Manewry 22-23 października 2016

Czyli nasze spotkania z repliką w ręku
Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Manewry 22-23 października 2016

Post autor: Annikki »

Oki, jak coś pojawiam się znów, jako że powoli dochodzę do siebie - choć przychodzi to ciężej i trwa dłużej, niż mi się zdawało ;)

Dex, Nadia, Elv, szkoda :(
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Theo
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 166
Rejestracja: 30 sie 2010, o 01:29
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Llanelli
Kontakt:

Re: Manewry 22-23 października 2016

Post autor: Theo »

Ja odpadam, samoloty nie latają jakbym chciała a w pracy dłuższego urlopu nie dostanę :( Acz coś może się zmienić, jak znajde jakieś last minute albo coś...
What we loose in the fire we will find in the ashes.

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: Manewry 22-23 października 2016

Post autor: Vorevol »

Jeśli nie zbierze się co najmniej 10 -12 aktywnych uczestników, to forma manewrowa przestaje mieć sens. Tylko taka liczba ma rację bytu z punktu widzenia scenariusza. Wygląda więc na to, że zrobimy sobie tylko, a może aż przyjacielską posiadówę.
Cedo Nulli

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Manewry 22-23 października 2016

Post autor: X-76 »

HELLO WORLD
...... booting....... please wait.....
******X-76 system ready******
x-76@cyborg: pobieram współrzędne celu [DONE]
x-76@cyborg: pobieram czas [DONE]
x-76@cyborg: STATUS: współrzędne i czas [POTWIERDZONE]
x-76@cyborg: MESSAGE: do zobaczenia w B24
x-76@cyborg:_
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Manewry 22-23 października 2016

Post autor: Annikki »

Vorevol pisze:Jeśli nie zbierze się co najmniej 10 -12 aktywnych uczestników, to forma manewrowa przestaje mieć sens. Tylko taka liczba ma rację bytu z punktu widzenia scenariusza. Wygląda więc na to, że zrobimy sobie tylko, a może aż przyjacielską posiadówę.
Wilku, jak najbardziej się zgadzam! Widzę, że będzie grono zaufanych osób, a gdzieś połowa z nich podkreśla, że tylko towarzysko. I myślę, że po takiej przerwie to będzie AŻ przyjacielska posiadówka, i że będzie super! A kto wie, może uda uknuć się coś na przyszłość, aby na spokojnie jakąś strzelankę zorganizować?

PS. Wybaczcie jeszcze raz, że - mimo, że to ja ogłosiłam ten wątek - pojawiam się rzadko i, bądźmy szczerzy, nie zajmuję się tematem.
Powrót do siebie po operacji zajmuje mi jednakże dużo więcej sił i czasu, niż bym chciała... :/ Nie miałam pojęcia, że to AŻ TAK trudne i długie.
Jak się zobaczymy, to sami zobaczycie, jak nędznie teraz wyglądam ;)
Ale domagam się możliwość naprawy i wykazania się w przyszłości, jak już powrócę do formy! :)
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Adam G
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 503
Rejestracja: 3 lut 2007, o 00:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Manewry 22-23 października 2016

Post autor: Adam G »

Ja tak czy inaczej szpej i replikę biorę, nie po to od końca sierpnia walczyłem o części z Hongkongu, żeby nie używać:p także jak chociażby 4-5 osobowy wypad na godzinkę będzie, to będę happy :)

Awatar użytkownika
Ceviliel
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 272
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 22:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław

Re: Manewry 22-23 października 2016

Post autor: Ceviliel »

To tak, żeby troszkę uporządkować (chyba że na fejsbukach jest alternatywna lista i to i tak nie ma sensu :P):

1. Vorevol (jeżeli będzie w Polsce) i Madzik
2. Nikki
3. Mcbet ( + 1,5) ale te półtora to tylko towarzysko
4. Annikki + 1
5. Ceviliel (towarzysko)
6. Adam G
7. Aiven
8. LunaticProphet
9. X-76
...a właściwie... 12,5 :P

Nadia, skoro dla przynajmniej części to spotkanie i tak będzie leżąco-towarzyskie, to może jednak dasz radę? ;) Nie zagonimy do roboty, spokojnie :lol:

To jeszcze mam pytanie, kto jedzie w piątek w godzinach wieczornych samochodem i mnie przygarnie? Mogę być w Wawie między 16 a 17, znajdę sobie zajęcie do odpowiedniej godziny ;)
- Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże!

Awatar użytkownika
Nadia
Na misji...
Posty: 77
Rejestracja: 24 maja 2009, o 18:05
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Manewry 22-23 października 2016

Post autor: Nadia »

Ceviliel pisze:To tak, żeby troszkę uporządkować (chyba że na fejsbukach jest alternatywna lista i to i tak nie ma sensu :P):

1. Vorevol (jeżeli będzie w Polsce) i Madzik
2. Nikki
3. Mcbet ( + 1,5) ale te półtora to tylko towarzysko
4. Annikki + 1
5. Ceviliel (towarzysko)
6. Adam G
7. Aiven
8. LunaticProphet
9. X-76
...a właściwie... 12,5 :P

Nadia, skoro dla przynajmniej części to spotkanie i tak będzie leżąco-towarzyskie, to może jednak dasz radę? ;) Nie zagonimy do roboty, spokojnie :lol:

To jeszcze mam pytanie, kto jedzie w piątek w godzinach wieczornych samochodem i mnie przygarnie? Mogę być w Wawie między 16 a 17, znajdę sobie zajęcie do odpowiedniej godziny ;)
Oj, nawet nie wiesz, jakbym chciała, ale niestety... Zaraz rodzę :) termin na 2.11, więc myślałam, że się uda, ale niestety lekarz mówi, że w zasadzie to kwestia chwili, więc możliwe, że za tydzień już będę po wszystkim, a nawet jak nie to trochę już strach jechać. Ja wiem, że lekarz na miejscu, no, ale wiadomo :)
Ale następnym razem chętnie się z Wami zobaczę i jeśli będzie możliwość to zapoznam z małym wampirzęciem :mrgreen:

Awatar użytkownika
Adam G
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 503
Rejestracja: 3 lut 2007, o 00:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Manewry 22-23 października 2016

Post autor: Adam G »

Planowo w Piatek o 14:30 zabieram Nikki ze Wschodniego i lecimy do B24. Czy wszyscy niezmotoryzowani mają już transport?

Awatar użytkownika
LunaticProphet
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 223
Rejestracja: 2 lis 2015, o 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Manewry 22-23 października 2016

Post autor: LunaticProphet »

nie, chętnie bym się za to ze wschodniego też zabrał jeśli jest miejsce.
"Taka jest najokrutniejsza z oczywistości: śmierć -niepodważalny pewnik biologii, ponieważ wszystko co żyje, musi umrzeć -przejawia charakter ponadczasowy i metafizyczny zawsze jednak pozostawia trupa, nieustannie obecnego i rzeczywistego, będącego ośrodkiem głębokich przeobrażeń organicznych. Cóż więc trzeba, aby powstał trup? Co różni trupa od martwego ciała żywej istoty?"

Awatar użytkownika
Adam G
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 503
Rejestracja: 3 lut 2007, o 00:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Manewry 22-23 października 2016

Post autor: Adam G »

Wysłałem Ci PW :)

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Manewry 22-23 października 2016

Post autor: Annikki »

ŁEEEEEE HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mojej kochanej połowicy szef radośnie zaproponował pracę w sobotę :( :( :(
Z różnych względów jest to propozycja z tych "nie do odrzucenia".

Czy ktoś przygarnąłby kropka (mnie) do samochodu w piątek?
W niedzielę Tomek (połowica) może po mnie przyjechać, więc grzecznie i ładnie proszę o przygarnięcie tylko w jedną stronę.... odwdzięczę się składką na paliwo, czekoladą, browarem, czym chcecie, tylko weźcie ze sobą :P

PS1. https://www.youtube.com/watch?v=XyhPt8mPwv0

PS2. Planszówki jakieś mogę wziąć na wieczór, o ile by było zainteresowanie!
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Manewry 22-23 października 2016

Post autor: X-76 »

U mnie się zrobiło małe zamieszanie czasowe, więc może być tak, że będę jakoś w sobotę rano. Wtedy dowiozę Aivena ;)
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Nikki

Re: Manewry 22-23 października 2016

Post autor: Nikki »

Pytanie: czy ktoś nie chce być fotografowany? Biorę aparat tak czy siak i z chęcią bym później wrzuciła na grupę na FB zdjęcia, nie chcę później jakichś zgrzytów czy co.

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Re: Manewry 22-23 października 2016

Post autor: Mcbet »

No my będzie w sobotę raczej popołudniu ( 15-16 może ciut wczesniej ciut pozniej)
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

ODPOWIEDZ