Tomaszowo. Coroczny zjazd miłośników ASG

Czyli nasze spotkania z repliką w ręku
Awatar użytkownika
Elvarel
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 1033
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 10:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Las Ożywionego Mitu/Rogaty Gród

Tomaszowo. Coroczny zjazd miłośników ASG

Post autor: Elvarel »

Team DELTA na swojej stronie pisze:Przygotowania do VI Zlotu Miłośników ASG w Tomaszowie trwają pełną parą. Udało się zorganizować zlot w starym miejscu (tym razem chyba naprawdę ostatni raz), także lotnisko i hangary w Tomaszowie po raz kolejny powitają fanów ASG. Wszystkie informacje na bieżąco będziemy starali się umieszczać na forum.
Ktoś kiedyś był? Ktoś się wybiera?...

Tu filmik promocyjny tegorocznej imprezy...
Telien dagorbarth IV - Nenardhon
Plcn'09
Clstrkllr Ncrz
Prkn'10
Fiolet. Pzn
Prkn'12


Dzwoni Barbie do Cindy ]:-> ...

Cevi i Elv: Ej, przeszliśmy obok lampy i zgasła!
Mith: No! Jesteśmy w formie. :D

Kur*a, czemu wciąż mamy same najgorsze pomysły, zaklął Vesper w duchu.

Awatar użytkownika
Jumbo
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 33
Rejestracja: 16 lut 2010, o 19:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stargard

Re: Tomaszowo. Coroczny zjazd miłośników ASG

Post autor: Jumbo »

Byłem w 2007 i w 2009. W tym roku niestety nie jadę a szkoda i żałuję bo impreza z roku na rok coraz lepsza. W tym roku z tego co wiem zmniejszono ilość graczy bo w 2009 było około 800 osób i mogło wydawać się że jest ciasno. Ale nie wiem dlaczego tak ludzie twierdzili bo naprawdę gra była tak świetnie poprowadzona że nie było problemy z "włażeniem" na siebie. Choć wiadomo że im więcej "bydła" to już większe prawdopodobieństwo trafienia na terminatora albo osoby która może nam zepsuć zabawę. Powrócono do statutu imprezy na zaproszenie. Organizacja świetna, i zadania też dobrze dobrane. Polecam ten zlot. Szkoda że nie wypaliło mi w tym roku.
Skoro alkohol to zło to jest tylko w piekle, skoro w piekle jest alkohol to nie może być tam aż tak źle.

Awatar użytkownika
Chaos
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 36
Rejestracja: 16 kwie 2010, o 17:13
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tomaszowo. Coroczny zjazd miłośników ASG

Post autor: Chaos »

Ode mnie parę znajomych osób jeździ już od dłuższego czasu i chwalą sobie tę imprezę choć faktycznie w tamtym roku było zbyt wiele osób co spowodowało iż organizatorzy mieli spore problemy z ogarnięciem wszystkiego . Ten kto nie będzie mógł być na Tomaszowie to polecam Borne Sulinowo , nie licząc zloty pojazdów militarnych w okresie letnim to w maju zawsze odbywa się tam majówka z ASG wic zapraszam za rok (jak znajde linka do trony o ile będą zainteresowani to wrzuce).
" W sercu mistrza pulsuje życie "

Awatar użytkownika
Jumbo
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 33
Rejestracja: 16 lut 2010, o 19:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stargard

Re: Tomaszowo. Coroczny zjazd miłośników ASG

Post autor: Jumbo »

Chaos pisze:choć faktycznie w tamtym roku było zbyt wiele osób co spowodowało iż organizatorzy mieli spore problemy z ogarnięciem wszystkiego.
Ale i tak zdecydowane dali sobie radę.
Chaos pisze:to w maju zawsze odbywa się tam majówka z ASG wic zapraszam za rok (jak znajde linka do trony o ile będą zainteresowani to wrzuce).
http://majowkawbornem.lh.pl/forum/

ew. temat tegorocznej edycji na WMASG. http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=87664&st=0
Skoro alkohol to zło to jest tylko w piekle, skoro w piekle jest alkohol to nie może być tam aż tak źle.

ODPOWIEDZ