyczenie namiociuku dwóm wspaniałym renegatkom.

A także użyczenie Akasi od wasqu-nocarski medyku... jeszcze raz przeprazam za serie w głowe, naprawde widziałem same zarysy i plamy w zaparowanych goglach

I użyczenie Akasi podczas szturmu na góre Watykańskich.
-=POHAŃBIONY=-

Awatar użytkownika
Wednesday
Podporucznik Nocarzy
Podporucznik Nocarzy
Posty: 755
Rejestracja: 15 gru 2008, o 08:50
Płeć: Mężczyzna

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Wednesday »

poohaty pisze:nocarski medyku... jeszcze raz przeprazam za serie w głowe, naprawde widziałem same zarysy i plamy w zaparowanych goglach
Luźno.. ;]

Ja ze swojej strony chciałem podziekować za świetną zabawę, w naprawdę doborowym towarzystwie. Miło Was było wreszcie poznać.. ;]
Dzięki wszystkim za genialnie spędzony czas..!
Summum ius, summa iniuria.

Daj mi szkockiej, umieram z głodu.

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Mcbet »

Pare razy zostal uzyty moj nick wiec odpowiadam glosnio i wyraznie ( choc moze z bledami):
Magnus pisze:
Mysz258 pisze:Emsi miał telefon "Chyba się zgubiliśmy... Jesteśmy koło dwóch metalowych szlabanów i nie wiemy co jest".
Kto. Pytam się kto dzwonił do McBeta. :evil: :evil: :evil:
Drogi Magnusie Nikt do EmSiego nie dzwonil. To ja dzwonilem zarowno do Renegatow jak i do Nocarzy. Dlaczego dzwonilem juz wyjasniam otoz balem sie ze sie pogubicie i ludzie sie porozlarza na wszelkie mozliwe strony. Z pozycji osoby wspolodpowiedzialnej za scenariusz moglem to zrobic i zrobilem i koniec. Ze nocarzy zaczepilem w srodku strzelaniny trudno nie wiedzialem a ze renegaci po moim telefonie sie zorientowali ze to My tez moge tylko przeprosic. ( choc tu nie jestem pewien czy powiennem)

Mysz258 pisze:Ad1. Nie wiem kto dzwonił do emsiego, ale wiem, że Mc takowy telefon miał.


Jak wyzej
poohaty pisze:EDIT: Proszę o przeniesienie do działu Manewry IV do komentarzy. Post został umieszczony jako odpowiedź na posty w tym temacie.



A ja powiem tak.
Mapka była troszke niedokładna. Nie było przy rozbudowaniach zaznaczonej dróżki w którą mieliśmy odbić. Dlatego poszliśmy na około. O droge nie pytaliśmy.


Owszem mapka byla nie dokladna ale droga w ktora mieliscie skrecic byla i to dokladnie zaznaczona markerem ( mozeliwe ze uzycie markera a nie zakreslacza zamazalo ta informacje. Punk do dopracowania na nastepne manewry) Sorry.
poohaty pisze:EDIT:
1 Wiecie płaczecie że padły wam 2 bronie. A co ja mam powiedzieć? Emilka zapodała krótką serie (30sekund może) poczym zdechła. Mieliśmy w oddziale 3 gaziaki. Zdechły. Nawet sprężynówka z ktrórą biegłem się zacieła. Nie płakałem bo podczas bitwy zauważyem że nie tylko mi bron zdechła.

Klamki padaly jak muchy przez pogode i to w obu oddzialach. Nikt nie moze z tego powodu narzekac ( w/g mnie oczywiscie)

2 .Jednego z renegató poprosiłem- odbij z 5 metrów w lewo i sprawdź kłody drewna czy czegoś tam nie ma- na co usłyszałem- A kim ty jesteś by mi rozkazywać?


ad1. Puchaty staraj sie takie rzeczy zalatwiac na PM. Kazdy byl przemoczony i kazdy w wiekszym badz mniejszym stopniu mial zly humor.

Ad2. A moze forma byla nie wlasciwa ( i nie mowie tutaj o stosowaniu super grzecznosciowych zwrotow. Teraz tego juz sie raczej nie dowiemy
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Varjo
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1111
Rejestracja: 11 lis 2008, o 22:35
Płeć: Mężczyzna

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Varjo »

2 .Jednego z renegatów poprosiłem- odbij z 5 metrów w lewo i sprawdź kłody drewna czy czegoś tam nie ma- na co usłyszałem- A kim ty jesteś by mi rozkazywać?
Wiesz poohaty dokładnie tak samo zachowałeś sie kiedy (jako starszy stopniem) nie rozkazałem ci a wręcz poprosiłem żebyś nie oddalał się od patrolu rano, na co nie raczyłeś nawet odpowiedzieć. Więc nie miej do nikogo pretensji.
When i close my eyes i keep falling
Though im plunging down it's like flying
I'ts funny how im so high yet never floated
so low
Just wanna revert from this horrid death row
___________________________________
Cześć chłopaki jestem Varjat, spalę wam dziś komisariat :D

Awatar użytkownika
poohaty
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 413
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań City

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: poohaty »

Mcbet pisze:
poohaty pisze:EDIT: Proszę o przeniesienie do działu Manewry IV do komentarzy. Post został umieszczony jako odpowiedź na posty w tym temacie.



A ja powiem tak.
Mapka była troszke niedokładna. Nie było przy rozbudowaniach zaznaczonej dróżki w którą mieliśmy odbić. Dlatego poszliśmy na około. O droge nie pytaliśmy.


Owszem mapka byla nie dokladna ale droga w ktora mieliscie skrecic byla i to dokladnie zaznaczona markerem ( mozeliwe ze uzycie markera a nie zakreslacza zamazalo ta informacje. Punk do dopracowania na nastepne manewry) Sorry.
No kolejną sprawą było, że mapka bardzo szybko zamokła i sie zaczęła rozrywać. O to nie mam żalu do nikogo. Na nastepny raz zaopatrze sie w folie na mapki. Koszt ok 5 zł w sklepachz sprzetem turystycznym.


Apropo, co myślicie o szkoleniach z posługiwania się mapą i kompasem?
-=POHAŃBIONY=-

ODPOWIEDZ